بازی Call of Duty League برای انتقال به کامپیوتر با کنترلرها


Call of Duty League اعلام کرده است که فصل 2 با دور شدن از کنسول ها ، به کنترل رایانه های شخصی با کنترلرها می پردازد.

این لیگ بیانیه رسمی را در یک پست وبلاگی منتشر کرد که اوایل صبح دوشنبه منتشر شد. طبق این پست ، بازیکنان انتخاب می کنند که از کدام کنترلر استفاده کنند: “این تغییر به بازیکنان امکان کنترل گسترده تری را می دهد ، به آنها امکان می دهد سبک کنترلر مورد تایید لیگ را که برای بازی آنها مناسب است انتخاب کنند. جزئیات بیشتر و قوانین مربوط به لوازم جانبی در تاریخ آینده منتشر خواهد شد. “

بیشتر بخوان:  UCF Vs Tulane اطلاعات پخش زنده ، کانال تلویزیونی: نحوه تماشای فوتبال NCAA در تلویزیون ، پخش وب

این اولین باری است که کل فصل رقابتی Call of Duty روی کنسول پخش نمی شود.

سرمربی تورنتو اولترا ، مارک “MarkyB” برایسلند از این تغییر استقبال کرد.

آدام “گرازن” آدامو ، موسس گروه OverActive Media Group (صاحب تورنتو اولترا) است همان احساسات را تکرار کرد، tweeting ، “با این تغییرات بسیار هیجان زده شده است. انتقال به PC w / controller بهترین لیگ را در هر دو لیگ به وجود می آورد. ما می توانیم شبکه / به روزرسانی ها / امنیت / وصله ها / فریم ها را کنترل کنیم و با حفظ بهترین کنسول شاهد پیشرفت های چشمگیری در عملکرد باشیم. فرهنگ.”

بیشتر بخوان:  کلیپرز قرارداد استخدام تایرون لو را به عنوان مربی جدید نهایی می کند

برخی دیگر نگران افزایش خطر هک شدن رایانه شخصی و ایجاد اختلال در نتیجه انتقال هستند. بازیکن Atlanta FaZe کریس “سیمپ” لهر توئیت کرد، “تمام آنچه من می گویم بهتر است ضد تقلب خوبی برای جنگ سرد وجود داشته باشد ، ما به نوترون جیمی و باند کوچک او نیازی به هک کردن و بدتر کردن آن برای همه نداریم”

این لیگ همچنین اعلام کرد که Call of Duty Challengers بصورت crossplay خواهد بود ، به این معنی که رقبا می توانند بر روی کنسول یا PC رقابت کنند. با این وجود کاربران رایانه های شخصی باید برای کنترل از یک کنترلر مورد تایید لیگ استفاده کنند ، زیرا استفاده از ماوس و صفحه کلید در هنگام رقابت ممنوع است.

بیشتر بخوان:  گاوچران ها در هفته 1 باخت به رامس ، بلیک جاروین ، لیتون وندر اش را به دلیل آسیب دیدگی جدی از دست دادند
منبع: حافظ استدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

NFL تیم هایی را که نمی توانند به قوانین پوشش دهنده چهره عمل نکنند تهدید می کند: گزارش

د سپتامبر 14 , 2020
طبق گزارشات ، NFL یادداشتی را برای تیم ها و مربیان ارسال کرده و آنها را در مورد پوشیدن پوشش صورت هنگام بازی در حاشیه بازیها در این فصل یادآوری کرده و تهدید به نظم و انضباط در صورت عدم رعایت قوانین می کند. این یادداشت در حالی صورت گرفت […]