بازی Heat Force 6 ، لیکرز برتر برای جلوگیری از محرومیت


دریاچه بوینا ویستا ، فلوریدا – جام آماده بود.

آخرین حضور جیمی باتلر و میامی هیت. فینال های NBA به پایان نرسیده است ، نه بعد از اینکه باتلر و هیت با خلاقیت بازی پنج جمعه عصر را اجرا کردند.

باتلر 35 امتیاز ، 12 ریباند و 11 پاس گل داد و هیت ها در آخرین ثانیه ها شاخص های دنی گرین را تماشا می کردند که با عبور از روی طاقچه برای شکست لس آنجلس 111-108 – برتری لیکرز در این عنوان را کاهش داد. سری به 3-2.

ششمین بازی یکشنبه شب.

دانکن رابینسون با استفاده از هفت بازیکن 26 امتیاز برای میامی بدست آورد. کندریک نون 14 امتیاز ، پم آدبایو 13 ، تایلر هیرو 12 و جی کرودر 11 به دست آوردند. بازیکن هفتم آندره ایگوودالا گل نزد.

آنها به اندازه کافی کافی داشتند.

لبران جیمز 40 امتیاز کسب کرد و 13 ریباند و هفت پاس گل برای لیکرز داشت. آنتونی دیویس 28 امتیاز و کینتاویوس کالدول پاپ 16 امتیاز کسب کردند.

بیشتر بخوان:  مربی Broncos ، ویک فانجیو ، مدیریت ضعیف ساعت را در از دست دادن تیتان ها توضیح داد: "من نمی خواستم درایو را طولانی کنم"

برای پوشش کامل بازی های NBA اینجا را کلیک کنید

لیکرزها قبل از شروع گرما برای حفظ فصل ثانیه ای با عنوان فاصله داشتند.

لس آنجلس تمام توقف ها را شکست: کفش های ورزشی طلای براق دیوسی داشت که رنگ آن شبیه جام لری اوبراین بود و تیم در اوایل هفته تصمیم گرفت که از لباس بنفش برنامه ریزی شده استفاده کند و به جای آن لباس مشکی طراح را با الهام از کوبه برایانت بپوشد.

آنها با آن لباس 4-0 بودند. آنها اکنون 4-1 هستند.

اما برایانت ، چطور دوست داشت این مبارزه را دوست داشته باشد. درام تا آخر.

رابینسون 3 امتیاز با 3:13 باقی مانده در میامی با برتری 2 بر صفر تنظیم کرد و شروع به کشش کرد چون 9 رکورد بعدی از هر دو طرف مساوی شد یا اختلاف را تغییر داد.

بیشتر بخوان:  404 | اخبار فاکس

عقب و جلو باتلر 46.7 ثانیه قبل از پایان خطای ناخواسته ای روبرو شد ، و کاملاً خسته بر روی تخته های اصلی فیلم افتاد. برای بدست آوردن یک امتیاز هر دو ضربه بد را بزنید. عقب نشینی دیویس 21.8 ثانیه پیش باعث بازگشت لیکرز به اوج شد.

اریک اسپولسترا مربی گرما از آخرین زمان خود قبل از مالکیت استفاده کرد ، فقط چند دقیقه استراحت برای باتلر خرید. باتلر باند را هدایت کرد ، تماس برقرار کرد و 16.8 ثانیه قبل از پایان هر دو را به ثمر رساند تا 109-108 پیش بیفتد.

وظیفه لیکرز در این مرحله نمی تواند ساده تر باشد: گرفتن یک سبد ، کسب یک عنوان.

آنها نمی توانستند این کار را انجام دهند. جیمز دریافت که او به تنهایی در تلاش است تا از بالای کلیدهایی که از دستش در آمده است ، یک نشانگر 3 امتیازی بدست آورد و هرو دو پرتاب آزاد را به پایان رساند.

بیشتر بخوان:  با بازگشت فوتبال ، ده شهر بزرگ برای شیوع بیشتر آماده می شوند

در شرایطی که جیمز ششمین گل سه گانه خود را به شب فرستاد – در هشت تلاش تا آن لحظه – میامی با نتیجه 10 بر 17 دقیقه با نتیجه 10:17 دقیقه پیشرفت کرد.

وقت لیکرز است.

جیمز 3 در دور 4:50 بعدی دور 17-3 را آغاز کرد. کالدول پاپ با یک ضرب سه ضرب توانست لیکرز را با نتیجه 97-96 از پیش رو بردارد ، سپس حدود یک دقیقه بعد سبد خرید را در ترانزیت اضافه کرد. هیچ کس روی صندلی لیکرز ننشست. گرما خیلی سرد شد.

اما آنها پشت باتلر تجمع کردند.

باتلر به ششمین بازیکن تاریخ فینال NBA تبدیل شد که دارای چندین Triple Duos در یک سری عنوانها بود: مجیک جانسون و جیمز این کار را سه بار انجام دادند ، در حالی که لری برد ، ویلت چمبرلین و دیاموند گرین یک بار این کار را انجام دادند.

بیشتر بخوان:  کشیش جسی جکسون می گوید بازیکنان NFL ، انجمن ملی بسکتبال و اتحادیه بسکتبال آمریکا باید در میان پرونده بریونا تیلور ، ورزشکاران خود را از لوئیزویل ، کنتاکی دور کنند.

Heat پس از سه چهارم با پیشرفت 88-82 ، در این دوره 28 امتیاز کسب کرد – و 14 امتیاز را در سه مالکیت کسب کرد.

باتلر هنگام شروع یک اشتباه اشتباه 1 از دویت هوارد برای شروع یک بازی سه امتیازی به گل رسید و رابینسون یک نشانگر امتیاز سه امتیازی را در اختیار داشت – دنباله ای که بازی را از تساوی مساوی به 76-70 می رساند که در مدت زمان 13 ثانیه پیش می رود.

کراودر در سومین امتیاز با 3:01 از سمت چپ چهار امتیاز کسب کرد تا میامی 5 امتیاز به دست آورد و رابینسون در آخرین لحظه کوارتر چهار امتیاز بازی کرد تا تیم هیت در جایگاه ششم قرار گیرد.

برای برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

جیمز در کوارتر دوم 15 امتیاز داشت و هشتمین کوارتر این فصل خود را با حداقل این تعداد کسب کرد – دومین بازی در مقدماتی – و لیکرز به همه آنها احتیاج داشت تا از ساخت میامی برای مدتی پیشرفت صحیح جلوگیری کند.

بیشتر بخوان:  تایلر ایفرت از Jaguars ، دیوید دورن را با برگردان کلاه ایمنی در طول بازی در مقابل کلت ها افتخار می کند

در سه ماهه دوم تیم هیت به 11 امتیاز صعود کرد اما جیمز لیکرز را سر پا نگه داشت. باتلر در نیمه دوم 22 گل زده بود و میامی در نیمه اول 60-56 پیش افتاد.

نکته ها

گرما: نگهبان امتیاز ، گوران دراگیچ (پارگی پلاستیک کف پا) چهارمین بازی متوالی خود را از دست داد. در نیمه اول بازی اول مصدوم شد … باتلر در نیمه اول 22 امتیاز کسب کرد ، دومین امتیاز در تاریخ تیم Heat. دویان وید در نیمه اول بازی چهار در فینال 2006 امتیاز 24 را به ثمر رساند.

لیکرز: جیمز کارل مالون در لیست گلزنان NBA جایگاه دوم را از آن خود کرد – از جمله پلی آف و بازی های منظم. … این 259مین بازی پلی آف جیمز بود که درک فیشر با بیشترین تعداد در تاریخ مکمل NBA برابر شد.

بیشتر بخوان:  مقامات گفتند گیل بنسون ، صاحب Saints and Pelicans ، یک اقدام به سرقت اتومبیل را خنثی کرد

لیکرز: جیمز کارل مالون در لیست بهترین گلزنان NBA جایگاه دوم را از آن خود کرد – از جمله پلی آف و مسابقات منظم جیمز در 259 مسابقه رکورددار درک فیشر بود.

آمار حباب

بدون احتساب 33 نزاع قبل از شروع بازی قسمت Seed از فصل عادی در 30 ژوئیه در دیزنی ، این 171مین بازی بود که در حباب انجام شد. بیش از هیرو و رابینسون ، با 28 نفر ظاهر شدند. چندین بازیکن در 27 حضور داشتند از جمله جیمز ، دیویس ، گرین ، کراودر ، کایل کوزما و ایگوودالا.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y3v4jelc
is.gd/3Vkvle
shrtco.de/6lX9m
clck.ru/RKJPt
u.nu/6n3j-
ulvis.net/a3vl

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

لبران جیمز تمام تلاش خود را می کند اما لیکرز نمی تواند جیمی باتلر و هیت را در بازی پنج به پایان برساند

ش اکتبر 10 , 2020
جبری باتلر ، مهاجم میامی هیت ، جیم باتلر ، مهاجم لیکرز ، در حالی که در چهارم چهارم باخت 111-108 لیکرز در پنجمین بازی فینال NBA در روز جمعه ، سبد را می زد ، خطا گرفت. (والی اسکالیگ / لس آنجلس تایمز) میامی هیت اجازه تاج گذاری را […]