بازیکنان UCLA به عنوان یک مقدار ناشناخته به فصل می رونددر عرض چند ماه ، UCLA از Linebacker U به Who منتقل شد؟

این برچسب ها می توانند پس از اینکه بروینز چهار بازیکن بزرگ فصل گذشته خود را از دست داد ، از جمله Krys Barnes ، تازه کار غافلگیرکننده Green Bay Packers از NFL بعد از اینکه بدون فرمول بازی کرد ، به درد شما بخورد.

بازیکنان نیمه وقت بو کالورت ، لنی توئیلوا و کارل جونز برگشته اند ، اما اکثریت قریب به اتفاق مدافعان پست جدید هستند. در میان تازه واردان ، هشت دانشجوی تازه وارد ، سه نقل و انتقالات دانشجویی و دو بازیکن جایگزین شده اند.

همه آنها در یک ترازبندی 4-2-5 طراحی خواهند شد که بیشتر به واکنش غریزه تکیه دارند. به نظر می رسد بعد از سه روز اردوی آماده سازی ، هیچ یک از بازیکنان جدید گم نشده اند.

بیشتر بخوان:  احتمالات ، گزینه ها ، پیش بینی ها در هفته 7 ، 2020 فوتبال کالج: حمایت مثال زدنی توسط اوله میس ، پیتسبورگ اثبات شده

کالورت روز یکشنبه از طریق کنفرانس ویدئویی گفت: “من واقعاً تحت تأثیر سرعتی که توانستیم چرخش کنیم و این افراد را مساوی کنیم ، توانایی پرواز و داشتن یک دفاع کاملا متحرک و توانایی پرواز تحت تأثیر قرار گرفتم.”

کالورت بازیکن باسابقه ای است و تجربه کمی دارد ، در دو دوره دانشگاهی خود تنها پس از از دست دادن همه موارد ، اما فینال در سال 2019 ، به دلیل محرومیت به دلایل نامشخص ، فقط در شش مسابقه بازی کرد. او در کنار جرمیا تروجان تازه وارد واقعی ، آدام کوهن و تویلوا تازه وارد ، که در پست دفاع کناری ضعیف نیز بازی کرده ، در پست میانی بازی می کند.

بیشتر بخوان:  فوتبال بیگ ده برگشته است

Toailoa گفت که کالب جانسون ، یک انتقال از کالج فولرتون ، و تازه وارد واقعی کنی میستیدور ، هر دو در حین تمرینات آموزشی که برای رسانه ها بسته بود ، ماشین های فرعی را می دویدند.

با اضافه کردن Kain Medrano ، یک گیرنده وسیع تبدیل شده ، و Sitiveni Kaufusi ، یک راه اندازی مجدد راه اندازی مجدد بازیکن ، دفاع کامل را تقویت کرد. توئیلوا گفت که مدرانو در موقعیت جدید خود “احساس طبیعی دارد”.

Bruins همچنین امیدوار است که کمک های قابل توجهی از هافبک میانی خارج میچل آگوده ، نقل و انتقالات از کالج Riverside City و تازه واردهای واقعی Damian Sellers و Myles Jackson دریافت کند.

بیشتر بخوان:  نتایج سری پاییز NWSL ، Takeaway ، رتبه بندی: FC Utah Royals معادل FC Portland Thorns است

کالورت اشاره کرد که مدافع کناری کنونی ممکن است تمرکز بیشتری نسبت به مدل های قبلی داشته باشد.

کالورت گفت: “ما با پسراني كه زود به اينجا مي رسند و يا پسراني كه پس از تمرين بيدار ماندن بيرون مي آيند و در زمينه كارها مشكل دارند ، مشكلات زيادي نداشته ايم.” “همه در راس امور خود بودند ، بنابراین من فکر می کنم این تغییر بزرگی است که من در سالهای گذشته دیده ام.”

Toailoa همچنین اتفاق دیگری را پشت سر می گذارد ، و برای اولین بار از کلاس هشتم ، فصلی را پشت سر می گذارد که برادر بزرگترش لوکنی در این لیست نیست.

بیشتر بخوان:  گاوچران ها در هفته 1 باخت به رامس ، بلیک جاروین ، لیتون وندر اش را به دلیل آسیب دیدگی جدی از دست دادند

لنی پس از فارغ التحصیلی برادر و هم اتاقی همیشگی اش به یک آپارتمان استودیویی نقل مکان کرد ، اما هنوز هم مشاوره خواهر و برادر را دریافت می کند.

لنی گفت: “او مدام از من می خواست که سخت کار کنم و همه اینها ، بنابراین من به کار خود ادامه می دهم.”

LBU ، نسل بعدی

UCLA روز یکشنبه از جوردن گینمارک هیت ، هافبک سابق نوتردام ، که در توییتر اعلام کرد در سال 2021 برای تیم بروین بازی خواهد کرد ، یک تعهد کلامی غیرقابل الزام دریافت کرد.

بیشتر بخوان:  تاول انگشت آس داجرز ، واکر بوئلر ، او را در لیست آسیب دیدگان قرار داد

جنمارک هیت در سه دوره حضور در Fighting Irish بیشتر ذخیره بود و در مجموع 42 تکل از جمله یک باخت انجام داد. او قبل از اینکه از جدول عمق خارج شود و وارد پنجره نقل و انتقالات شود ، مورد علاقه این بازیکن بود که در این فصل نقش بزرگتری بازی کند.

پیش بینی می شود جینمارک هیث متولد سان دیگو مدرک خود را در نوتردام تکمیل کند و قبل از رفتن به وست وود بر اساس برنامه های اضافی اعطا شده توسط NCAA ، وی می تواند حداکثر دو فصل واجد شرایط بودن را داشته باشد.

بیشتر بخوان:  Denver Broncos RB به نقل از Melvin Gordon از DUI نقل قول کرده است

اگر کروین ها به اتان کالورت ، یک بزرگی از مسیحیان Westlake Village Oaks دسترسی داشته باشند ، که برادر بزرگتر او نیز مورد سرزنش قرار می گیرد و همچنین مربیان چندین مدرسه کنفرانس Pac-12 ، می توانند یک پست دفاع شخصی با نام آشنا اضافه کنند.

بو کالورت گفت: “بدیهی است که من در این مرحله سخت او را تحت فشار قرار می دهم.” “مهمترین چیز ، من نمی خواهم او از خیابان به SC برسد.”
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yyn8ltly
is.gd/AMwK42
shrtco.de/rEDHb
clck.ru/RLacS
u.nu/p7qs1
ulvis.net/7ziM

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

Colts Vs Brown - خلاصه بازی - 11 اکتبر 2020

ی اکتبر 11 , 2020
ربع اول IND جمع FG 10:27 کودی بارکی در زمین به بیست و چهارمین هدف خود رسید 10 نمایش ، 69 یارد ، 4:36 3 TD ساعت 6:00 Jonathan Taylor 4 Yard Rush ، R Blankenship Good Bonus Point ، Center L Rhodes ، Holder-R Sanchez. 9 نمایش ، 72 […]