این میکروفون رومیزی USB می تواند شغل پخش شما را با پرداخت 26 دلار آغاز کند


پترون

مخفی نیست که وب کم داخلی لپ تاپ شما در بهترین حالت متوسط ​​است و اگر زمان زیادی را صرف پخش صدای خود می کنید – در Zoom ، در پادکست ، Twitch یا پخش مستقیم از پلت فرم رسانه های اجتماعی مورد نظر خود – میکروفون دسک تاپ ایندیپندنت یک بروزرسانی ارزشمند است. میکروفون ها به هر شکل ، اندازه و قیمت متفاوتی هستند و شما می توانید تا 200 دلار برای میکروفن خوب هزینه کنید. در اینجا گزینه بودجه وجود دارد: اکنون می توانید 40 دلار داشته باشید میکروفون رومیزی USB Bietrun 26.24 دلار هنگام استفاده از کد تبلیغاتی 25JQXS5Q وقتی بیرون میری

از آنجا که مارک های میکروفون بسیار عمومی هستند ، به نظر می رسد که میکروفون شامل همه اصول اولیه است. این یک طرح بشکه استاندارد است ، مثلاً مانند HyperX HyperCast. این یک سبک ضبط دارد: قلب من. اگر میکروفون شما فقط یکی دارد ، این الگوی تهیه آن است ، زیرا صدا را از همه جهات به جز مستقیم جلوی میکروفون رد می کند.

Bietrun در جلو دارای تنظیم صدا و بی صدا است. با فشردن دکمه بی صدا ، می توانید صدا را بی صدا کنید ، اما با فشار طولانی مدت دکمه بی صدا ، یک ویژگی غیرمنتظره فعال می شود: فیلتر کاهش صدا را ضامن می کند. سه مورد میکروفون – روشن ، بی صدا و کاهش سر و صدا – ظاهراً توسط نوار LED که به دور بشکه می چرخد ​​، تلگراف می شوند. همه آنها بر روی یک پایه فلزی سنگین نصب شده اند ، بنابراین شما به راحتی خرد نمی شوید.

با این وجود با پرداخت 26 دلار معجزه دریافت نخواهید کرد. میکروفون فاقد فیلتر پاپ داخلی است و همچنین هیچ نوع کمک فنر وجود ندارد ، بنابراین اگر میز را بزنید مستقیماً به سمت میکروفون می رود. و اگرچه می توانید میزان ورودی ورودی هدفون را تنظیم کنید ، اما هیچ کنترلی در کنترل وجود ندارد ، بنابراین ممکن است لازم باشد سطح میکروفون را با استفاده از یک نرم افزار ضبط یا پخش روی دسک تاپ خود تنظیم کنید.

قیمت مناسب است ، و این احتمالاً حرکتی قابل توجه از میکروفن وب کم است. این معامله باید تا 14 اکتبر ادامه داشته باشد.


تیم CNET Deals در وب به دنبال معاملات عالی محصولات فناوری و سایر موارد است. خریدهای عالی بیشتر را در صفحه معاملات CNET ما بیابید و برای دریافت آخرین کدهای تبلیغاتی Best Buy ، Walmart ، Amazon و موارد دیگر به صفحه کوپن های CNET مراجعه کنید. درباره وبلاگ Cheapskate س Quesالی دارید؟ پاسخ ها را در سایت ما پیدا کنید صفحه دستورالعمل ها.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y6pakkad
is.gd/SWK1JF
shrtco.de/Vdttu
clck.ru/RKEKL
u.nu/7-b1t
ulvis.net/FPSC

بیشتر بخوان:  اولین برداشت های Apple Watch SE: سریع با ویژگی های عالی اما همیشه روشن از دست می رود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

هومر Brosseau در خارج از چاپمن یانک ها را به ALCS افزایش می دهد

ش اکتبر 10 , 2020
سان دیگو (خبرگزاری فرانسه) – مایک بروسو از Aroldis Chapman در هشتمین بازی با یک برتری به پایان رسید در حالی که جمعه شب تامپا بای ری 2 بر یک نیویورک یانکیز را شکست داد تا برای اولین بار در 12 فصل به سری AL برسد. اولین هومر بعد از […]