این هواپیما به طور فعال در حال تجارت RB Le’Veon Bell است


هواپیماها در حال تلاش برای تجارت RB هستند لوون بلرالف واکیانو از SNY روز سه شنبه تأیید کرد.

ناامیدی بیل از نقش او در این تیم علنی شد ، به خصوص پس از پسندیدن توییت ها پس از باخت در مقابل کاردینالز آریزونا در روز یکشنبه. این توییت ها نشان می داد که سهم هدف بیل از بازی ضعیف ضعیف است ، در حالی که زوج دیگری پیشنهاد داده اند که باید معامله شود.

“من متنفرم که این راهی است که ما از طریق همه اینها طی می کنیم به جای اینکه فقط با من در مورد آن صحبت کنیم ، اما این راهی است که مردان امروز می خواهند انجام دهند ،” آدام گاز وی درباره اوضاع گفت.

بیشتر بخوان:  الكساندر Zverev مانع آخر در راه طولانی Dominic Thiem به جلال | تنیس آزاد ایالات متحده 2020

به گفته بیل بارنول از ESPN، هواپیماها روز پنجشنبه 2.5 میلیون دلار به همراه یک تقسیم حقوق پایه 6 میلیون دلار به بل بدهکار هستند. این دستمزد همان مبلغی خواهد بود که تیم بالقوه در صورت معامله برای باقیمانده فصل به بیل پرداخت خواهد کرد. این قیمت بسیار بالایی است.

همچنین ، جتس فصل بعد 13.5 میلیون دلار به بل بدهکار است. یک گزینه برای لغو اشتراک وجود دارد که حداکثر 4 میلیون دلار برای هر Spotrac باقی می ماند.

بیل در این فصل نیز از ناحیه همسترینگ آسیب دید و هفته های 2-4 را از دست داد و یکشنبه گذشته به کاردینال بازگشت. به طور متوسط ​​3.9 یارد در هر بار است (19 لانگ برای 74 یارد) و فقط 39 یارد در سه هدف از طریق هوا دارد.

بیشتر بخوان:  کنسرسیوم ایالات متحده پیشنهاد 400 میلیون پوندی وستهام را رد می کند اما پیشنهاد سوم را پیشنهاد می دهد | وستهام یونایتد

از زمان پیوستن به جت در سال 2019 ، بیل در Gase همان پویا نبوده است. او فصل گذشته فقط 789 یارد در 245 گاری داشت و 3.2 یارد در هر بار کمترین میزان در حرفه او بود. در مورد مربع های او در هر پذیرش نیز همین حرف را می توان زد که در 66 بار 7.0 بود.

آخرین مهلت تجارت NFL 29 اکتبر است.
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y37el2xp
is.gd/JUot7d
shrtco.de/civtU
clck.ru/RNagp
u.nu/9isq3
ulvis.net/DIjZ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

بن دینوچی کیست؟ تازه کار پس از آسیب دیدگی به داک پرسکوت ، نقش کابویها را در QB2 پشت سر اندی دالتون هجوم برد

س اکتبر 13 , 2020
بن دینوچی کیست؟ ناگهان ، این سوالی بود که در پی از دست دادن فصل تیم Duck Prescott به دلیل شکستگی مرکب و دررفتگی مچ پای راست ، مورد علاقه شما در پایگاه دالاس کابویز قرار گرفت. پس از یک عمل جراحی موفق ، پرسکات رسماً در حال اصلاح است […]