ایگا سویاتک در اوپن فرانسه صعود می کند و در فینال صوفیا کنین را شکست می دهد


به نظر می رسد دانشگاه باید منتظر بماند.

Swiatek هرگز یک ست در رولان گاروس پایین نیاورد ، و باعث سردرگمی امثال زنان شماره یک جهان و قهرمان سابق سیمونا هالپ شد ، که او را با یک حملات زمینی قدرتمند و زاویه دار به مرحله یک هشتم نهایی فرستاد. او فقط 28 مسابقه را در کل مسابقات از دست داد و بیش از 5 مسابقه در هر مسابقه نبود و با وجود عدم ورود بسیاری از بازیکنان برتر به تورنمنت ، از جمله اشلی بارتی رده اول و نائومی اوزاکا ، برنده US Open ، رقابت شدیدی را تجربه کرد. سایر مدعیان ، مانند سرنا ویلیامز ، پس از بازی ماه گذشته در مسابقات اوپن ایالات متحده تلاش کرده اند تا به زمین بروند.

بیشتر بخوان:  تیتان ها بدون پیروزی در وایک ها 31-30 برتری دارند Gostkowski دارای 6 ست FG است

به گفته وی ، بعد از شکست در هالپ ، بقیه مسابقات مانند دورهای اضافی احساس شد.

سویاتک گفت: “شکست دادن سیمونا برای من آنقدر دیوانه بود که من واقعاً فکر می کردم این مسابقات به عنوان دستاورد زندگی ام است.” “واقعاً ، من هیچ انتظاری نداشتم. من می دانستم که در فینال سخت خواهد بود. من نمی خواستم بیش از حد بر این مسئله استرس داشته باشم ، بنابراین فقط به خودم گفتم اهمیتی نمی دهم و سعی کردم آن را باور کنم.”

در مسابقه پایانی ، سوئیاتک از قدرت کنین استفاده کرد و برابر شد و 25 برنده را شکست داد و 17 خطای آسان انجام داد. او که در اعصاب کاملاً غیرقابل نفوذ نیست ، او یک امتیاز مشخص را در حین سرویس 5-3 در ابتدا با یک عقب عقب محدود در مسیر از بین برد تا سرویس خود را بشکند. اما او دوباره Kenin را شکست تا گروه اول را ببندد.

بیشتر بخوان:  اخلاق سیال بازار نقل و انتقالات فوتبال

کنین ، 21 ساله آمریکایی ، هفته دوم مسابقات را با نوار چسب که پای چپ خود را به دلیل آسیب دیدگی ران بالا متصل کرد ، بازی کرد که با جمع شدن دورها شدت گرفت. با برتری 2-1 سوئیاتک و سرویس دهی در ست دوم ، کنین درخواست وقت پزشکی کرد و زمین را ترک کرد. پای او به طرز وحشیانه ای پیچیده شد اما هیچ پاسخی برای “اصابت ضربه های جلویی” به قول کنین یا عکس های زاویه دارش نداشت. Swiatek با بوی خون روی خاک رس قرمز ، ست دوم را در 31 دقیقه بست.

بیشتر بخوان:  نیکولا جوکیچ پرگل ترین پاس پلی آف NBA را به زمین انداخت

کنین که مسابقه را با 10 برنده و 23 خطای آسان به پایان برد ، گفت: “من نمی خواهم از این بهانه استفاده کنم ، اما پای من به وضوح بهترین نبود.” “این کاملا ناامید کننده است.”


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y5j5pz7p
is.gd/eJ98LW
shrtco.de/Qgd4N
clck.ru/RL3BU
u.nu/p9ccl
ulvis.net/zNdm

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

آیفون 12 اپل احتمالاً طراحی جدیدی خواهد داشت. آیا آسان تر خواهد بود؟

ی اکتبر 11 , 2020
اپل به دلیل تمرکز بیش از حد روی طراحی آیفون مشهور است. آنجلا لانژ / CNET این داستان بخشی از است رویداد سیبپوشش کامل ما از آخرین اخبار دفتر مرکزی اپل. وقتی اپل 5G آیفون 12، یا به هر نام دیگر ، در حالی که شرکت در حال پیشرفت است […]