بازگشت به فینال: سلتیکس را اخراج کنید ، به سری عنوان بروید


دقیقاً یک سال از روز یکشنبه گذشته بود که جیمی باتلر به ورزشگاه میامی هیت رفت ، بر روی تریبون موقت نشست و گفت که می خواهد بخشی از آینده قهرمانی تیم باشد.

او این فرصت را خواهد داشت.

Heat به فینال NBA می رود – برای بسیاری تعجب آور است ، اما نه خود آنها. پام آدبایو در یک فصل بالایی 32 امتیاز و 14 ریباند به ثمر رساند ، باتلر 22 امتیاز به دست آورد و هیت یکشنبه شب با برتری 125-113 بوستون سلتیکس در فینال کنفرانس شرق برای ششمین بار به پیروزی رسید.

برای پوشش بیشتر ورزش در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

اریک اسپولسترا ، مربی گرما در جشن جام گفت: “این گروه ، بیش از هر چیز ، فقط عاشق رقابت هستند.”

بیشتر بخوان:  مارک نیومن ، نظارت بر چشم انداز یانکیز ، در 71 سالگی مرد

هیت ها 4-2 گروه را فتح کردند – و اکنون آنها لبران جیمز و لس آنجلس لیکرز را به عنوان قهرمانی می بینند. اولین بازی آن مجموعه چهارشنبه شب است.

تایلر هیرو 19 امتیاز ، دانکن رابینسون و آندره ایگوودالا هر کدام 15 امتیاز کسب کردند و گوران دراگیچ 13 امتیاز برای هیت اضافه کرد.

جایلن براون 26 امتیاز ، جیسون تاتوم 24 امتیاز و 11 پاس گل ایجاد کرد و مارکوس اسمارت و کیمبا واکر هر کدام 20 امتیاز برای بوستون کسب کردند – که برای چهارمین بار در چهار فصل گذشته به فینال شرق سقوط کرده است.

میامی در اوایل چهارم شش بار سقوط کرد قبل از اینکه دوباره کنترل خود را بدست آورد. انفجار 6-0 – هرو پنج امتیاز آخر خود را داشت و فقط 31 ثانیه برای این کار نیاز داشت – او در 96 نتیجه را به تساوی کشاند. بوستون دو بار دیگر پیش افتاد ، آدبایو هر دو بار ابتدا با فرو رفتن ، سپس برو – سه امتیاز با 6:16 باقی مانده بود.

بیشتر بخوان:  کم نیوتن بعد از پیروزی میهن پرستان با بازیکنان دلفینز به ماشین بازی می زند ، توضیح می دهد که مخالفان به دنبال زنجیره ای بودند

زمین در جشن لبخند زد.

گویی آنها می دانند چه پیش می آید. آنها دوباره دیر نیستند. هرو در یک انفجار 9-0 دو جفت سبد داشت که هیت را به 10 رساند ، آدبایو باتلر را برای پرتاب توپ پیدا کرد و همه را روی صندلی که هیت روی پاهایش بود ، 116-102 جلو انداخت.

Heat تنها حق امتیاز NBA است که در 15 سال گذشته در 6 فینال حضور داشته است. آنها در جستجوی عنوان چهارم خود هستند و این فرصت آسان به دست نیامد.

Heat در کوارتر اول 5-5 از محدوده 3 امتیاز را افزایش داد ، اما در نیمه اول دوباره از پشت قوس تلاش کرد. آنها در 24 دقیقه اول 6-14 عمق داشتند ، بوستون 11-23 قبل از وقفه بود و هیت ها در پایان نیمه اول 62-60 پیش افتادند.

بیشتر بخوان:  بنوآ پایر قبل از بازی اول ، برنامه اوپن ایتالیا را مورد انتقاد قرار می دهد

حاشیه دو نفر وارد چهارم می شود.

چهارمین ضرب سه ضلعی ایگوودالا – در همین تعداد تلاش – با 4:20 باقی ماندن در جایگاه سوم ، هیت هشت امتیاز را بالا برد ، قبل از اینکه براون 5 بر 10 بوستون را به ثمر برساند. دراگیچ در آخرین شوت میامی در یک چهارم نهایی با نتیجه 88-86 ضربه 12 دقیقه قبل از پایان بازی چراغ سبز داشت.

سلتیکس 10 امتیاز از 12 امتیاز اول را از نقطه چهار به دست آورد و در آنجا نیز براون پس از گلزنی در مرحله انتقال دچار سقوط زشت شد و از ترس فرار کرد. براون فکر کرد که باتلر او را از پاهایش بیرون آورد ، هیچ خطایی خوانده نشد – و پس از بررسی کادر پزشکی سلتیکس از زانوی چپ او – براون همچنان باقی ماند.

بیشتر بخوان:  درام NFL واشنگتن توسط جنگ فرشته ها بر سر پرداخت تقویت می شود

نکته ها

سلتیکس: تاتوم در نیمه اول 15 شوت زد ، این اولین بار در حرفه خود در 270 مسابقه بود که چنین کاری انجام داد. او چهار مورد دیگر 14 مورد را گرفته بود. … بهترین چهار پاس گل در دوران حرفه ای او حباب زد.

گرما: اکنون Heat حداقل 4،399،686 دلار برای سهم خود در فینال تضمین شده است و در صورت کسب عنوان ، این تعداد به 5،791،041 دلار افزایش خواهد یافت. … اودونیس هاسمیم تنها بازیکنی است که در هر شش تیم هیت حضور در فینال حضور داشته است.

بیشتر بخوان:  ویلسون 4 پاس TD می اندازد ، Seahawks با نتیجه 38-25 Falcons را شکست داد

واکر در مقابل گرما

واکر سه بار در مرحله پلی آف شرکت کرد و تیمش در همه این سه مسابقه توسط میامی حذف شد – با سه عنوان مختلف. شارلوت هنوز در Bobcats بود که در دور اول 2014 توسط هیت غوطه ور شد ، هیت ها در دور اول 2016 ، 7 پیروزی مقابل سلتیکس ، هورنتس را که در آن زمان تغییر نام داده بود شکست دادند.

پشتیبانی Cross Sport

قبل از بازی شش سلتیکس و وایت از دور پشتیبانی می کردند. مربی سلتیکس ، براد استیونز از شنیدن فیلمی از بیل بلچک ، مربی تیم میهن پرستان نیوانگلند که روز یکشنبه در حال امضای کنفرانس مطبوعاتی خود پس از بازی بود ، خوشحال شد و گفت: “امشب برای برد و سلتیکس موفق باشید. ما برای آنها تلاش خواهیم کرد.” و در پایان یک فصل منظم از میامی مارلینز ، مدافع لویی برینسون پیراهن باتلر (در تم معروف “Vice”) را زیر پیراهن خود پوشید.

بیشتر بخوان:  استاد و فرمانده: یک تقدیر


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y4jubzca
is.gd/u7Idl4
shrtco.de/5gQq
clck.ru/R6ghR
u.nu/w0441
ulvis.net/1WV

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

بازیکن خوان سوتو جوانترین بازیکنی می شود که عنوان قهرمانی لیگ ملی را از آن خود کرده است

د سپتامبر 28 , 2020
گتی ایماژ قهرمان جهان ، واشنگتن ملی پوشان ، یک فصل ناامید کننده 2020 را پشت سر گذاشت. اما خوان سوتو ، بازیکن حق رای دادن ، یک سال تاریخی داشت. سوتو با زدن 13 ضربه خانگی در 48 بازی در این فصل ، خطهای 355/0. / 490 / .695 […]