بازگشت به جلال: کتاب دانشگاهی در مورد هفدهمین مسابقه لیکرزفصل 20-20 2019 در لیکرز با ترکیب جدیدی در کنار ستاره بزرگ لبران جیمز آغاز شد که در آن آنتونی دیویس ، مهاجم ستاره ای انتظارات زیادی را با خود به همراه داشت.

اوضاع به سرعت تغییر کرد ، اما مأموریت لیکرز همان ثابت ماند – کسب هفدهمین قهرمانی NBA.

یک حادثه بین المللی هنگام بازی در مسابقات پیش فصل در چین ، مرگ کوبه برایانت اسطوره لیکرز و شیوع یک بیماری همه گیر منجر به یک فصل تاریخی شد که تیم با کسب عنوان هفدهم در شرایط فوق العاده در محل قرنطینه در پردیس ورزشی جهانی دیزنی در اورلاندو ، فلوریدا به پایان رسید.

بیشتر بخوان:  ستاره LSU ، Ja'Marr Chase ، بهترین WR کشور ، خارج از فصل را انتخاب کرده و پیش نویس NFL 2021 را اعلام می کند

بازیکنان نه تنها در مبارزه برای قهرمانی بلکه در نبردهای عدالت اجتماعی ، از جمله مبارزه با نژادپرستی سیستمی و بی رحمی پلیس و همچنین حمایت از حق رأی ، متحد ایستادند.

داستان کامل فصل تاریخی لیکرز 2019-20 از طریق داستان ها ، ستون ها و عکاسی در “بازگشت به جلال” توسط کارکنان برنده جایزه لس آنجلس تایمز شرح داده شده است.

این کتاب 160 صفحه ای که 29.95 دلار قیمت دارد ، هم اکنون برای پیش خرید در دسترس است و قرار است از 3 دسامبر ارسال شود.

بیشتر بخوان:  جالبترین لحظه انتخابی MLB 2020؟ ویل اسمیت از ویل اسمیت بازرسی می کند

این کتاب از طریق 28 اکتبر با 10 دلار تخفیف از طریق فروشگاه آنلاین لس آنجلس تایمز که سایر یادگاری های مسابقات لیکرز را نیز در خود جای داده است ، در دسترس است.

توجه: جلد کتاب نهایی نشده است.
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yxfddh86
is.gd/E0f7Mg
shrtco.de/GIHAE
clck.ru/RPtGw
u.nu/3ckgx
ulvis.net/7j1T

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

کریستیانو رونالدو برای پایان دادن به انزوا به ایتالیا برمی گردد

چ اکتبر 14 , 2020
کریستیانو رونالدو پس از مثبت بودن آزمایش ویروس کرونا در پرتغال به ایتالیا بازگشت. مهاجم یوونتوس برای پایان دوره انزوا خود روز چهارشنبه در یک “سفر پزشکی” از لیسبون به تورین سفر کرد. یوونتوس در بیانیه ای گفت: “کریستیانو رونالدو با یک سفر پزشکی که به درخواست این بازیکن توسط […]