اپل اکنون یک آداپتور برق 20 وات USB-C را با قیمت مناسب 19 دلار به فروش می رساندهنگامی که اپل آیفون 12 خود را منتشر کرد ، به ما گفت که دیگر آداپتور برق را در جعبه قرار نمی دهد (و نه هدفون برای آن موضوع). همه ما کشوهای پر از آنها داریم ، هم تولید و هم حمل صدها میلیون از ترانسفورماتورهای غیرضروری و استفاده نشده برای محیط زیست مضر است.

اگر فکر می کنید این خبر بد است ، بدتر می شود: این سیاست در کل خط آیفون گسترش می یابد. از امروز دیگر تلفن های آیفون 11 ، آیفون SE و حتی آیفون XR دیگر از مبدل یا هدفون برخوردار نیستند.

بیشتر بخوان:  بررسی Asustor AS6602T: این NAS یک پخش کننده فوق العاده است

با این حال ، یک خبر خوب وجود دارد. اکنون همه مدل های آیفون با کابل های USB-C به لایتنینگ عرضه می شوند. کابل USB-A ، البته هنوز البته پشتیبانی، او تقریبا از ترکیب اپل خارج شد. این فقط در شارژرهای اپل واچ و آی پد مینی موجود است.

علاوه بر این ، اپل اکنون آداپتور برق 20 وات USB-C را با قیمت مناسب 19 دلار به فروش می رساند. این خیلی بیشتر از اکثر آداپتورهای مشابه خارجی نیست و خیلی بهتر از 29 دلاری است که اپل برای شارژ آداپتور برق 18 وات USB-C استفاده کرد (که دیگر موجود نیست). حتی با آداپتور برق 5W USB-A هم قیمت است.

بیشتر بخوان:  اینستاگرام زیرنویس های اتوماتیک IGTV را برای ارتقا access دسترسی راه اندازی می کند

اگرچه ممکن است اپل با استفاده از آیفون های خود لوازم جانبی کمتری را در جعبه مورد آزار و اذیت قرار دهد (چه به آنها احتیاج داشته باشیم و چه نداشته باشیم) ، اما حداقل این است که خرید آداپتور برق برای ما دیگر کار سختی نیست و می توانیم راحت باشیم. خوب جداگانه

توجه: وقتی پس از کلیک روی پیوندهای مقالات ما چیزی را خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. برای جزئیات بیشتر سیاست پیوند وابسته ما را بخوانید.


منبع: حافظ استدیو

بیشتر بخوان:  Apple Watch Series 5 را فقط با 309 دلار دریافت کنید

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y44lyqoo
is.gd/8YydDJ
shrtco.de/5osXh
clck.ru/RNoks
u.nu/md-8d
ulvis.net/ogeH

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

'Deal Days' هدفمند 2020: 15 تخفیف که ما دوست داریم (فروش روز نخست رقابت)

س اکتبر 13 , 2020
هدف ممکن است آویزان شود فروش معاملات روزانه هفته ها اتفاق افتاد ، اما او تا امروز با جزئیات بی صدا ماند. این هیجان شاید ارزشش را داشته باشد ، زیرا ما دسته ای از مواردی را که قبلاً با WIRED Recoses اهدا کرده بودیم پیدا کردیم. این معاملات مورد […]