اینستاگرام زیرنویس های اتوماتیک IGTV را برای ارتقا access دسترسی راه اندازی می کند


اینستاگرام زیرنویس های خودکار را به IGTV اضافه می کند.

اینستاگرام

اینستاگرام روز سه شنبه راه اندازی شد زیرنویس های ویدئویی اتوماتیک با استفاده از هوش مصنوعی برای IGTV، بخشی از تلاش برای دسترسی بیشتر سیستم عامل به همه کاربران است. این ویژگی در حال حاضر به 16 زبان موجود است.

اگر زیرنویس ها کاملاً کم شود ، کاربران به صورت خودکار زیرنویس ها را می بینند. آنها می توانند زیرنویس ها را از طریق تنظیمات یا از منوی کشویی درون فیلم روشن کنند. براساس ویژگی های سازمان بهداشت جهانی ، این ویژگی می تواند برای افراد کم شنوا که حدود 466 میلیون نفر در سراسر جهان را تحت تأثیر قرار می دهد ، مفید باشد.

این آخرین اقدامی است که اینستاگرام برای ارتقا access دسترسی در محصولات خود انجام داده است. در سال 2018 ، این شرکت متن جایگزین خودکار را ارائه داد ، که به افراد مبتلا به نقص بینایی اجازه می دهد هنگام استفاده از Feed ، Explore و Profile ، توصیف عکس ها را از طریق صفحه خوان خود بشنوند. اینستاگرام همچنین به طور همزمان متن جایگزین سفارشی را راه اندازی کرد ، به کاربران امکان می دهد هنگام بارگذاری ، توصیفات قویتری از عکس های خود اضافه کنند ، افرادی که از صفحه خوان استفاده می کنند قادر به شنیدن آنها هستند.

اینستاگرام IGTV را راه اندازی کرد، برنامه مستقل آن برای فیلم از سازندگان ، در سال 2018. این سرویس از طریق برنامه اصلی Instagram نیز قابل دسترسی است. در حالی که اینستاگرام همچنان برای جلب توجه کاربران در برابر افرادی مانند TikTok ، شرکت ماه گذشته رقابت می کند از Reels ، ویژگی فیلمبرداری کوتاه آن رونمایی کرد.
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yyeq62l2
is.gd/dJxx99
shrtco.de/bghs
clck.ru/QrpKv
u.nu/dcrwr
ulvis.net/7YV

بیشتر بخوان:  ایالات متحده هکرهای چینی را به حملات "بی سابقه" به شرکت های بازی متهم می کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

Apple Watch Series 6 and SE: قیمت ، جزئیات ، تاریخ انتشار

س سپتامبر 15 , 2020
محصولات اپل صبح سه شنبه که در ارائه کوتاه و یک ساعته خود اعلام شد مطابق با شایعات و گمانه زنی های قبل از واقعه بود. ما از زمانی که اپل ما را به تماشای نمایش پخش جریانی با گرافیکی با عنوان “Time Flies” دعوت می کند ، می دانیم […]