این اطرافیان بی رحمی پلیس را ثبت کردند. آنچه در مورد این تجربه می گویند در اینجا است.


در اواسط ماه ژوئیه ، گرفتن عکس در اعتراضات پورتلند غیر ممکن شد ، مگر اینکه شما از گرفتن عکس 10 پخش کننده زنده که برای یک عکس خوب جمع شده اند ، استعفا دهید. به نظر می رسد که هر سانتی متر از دادگاه مرکز فدرال توسط افرادی که اعتراضات را در شبکه های اجتماعی ثبت می کنند ، بررسی می شود ، فیلم هایی که پلیس برای شناسایی معترضین برای دستگیری بعداً آنها را غربال می کند.

هر لحظه ، صد دوربین معطوف به پلیس می شود. اما به دلایلی نفرین شده ، نمیتوانم ویدیویی از لحظه ای که مرا به پایین پله های دادگاه فدرال انداختند ، پیدا کنم. برای روشن شدن ، فقط چند قدم بود. اما سلام ، نگاه داغ: تعداد کمی از آنها بسیار زیاد است.

بیشتر بخوان:  5 تنظیمات گرافیکی که ارزش تغییر در هر بازی رایانه ای را دارد

برای آنها مهم نبود که من یک کلاه ایمنی دوچرخه سواری احمقانه ای می پوشیدم که کل کلمه آن عبارت “PRESS” بود. مهم نبود که من علامت احمقانه ای را که بر روی آن “PRESS” به همان اندازه بزرگ بود ، می پوشیدم. من 5’4 “هستم و حواسم است که اگر گروهی از افسران استتار کامل شروع به حمله به من نکنند ، هیچ حرکتی نکنم. این هم مهم نبود.

من در حالی که نشانم را در یک دست داشتم و تلفن همراهم را در دست دیگر بالا گرفته بود ، آهسته و آگاهانه به عقب راه می رفتم. می دانستم چند پله منتهی به پایین پیاده رو کجاست. مسافرت نرو، به خودم گفتم. وقتی کامو بر دید من غلبه کرد ، ناگهان افکارم قطع شد و من پرواز کردم در هوا. من به سختی در پایین پله ها روی زمین قرار گرفتم ، و توسط کوله پشتی ام کمی زیرپوش قرار گرفتم ، که همچنین با یک علامت کوچک احمقانه نوشته شده است “PRESS”.

بیشتر بخوان:  Apple Watch Series 6 and SE: قیمت ، جزئیات ، تاریخ انتشار

اولین چیزی که پس از زمین خوردن دیدم شکستن زنی از فالانگ سپر بود تا مرا به سمت پاهایم بکشاند. او ترسیده به نظر می رسید. وقتی کسی روی زمین خوابیده است ، مقدمه ای برای دستگیری است. تکرار کردم ، “مثل من ، خوبم ،” مثل اینکه در هر موقعیتی باشم که بتوانم هر کسی را در هر چیزی متقاعد کنم.

لحظه ای که تحت فشار قرار گرفتم را ثبت کردم. وقتی تلفن من به زمین می لرزد ، دید دوربین می چرخد. بعد از اینکه دوباره آن را برداشتم و تصویر یک بار دیگر برطرف شد ، دوربین در حالی که سعی می کردم دوباره جمع شوم ، دادگاه را نشان می دهد. قلبم می تپد. من سعی نمی کنم نفس زیادی بکشم ، حداقل در حالی که هنوز گلوله های گاز اشک آور به سمت مردم شلیک می شد.

بیشتر بخوان:  WIRED25: Reed Hastings نتفلیکس در گسترش افق دید شما

روز بعد ، من به دنبال فیلم های دیگر از زمان فشار پلیس ، فیلم های دیگر گرفته شده توسط معترضان دیگر بودم ، به امید چشم انداز دیگری از لحظه حمله به من.

مقداری شانس آوردم من یکی پیدا کردم که من و کلاه احمقانه ام باب به نظر برای چند ثانیه دوربین به دور نگاه می کند ، شاید فیلتر بتواند بچرخد و کار کند ، و سپس به عقب برمی گردد و من برای یک ثانیه دوباره ظاهر می شوم ، هنوز به عقب راه می روم. من وقتی مبهم و مبهم معترضین از موج پلیس که در حال آمدن است فرار می کنند ، از دیدم ناپدید می شوم. هنگامی که تصویر دوباره متمرکز می شود ، پلیس کسی را به زمین می چسباند – احتمالاً شخصی که در نزدیکی من ایستاده بود – و در حال تجمع معترضین اطراف است.

بیشتر بخوان:  تیم ترامپ برنامه ای برای مبارزه با تغییرات اقلیمی ندارد

و اما من و کلاه ایمنی دوچرخه گنگم؟ من رفتم. هیچ نشانی از من نیست. علی رغم دریای دوربین ها ، آن لحظه مانند هزار خلاف خشونت بار دیگر که بر سایر اجسام آسیب پذیر وارد شده بود ، در اتر ناپدید شد. تنها چیزی که مانده ام ، خراش و کبودی ام است.

گزارش شده توسط سارا جئونگ
منبع: حافظ استدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

Ransomware دوباره حمله کرد: منطقه مدرسه هارتفورد مجبور شد روز اول کلاس ها را به تعویق بیندازد

ش سپتامبر 12 , 2020
Ransomware مجدداً مدارس را تعطیل کرده است ، که یک هدف محبوب تر برای مجرمان است. مدارس دولتی هارتفورد در کانکتیکات روز اول کلاس ، 8 سپتامبر را به تعویق انداختند ، زیرا از طرف خدمات اطلاعات مترو هارتفورد (MHIS) به این شهر اطلاع داده شد که باج افزار باعث […]