“این خوب به نظر نمی رسد.”


“آسیب دیدگی ویرجیل ون دیک” عنوان اصلی هر هوادار لیورپول نیست.

[ MORE: How to watch PL in the USA ]

به روز رسانیگزارش از: در ورزش باشید گزارش شده است که ویرجیل ون دیک رباط صلیبی قدامی خود را پاره کرده و تا هشت ماه غایب خواهد بود ، که ضربه مهلکی برای لیورپول خواهد بود.

وان دیک توسط جوردن پیکفورد دروازه بان اورتون از ناحیه زانو برخورد کرد. توپ از گوشه ای ویرجیل ون دایک را در تیرک دروازه پیدا کرد در حالی که جوردن پیکفورد به سمت او زد و او را از زانویش گرفت.

این خطا در محوطه جریمه اتفاق افتاد ، اما یک ضربه پنالتی اعلام نشد زیرا این بازیکن هلندی قبل از رسیدن اصطکاک در آفساید بود. از تکنیک VAR برای بررسی اینکه آیا ون دایک متوقف شده است استفاده شد و او هم این کار را کرد.

بکفورد با وجود دخالت وحشتناک خود هرگز مجازات نشد ، یورگن کلوپ پس از دیدن بی رحمانه سقوط رهبر دفاعی خود از کنار زمین فرار کرد.

بعد از مسابقه ، کلوپ به بی بی سی گفت: “خوب به نظر نمی رسد اما باید منتظر بمانیم.” سپس وی به روزرسانی دقیق تری به وب سایت باشگاه ارائه داد.

“نمی دانم ، نمی دانم [how serious it is]کلوپ گفت: “من نمی دانم ، اما خوب نیست.” “ویرجیل برای ما بازی کرده است ، من نمی دانم چند بازی پشت سر هم دارد. او با درد بازی می کند ، تقریباً همه چیز را بازی می کند ، اما نمی تواند بازی کند. این خوب نیست.”

با کلیک بر روی فیلم زیر ، این حادثه را بررسی کنید.

آیا باید بکفورد اخراج شود؟

بکفورد در این فصل با مبارزات خود روبرو شد و بسیار خوش شانس بود که پرچم آفساید را بالا برد تا خود را از روی نقطه پنالتی نجات دهد و کارت قرمز دریافت کند.

ون دیک وقتی در زمین گودیسون پارک می چرخید ، مصدوم شد و در آنجا ضربه ای بزرگ به لیورپول وارد جای خود را به جو گومز داد.

هواداران لیورپول در همه جا نفس خود را حفظ می کنند زیرا اخبار مصدومیت ویرجیل ون دیک تا آنجا که ممکن است مثبت باشد ، زیرا هر مصدومیت طولانی مدت ضربه بزرگی به امید آنها در لیگ برتر و لیگ قهرمانان خواهد بود.

ما چیزی دیگر از این را نشنیده ایم.

ویرجیل ون دیک توسط پیکفورد مصدوم شد: “این فقط خوب به نظر نمی رسد” در ابتدا در NBCSports.com منتشر شد
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yy7y5n3x
is.gd/cYnY1V
shrtco.de/24muX
clck.ru/RSpLe
u.nu/e03dp
ulvis.net/LRgk

بیشتر بخوان:  موری از تماس ها برای حذف نام مارگارت کورت از صحنه پشتیبانی می کند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

Clemson QB Trevor Lawrence درست زیر امتیاز ACC با اعتراض

ش اکتبر 17 , 2020
ترور لورنس ، هافبک تیم Clemson اولین شنود خود را در حدود یک سال در روز شنبه انجام داد و 14 پاس خجالتی را برای شکستن تعداد ACC راسل ویلسون در بیشتر تلاشهای متوالی بدون اعتراض انداخت. تنها نقطه ضعف نیمه اول عالی بود ، با این حال ، لارنس […]