اگر نیو انگلند میهن پرستان مدام از او به عنوان سرعتی در برنامه بازی استفاده کنند ، کم نیوتن نگران آسیب دیدگی نیست


FOXBOROUGH ، ماساچوست – کام نیوتون ، مدافع خط حمله نیو انگلند پاتریوتس ، که 15 تلاش عجولانه اش در پیروزی فصل یکشنبه دومین بالاترین نتیجه در یک بازی در دوران حرفه ای خود بود ، گفت که اگر روند ادامه یابد نگران آسیب دیدگی نیست. .

“این فقط من بوده ام. هر سال بحث جدیدی در مورد” دویدن هوشمند نیست. انجام این کار هوشمندانه نیست. انجام چنین کاری هوشمندانه نیست. ” نیوتن صبح روز دوشنبه در رادیو ورزشی WEEI “نمایش Greg Hill Show” گفت: “اما در پایان روز ، من فقط احساس می کنم که برای رسیدن به پیروزی در یک بازی فوتبال ، هر راه لازم را دارید.”

بیشتر بخوان:  شانس 2020 Open US ، موارد دلخواه: شما باید در این WinGed Foot برای این نه بازیکن گلف بازی کنید

“روشهای مختلفی برای حمله به دفاع وجود دارد ، و داشتن یک خط حمله فقط یک بعد دیگر است که بسیاری از تیمها نمی توانند داشته باشند. با این وجود ، من مجبورم هر زمان که بازی را انجام می دهم با وجدان تصمیم بگیرم توپ برای اینکه هوشمند باشم. نه اینکه از خودم جلو بیفتم و سعی در اثبات یک نکته دارم. تا زمانی که بدوم و از خودم مراقبت کنم و در صورت لزوم از آن پایین بیایم ، احساس می کنم همه چیز خوب است. “

بیشتر بخوان:  49ers سانفرانسیسکو پیام های نژادپرستانه ارسال شده به Budda Baker از آریزونا کاردینالز را محکوم می کنند

75 یارد عجله نیوتن در پیروزی روز یکشنبه برابر دلفین های میامی بیشترین امتیاز را توسط یک بازیکن خط حمله میهن پرستان از زمان استیو گروگان 81 بازی در برابر لوایح بوفالو در 1977 کسب کرد.

نیوتن پس از اکثر دویدن های خود ضربه های بزرگی را نزد ، اما پس از از دست دادن بیشتر فصل 2019 به دلیل آسیب دیدگی لیسفرانک در پای چپ ، که بعد از مبارزات انتخاباتی 2018 به پایان رسید ، دو بازی زودتر از جراحی روی شانه راست او به پایان رسید. ، نیوتن می داند که تنها چیزی که لازم است تغییر یک چیز است. بنابراین ، او بیشتر بر روی کشویی تمرکز کرده است.

بیشتر بخوان:  صورتحساب به موقع تیتان ها ، کانال تلویزیونی ، پیش بینی: نحوه تماشا ، پخش جریانی مستقیم با دسترسی کامل CBS

“این نحوه دویدن من در طول سالها تغییر شکل داده است. من فقط احساس می کنم در این زمینه بهتر شده ام – از زمانی که وارد لیگ شدم تا الان ، مردم همیشه مقدار دویدن را می بینند ، اما در همان زمان ، بنابراین ، عوارض یک دونده مانند فرار به عقب نیست ، “. او در WEEI گفت.

“کوارتربک ها ، به طور یکسان ، یک قانون نامرئی دارند که می توانند در زمین باز شوند و نه اینکه فرار را مانند سایر موقعیت ها به پایان برسانند. یا من چکش هستم و نه میخ – ضربه را تحمیل می کنم. یا در پایان روز ، می توانم پایین بیایم و مانند همه آنها بگویم ، زندگی می کنم تا یک روز دیگر بجنگم. “

بیشتر بخوان:  جیسون مک کورتی از میهن پرستان تعجب می کند که آیا NFL و NFLPA به ایمنی بازیکن اهمیت می دهند؟

نیوتن ، که بازی قبلی او در فصل عادی 12 سپتامبر 2019 بود ، تأیید کرد که پس از برخی تماس ها را احساس می کند.

وی گفت: “من فکر می کنم این احساس دردناک پیروزمندانه را از دست دادم.”

طبق اطلاعات ESPN Stats & Information ، میهن پرستان در 65 درصد بازی های خود روز یکشنبه توپ را اجرا کردند ، که بالاترین میزان آنها در هر بازی از فینال فصل منظم 2008 بود.

علاوه بر این ، 13 اجرای طراحی شده نیوتن دومین دوره فعالیت حرفه ای وی ، از نظر آمار و اطلاعات ESPN بود.

بیشتر بخوان:  نقش کینلی جانسن دیگر این نیست که نزدیکتر به گریزان باشد

مربی بیل بلیچیک روز دوشنبه گفت: “برخی از آن دوها اجرا از نوع آپشن بود ، بنابراین ما نمی دانیم چه کسی توپ را خواهد گرفت. بستگی به نحوه دفاع توپ دارد.” “این فقط یک قسمت غیر قابل پیش بینی از آن نمایش است ، [so] من فکر می کنم این اعداد با کمال احترام ، کمی کج و معوج هستند. اگر دوباره آنها را اجرا کنیم ، خواهیم دید که تیم ها در این نوع بازی ها چگونه به ما بازی می کنند.

“نمی دانم ، ما هر هفته بهترین کاری را برای تیمی که بازی می کنیم انجام خواهیم داد و احساس می کنیم می توانیم به آنها حمله کنیم.”

بیشتر بخوان:  کوین گارنت توضیح می دهد که چرا حباب NBA در دوره او در دهه 1990 و 2000 موفقیت آمیز نبود


منبع: حافظ استدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

دونتاری پو اولین بازیکن کابوی ها می شود که در هنگام سرود ملی زانو می زند

د سپتامبر 14 , 2020
دونتاری پو بازیکن تنها دالاس کابوی بود که در هنگام سرود ملی قبل از بازی خود مقابل رمس لس آنجلس یکشنبه شب زانو زد تا فصل 2020 را باز کند. پو اولین بازیکن گاوچران بود که در هنگام بازی “The Star-Spangled Banner” زانو زد. به گفته ESPN ، این دفاع […]