بازنشستگی جیمی جانسون در NASCAR فقط آغاز تغییرات عمده برای هندریک است


علی رغم تماس های ریک هندریک و پرسش های خبرنگاران از قبل از شروع آخرین فصل تمام وقت خود ، جیمی جانسون ، قهرمان NASCAR ، همان رشته را در سال 2020 به شکاکان ارائه داد و پرسید: “آیا مطمئن هستید؟”

جانسون به برنامه های بازنشستگی خود در طول سال همه گیر که شامل آزمایش مثبت برای COVID-19 ، مسابقه های از دست رفته و رویدادهای بیشتر بدون فن است ، پایبند است. جانسون مطمئن است ، همانطور که بارها و بارها گفته است ، و او قرار است فصل آینده برنامه IndyCar را به صورت نیمه وقت با Chip Ganassi Racing اجرا کند.

جانسون در یک ویژه برنامه یک ساعته در پنجشنبه FS1 به احترام به هفت بار قهرمان سری جام گفت: “برای من و تجربه من مجبور شدم تا آن مرحله برسم و آنچه را که پاییز سال گذشته انجام دادم اعلام کنم.” “شما از آن مانع عبور کردید.”

زمان خروج جانسون از هندریک موتور اسپورتس با ارتقا of رئیس باسابقه خدمه چاد کناوس که پس از فصل به سمت معاون رقابت شرکت برای این شرکت منتقل خواهد شد ، به پایان خواهد رسید. کناوس ، 24 امین سرنشین اتومبیلرانی پس از 17 فصل و هفت قهرمانی با جانسون و تیم 48 ، گفت که حرکت بعدی چیزی است که مدتها درباره آن فکر کرده بود.

بیشتر بخوان:  ویکتوریا آزارنکا ساعت را برمی گرداند تا فینال یو اس اوپن را مقابل اوساکا ترتیب دهد | ورزش

وی گفت فرصت برای گذراندن وقت بیشتر با خانواده اش ، پس از تولد فرزند دومش در تابستان امسال ، بخشی از درخواست برای پذیرش شغل اجرایی بود.

با اولویت داشتن دو فرزند در زندگی خانوادگی ، هندریک موتور اسپورت جوان به نظر می رسد. میانگین سنی سه راننده شناخته شده هندریک در فصل آینده – چیس الیوت ، ویلیام بایرون و الکس بومن – 9 سال کمتر از میانگین سنی رانندگان 2021 با هم در بقیه تیم های “چهار بزرگ” در مسابقات استوارت-هاس مسابقه ، جو گیبس مسابقه و تیم پنسکه است.

در حالی که رئیس ستاد هندریک ، آلن گوستافسون ، که با الیوت و تیم شماره 9 کار می کند ، 16 سال تجربه هدایت یک خدمه جام را دارد ، گرگ آیوز (رئیس ستاد بومن) و کلیف دانیلز (رئیس ستاد جانسون) دارای هشت سال تجربه در راس هستند. سطح در NASCAR. كناوس گفت كه “احمقانه” خواهد بود كه تصور نكنم پایان فصل و تغییراتی كه در حال انجام است ، پایان دوره قدیم و آغاز دوره جدیدی برای هندریك موتورز است.

بیشتر بخوان:  فوتبال ویرجینیا غربی 11 بازیکن خود را به دلیل نقض قوانین تیم محروم کرد

کناوس گفت: “ما جوانان زیادی در اینجا داریم که می توانیم از آنها استفاده کنیم.” “من فکر می کنم این هیجان انگیز است.”

خالی

كناوس ، مانند جانسون ، نسبت به میراث خود در این ورزش فروتن است. او در رده های HMS قرار گرفت تا با 29 برد ، تقریباً سه برابر بیشتر از سایر رئیس ستاد ، رهبر تیم پلی آف برنده تاریخ NASCAR شود و بایرون 22 ساله را به اولین پیروزی خود در سری جام در ماه آگوست برساند.

كناوس در پاسخ به س questionالی در مورد آنچه كه جانسون در طول زندگی حرفه ای خود آموخته بود ابتدا با تمجید از راننده گفت: “او هدف قرار داد و به او حمله كرد.”

“شما به یک ساختار نیاز دارید. شما به راهنمایی نیاز دارید.” کناوس گفت ، “و شما به کسی نیاز دارید که شما را گرم نگه دارد.

اما این کیفیت رانندگی ، از نظر موفقیت های حرفه ای در مسیر مسابقه و رفتار خارج از پیست ، در جانسون نیز منعکس شده بود و Knaus به کیفیت راننده ای اشاره داشت که برای سازمان ضروری بود.

بیشتر بخوان:  جری جونز در مورد تصمیم دوناتری پو برای زانو زدن بحث می کند

“ناگزیر ، همانطور که او دور می شود ، بخشی از آن با او ناپدید می شود ، درست است؟” كناوس گفت. “این یک باطل است.”

وی گفت این سازمان در تلاش است تا با رانندگانی كه احساس می كند می تواند “مشعل” را برای سازمانی كه مسابقات را برای پیروزی در مسابقات قهرمانی تاریخی با رانندگانی مانند جانسون و جف گوردون “ادامه می دهد” از بین ببرد.

كناوس گفت: “ما كمي اين خلا را خواهيم داشت.” “اما من فکر می کنم چیس کار بسیار خوبی انجام می دهد. شما در حال مشاهده عملکرد آن ماشین 88 هستید. الکس بومن کار بسیار خوبی انجام می دهد. ویلیام با قدرت فوق العاده وارد کار می شود.”

بومن و الیوت در مرحله یک چهارم نهایی هنوز در مرحله پلی آف هستند ، اگرچه قبلاً هیچ یک از رانندگان به مسابقات قهرمانی 4 نرسیده اند. الیوت با پیروزی یکشنبه خود مقابل شارلوت رووال ، چهارمین برد متوالی خود در Track Road را از دست داده و به دنبال این است که سال خود را به نمایش نهایی برساند.

بیشتر بخوان:  Reyes ادامه می دهد تا داجرز را 8-7 شکست دهد تا سری جهانی

الیوت گفت: “هنگامی که در بهترین حالت بودیم و همه ، به عنوان یک تیم ، من خودم ، در سطحی عمل می کردیم که همه می توانستیم انجام دهیم ، احساس می کنم امسال با بهترین مجموعه ها جنگیدیم”. “

نه جیمی

بومن به صراحت اعلام کرد که انتقال او به شماره 48 شماره 88 فصل آینده به معنای تکرار جانسون نیست: بومن گفت: “من نمی خواهم جیمی شوم.”

بومن گفت: “من می خواهم هفت جام کسب کنم و همه کارهای شگفت انگیز او را انجام دهم.” “اما من شخصیت من هستم بنابراین مانند یک ماشین مسابقه دیگر به آن نزدیک خواهم شد.”

در حالی که الیوت پس از جانسون بیشترین دستاورد را از رانندگان فعلی هندریک کسب کرده است ، و برخی از او انتظار دارند “مشعل را حمل کند” ، سخنان وی مطابق با آنچه بومن ابراز داشته است. کفش های جانسون خیلی بزرگ است که نمی تواند پر شود و الیوت گفت که او سعی در انجام این کار ندارد.

بیشتر بخوان:  PS5 vs Xbox Series X: چگونه کنسول های نسل بعدی روی هم قرار می گیرند

الیوت گفت: “از دیدگاه رهبری و تلاش برای پر کردن این نقش ، من نمی دانم كه در تلاش برای حضور وی یا پر كردن آن بسیار مثمر ثمر خواهم بود.” “من فکر می کنم بهترین کاری که می توانم انجام دهم این است که خودم باشم.”

اما این واقعیت که الیوت خودش ممکن است با ورود تیم به سال 2021 سال بسیار پرباری را در پی داشته باشد زیرا NASCAR برنامه سنگینی را در جاده اجرا خواهد کرد. چندین تغییر در سازمان ایجاد شده است ، از جمله حرکت کارکنان داخلی ، هماهنگی R&D موتور با Richard Childress Racing و شورولت ، نامگذاری یک راننده دیگر برای آزمایش شماره 88 و تغییر نهایی به نسل بعدی 2022. اما برنامه سال آینده ممکن است کمک کند دوره جدید موفقیت آمیز است.

به استثنای جانسون ، رانندگان هندریک 12 پیروزی بین الیوت (نه) ، باومن (دو) و بایرن (یک) کسب کردند و به عنوان رهبر سابق تیم هندریک و تحلیلگر NASCAR در NBC ، استیو لیتارتی گفت: در آغاز جوان.

“با تغییر برنامه – شش جلسه آموزش جاده در سال آینده ، و یک گروه از آهنگ های جدید ، نشویل ، کوتا ، لیست طولانی است – من فکر می کنم گاهی اوقات ، یک رویکرد جدید ، کمی از جوانان می توانند یک مزیت باشند اگر به درستی مدیریت شود ،” او گفت.

بیشتر بخوان:  آدام گاس از انتقال ناامیدی Le'Veon Bell به شبکه های اجتماعی متنفر است

اگر الیوت همچنان قدرت خود را در جاده نشان دهد و بومن با ادامه پیشرفت بایرون پیشرفت بزرگی داشته باشد ، همه در حالی كه از تغییرات سالهای آینده NASCAR استفاده می كنید ، افراد بیست ساله دیگر برای مطابقت با موفقیت او در دوران هندریک نیازی به همان تجربه جانسون و سبک رهبری ندارند. بعد.

كناوس از نقش خود در كمك به توسعه رانندگان جوان آگاه است ، اما گفت كه از قول های موج بعدی راحت است.

کناوس گفت: “من فکر می کنم این فرصت خوبی برای من است که وقتی این بچه ها برای پیروزی در مسابقات بیرون می روند بر روی دنباله های این افراد سوار شوم.” “و امیدوارم به نظر برسد که کمی کمک کردم.”


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y4o66n45
is.gd/U7IA0X
shrtco.de/AI76p
clck.ru/RSvpC
u.nu/ytqxj
ulvis.net/maXQ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

کوری سیگر بار دیگر در نقش Dodgers edge Braves ظاهر می شود تا بازی 7 را در NLCS مجبور کند | MLB

ی اکتبر 18 , 2020
کوری سایگر دوباره بازگشت ، واکر بوئلر شش گل بدون گل به ثمر رساند ، و لس آنجلس داجرز لیگ قهرمانان NL را با پیروزی 3-1 مقابل Atlanta Braves در روز شنبه به 7 بازی هل داد. داجرها برای دومین بار در کمتر از 24 ساعت از حذف اجتناب کردند […]