بال های قرمز دیترویت ، ولادیسلاو نامستنیکوف را به نماینده حمل و نقل رایگان خود اضافه می کند


ولادیسلاو نامستنیکوف در زمینه ریشه دهی پرورش یافت دیترویت بال های قرمز ، اکنون می توانید رویای کودکی خود را برآورده کنید و برای آنها بازی کنید.

بال ها اعلام کردند که Namestnikov 27 ساله را برای مدت دو سال 4 میلیون دلار ، یک میزبان حمله کننده دیگر که قصد دارد به آنها در بخش امتیاز دهی کمک کند ، امضا کرده اند.

نامستنیکوف در تیم Wings GM Steve Yzerman در Tampa Bay بازی کرد و در 18-2017 20 گل به ثمر رساند. 2019-20 بین سناتورهای اتاوا و کلرادو بهمن تقسیم شد و در 63 بازی 17 گل و 14 پاس گل به ثمر رساند. نامستنیکوف که یک انتخاب قبلی در دور اول (27 ، 2011) بود ، در 425 مسابقه NHL 83 گل و 106 پاس گل داد.

بیشتر بخوان:  هادسون سوافورد ، استراحتگاه Corrales Pontacana و مسابقات قهرمانی باشگاه ها در سال 2020

ولادیسلاو نامستنیکوف (90) از تیم نیویورک رنجرز در 19 دسامبر 2019 در شهر نیویورک در دور دوم مقابل بال های دیترویت رد در مدیسون اسکوئر گاردن از میدان خارج می شود.

نامستنیکوف با اسلاوا کوزلوف ، مهاجم سابق وینگز ، که برادر مادر Namestnikov است ، ارتباط دارد. خانواده Namestnikov در منطقه مترو دیترویت زندگی می کنند.

بیشتر: چرا ممکن است بابی رایان بهترین ساخته استیو یزرمن با بال های قرمز باشد

بیشتر: استیو ودرمن قرعه کشی بزرگ Red Wings با توماس گریس است: من به استیوی اعتماد دارم

وی پنجمین بازیکنی است که لیزرمن را به خدمت گرفت (2 سال ، 3.4 میلیون دلار) ، بابی رایان مهاجم (یک سال ، 1 میلیون دلار) ، جان مریل مدافع (یک سال ، 925000 دلار) ، تروی استیچر (دو سال ، 3.4 میلیون دلار) و توماس دروازه بان به او پیوستند. گریس (2 سال ، 7.2 میلیون دلار).

بیشتر بخوان:  واکنش مربیان پس از اینکه هواداران لحظه ای سکوت را قبل از افتتاحیه NFL انعطاف پذیر می کنند - فیلم | ورزش

با هلن سنت جیمز از طریق [email protected] تماس بگیرید. او را در توییتر دنبال کنید قراردادن توییت. بیشتر بخوانید در Detroit Red Wings و در خبرنامه Wings Red مشترک شوید. کتاب وی The Big 50: The Detroit Red Wings در تاریخ 13 اکتبر توسط Triumph Books منتشر می شود. برای سفارش به آمازون یا بارنز و نوبل بروید.

این مقاله در اصل در مطبوعات آزاد دیترویت منتشر شد: بال های قرمز دیترویت ولادیسلاو نامستنیکوف را به نماینده حمل و نقل رایگان اضافه می کند
منبع: حافظ استدیو

بیشتر بخوان:  والت مارتین در حالی که قصد دارد رده سنی جدید را تعیین کند ، برنده Golf Leek Super Legends می شود

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y49495er
is.gd/2K7xCw
shrtco.de/marb
clck.ru/RLStc
u.nu/b35x8
ulvis.net/hFRO

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

بیست و پنجمین در نظرسنجی مربیان: دانشگاه A&M تگزاس در آخرین رده بندی فوتبال کالج به یازدهم رسید

ی اکتبر 11 , 2020
نظرسنجی 25 مربی برتر بعد از یک آخر هفته پرتحرک در فوتبال دانشگاهی یک حرکت بزرگ را تجربه کرد ، اما هیچ تیمی نتیجه قابل توجهی از A&M تگزاس را مشاهده نکرد. آگیزی پس از غلبه بر فلوریدا با نتیجه 41-38 در کاایل فیلد در روز شنبه 9 مقام از […]