این گزارش می گوید Polestar 2 در حال فراخوانی کامل خاموش کردن تصادفی است


این وضعیتی نیست که Polestar 2 به همان خوبی باشد.

تیم استیونز / نمایشگاه راه

دومین نمونه اولیه و اولین خودروی کاملاً الکتریکی Polestar ، Polestar 2، اتومبیل بسیار جالبی است که با یک قیمت نسبتاً مناسب تجربه رانندگی لذت بخشی را فراهم می کند. با این حال ، این تجربه رانندگی لزوماً برای همه موردی نبود.

برخی از مالکان از وجود مشکلی در خودرو خبر داده اند زیرا این خودرو ناگهان خاموش می شود و نمی تواند دوباره راه اندازی شود. کاملاً مشخص نیست که چه چیزی باعث بروز این مشکل شده است. با این حال ، طبق گزارشی که روز جمعه توسط انتشارات سوئدی Dager Industri منتشر شد ، به اندازه کافی خطرناک است که این شرکت سوئدی-چینی در حال فراخوانی 2200 Polestar 2 است که در حال حاضر در دست مشتری است.

تسلا در اوایل عمر خود با مدل 3 مشکل مشابهی داشت و این مشکل از یک باتری 12 ولتی نشات گرفته بود. در مورد تسلا ، با تعویض ساده باتری ، ماشین دوباره شروع به کار می کند ، اما در مورد اینکه آیا این کار در اینجا کلاهبرداری خواهد کرد ، هیچ توضیحی نمی دهد. طبق گزارشی از InsideEVs ، همه 2 ها نسخه 12v را ارائه نمی دهند. بعلاوه ، برخی از مالکان قبل از تعطیل شدن در مورد اتومبیل خود اخطارهایی دریافت می کنند ، در حالی که دیگران اینگونه نیستند.

Polestar بلافاصله به درخواست نظر پاسخ نداد.


اکنون بازی کنید:
این را نگاه کن:

Polestar 2 تمام برقی کلاس سوئدی را به یک EV منتقل می کند …


15:07


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y3q2ubwx
is.gd/9BqkQY
shrtco.de/hk8VT
clck.ru/RCJka
u.nu/1o2r8
ulvis.net/YTK

بیشتر بخوان:  بهترین فیلتر دوش 2020: چگونه کار می کند و چرا به آن نیاز دارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

IPhone 11 و 11 Pro ضد آب ممکن است یک راز باشد: نتایج آزمایش آب ما

ش اکتبر 3 , 2020
آیفون 11 (چپ) و آیفون 11 پرو (راست) به شنا می روند. اریک استاکپول / CNET اگر به طور تصادفی آیفون 11 خود را در مقداری آب انداختید ، احتمالاً پس از خشک شدن خوب است. IPhone 11 دارای درجه IP68 است ، بنابراین به مدت 30 دقیقه در برابر […]