بازی فوتبال LSU فلوریدا به دلیل شیوع ویروس گیتورز به تعویق افتاد


آتلانتا – برای دومین بار در این هفته ، کنفرانس جنوب شرقی به دلیل بیماری همه گیر ویروس کرونا ، یک مسابقه فوتبال کالج را به تعویق انداخت و لیگ را در کمتر از یک ماه به یک فصل که قدرت اقتصادی و فرهنگی را در سراسر جنوب حفظ می کند ، نگران کرد.

این لیگ روز چهارشنبه گفت که بازی روز شنبه بین شماره 10 بازیکن فلوریدا و قهرمان ملی پوش لوئیزیانا ، حداقل تا 12 دسامبر ، یک هفته قبل از مسابقه عنوان کنفرانس برگزار نمی شود. این تعویق دو روز پس از آن انجام شد که دن مولن ، سرمربی فلوریدا ، برنامه فوتبال را “یک مدل ایمنی” در هنگام شیوع بیماری و یک روز بعد از اینکه تیم به طور موقت فعالیت های فوتبال را به دلیل “افزایش” آزمایش مثبت ویروس متوقف کرد ، توصیف کرد.

بیشتر بخوان:  مایا مور اکنون با جاناتان آیرونز ، مردی که به او کمک کرد تا از زندان آزاد شود ، ازدواج کرده است

بازی فلوریدا برابر LSU ، که قرار بود در گینسویل ، فلوریدا برگزار شود ، بیست و نهمین بخش فوتبال کاسه فوتبال از ماه آگوست بود که به دلیل همه گیری واژگون شد و سومین بازی Power 5 این هفته به تعویق افتاد.

کنفرانس بزرگ 12 یکشنبه اعلام کرد که به دلیل شیوع در بیلور ، بایلر و ایالت اوکلاهما این آخر هفته بازی نخواهند کرد. روز دوشنبه ، کمیسیون بورس و اوراق بهادار پس از آنکه وندربیلت نتیجه گرفت که اگر نگرانی های مربوط به عفونت ، ترک و ویروس مورد بررسی قرار گیرد ، بازیکنان بورس تحصیلی کافی برای رقابت در روز شنبه وجود ندارد ، مسابقه بین میزوری و وندربیلت را به تعویق انداخت.

بیشتر بخوان:  مدافع موانع Brevin Jordan در میامی ، امتیاز Hurricanes را تعیین می کند

مولن پس از یک باخت جزئی در آخر هفته گذشته در تگزاس A&M گفت که او می خواهد مقامات به هواداران اجازه دهند “محکم باتلاق” ، همانطور که استادیوم بن هیل گریفین شناخته شده است ، در مسابقه LSU پس از تصمیم فرماندار رون دسانتیس برای از بین بردن محدودیت های ظرفیت در رویدادهای مهم.

مولن پس از شکست تیم گیتورز به کایل فیلد در کالج استیشن ، تگزاس ، جایی که دانشگاه رسماً حضور در این بازی را 24709 اعلام کرد ، گفت: “این جمعیت یک عامل اصلی در بازی بود ، بنابراین من قطعاً امیدوارم که مدیریت دانشگاه ما از این حکم پیروی کند.

بیشتر بخوان:  آزمایشات نشان داد که کریستیانو رونالدو چند روز پس از بازی پرتغال و فرانسه با تساوی به ویروس COVID-19 آلوده شده است

مقامات فلوریدا درخواست مولن را رد كردند ، كه وی در هنگام تماس كنفرانسی با خبرنگاران صبح چهارشنبه پس گرفت. مقامات تأیید کردند که برنامه های آنها جمعیت را به حدود 17000 طرفدار یا 20 درصد ظرفیت محدود می کند. تیم های NFL در فلوریدا همچنین گفتند که برخی از محدودیت های ویروس در جمعیت را در بازی های خود حفظ خواهند کرد.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y2lcyh6d
is.gd/UDttjf
shrtco.de/6TNmE
clck.ru/RPoD7
u.nu/4dpyt
ulvis.net/ypNO

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

با استفاده از بزرگنمایی ، رمزگذاری پایان به انتها را برای آزاد کردن کاربران در هفته آینده انجام دهید

چ اکتبر 14 , 2020
آنجلا لانژ / CNET این که از یک حساب بزرگنمائی رایگان یا پولی استفاده می کنید ، هفته آینده همزمان با راه اندازی اولین مرحله امنیت چهار مرحله ای این شرکت ، می توانید اولین ویژگی رمزگذاری غول پیکر (E2EE) برای کنفرانس ویدیویی را مشاهده کنید. زوم روز چهارشنبه گفت […]