بازی پیتسبورگ استیلرز-تنسی تایتان برای 25 اکتبر برگزار شد


مسابقه بین پیتسبورگ استیلرز و تنسی تایتان که از روز یکشنبه پس از شروع آزمایش مثبت ویروس کرونا در سازمان تایتان به تعویق افتاد ، به هفته هفتم در تاریخ 25 اکتبر در ساعت 1 بعدازظهر بازنشسته شد.

فولادها در بالتیمور ریونز از 25 اکتبر تا اول نوامبر در ساعت 1 بعدازظهر می چرخند. هفته 8 هم برای پیتسبورگ و هم برای بالتیمور هفته خداحافظی بود.

روز جمعه ، پس از آزمایش مثبت سایر بازیکنان Titans برای COVID-19 ، NFL تغییر برنامه را اعلام کرد ، یک منبع به آدام شیفتر از ESPN گفت. در مجموع به 13 بازیکن و اعضای تیم می رسد که در این هفته آزمایش کزاز مثبت شده اند. یک عضو دیگر سازمان ، مربی مدافع بیرونی ، شین بوون ، روز شنبه آزمایش مثبت داد.

بیشتر بخوان:  دو سر Athletics-Mariners زیر سیگار دود در سیاتل بازی کرد

منابعی به ESPN گفتند که مقامات NFL و اتحادیه بازیکنان فوتبال آمریکا برای تأیید گزارش ویروس کرونا در این تیم در نشویل هستند و گزارش شبکه NFL را تأیید می کنند.

همچنین جمعه ، در یادداشتی که توسط ESPN به دست آمد ، NFL اعلام کرد که آزمایش روزانه را به مدت نامحدود ، از جمله در طی خداحافظی هفته ها ، تمدید می کند.

تیتان گفت ، بلیط فولاد در تاریخ اصلی تیتان در 25 اکتبر تجلیل می شود.

تیم مینه سوتا وایکینگ ها که روز یکشنبه مقابل تیتان ها 31 بر 30 شکست خوردند ، در آزمایش ویروس کرونا موفق به کسب امتیاز مثبت نشده اند. امکانات آنها از روز پنجشنبه بازگشایی شد و آنها قرار است روز یکشنبه در تیم تگزاس در هوستون بازی کنند.

بیشتر بخوان:  پیش بینی بیس بال فانتزی برای هفته 8 - 14-20 سپتامبر

اطلاعات آسوشیتدپرس در این گزارش گنجانده شده است.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yxo9e799
is.gd/YXoAJy
shrtco.de/rrGkN
clck.ru/RBm3u
u.nu/a5vz5
ulvis.net/GjC

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

دبلیو دبلیو ای با سیاست خود در توییچ و یوتیوب از کشتی گیران خود بهره می برد

ج اکتبر 2 , 2020
رابطه گیج کننده و استثماری بین WWE و فهرست کشتی گیران حرفه ای پنج شنبه شب تغییر شکل داد ، زمانی که این شرکت با ارسال ایمیلی تهدید به جریمه استعداد خود برای کسب درآمد از مارک های شخصی خود در YouTube ، Twitch و سایر رسانه های خارج از […]