بام آدبایو پیروزی در بازی 1 Heat را با یك مانع از جیسون تاتوم سلتیكس همراه كرد و باید باور كنید


اگر بقیه فینال های کنفرانس شرقی مثل بازی 1 پیش برود – که به هر دلیلی گمان می رود این اتفاق بیفتد – در یک سریال طولانی و باورنکردنی قرار می گیرید. تیم میامی هیت در بازی 1 روز سه شنبه با نتیجه 117-114 در وقت اضافه از بوستون سلتیکس پیشی گرفت و در لحظات رو به پایین در سراسر زمین بازی انجام می شد.

برای بستن مقررات ، پس از ضربه جیمی باتلر به سخت است کرنر با 3 اشاره گر برای افزایش Heat با 22 ثانیه بازی ، میریک بازیکن میامی برای یک خطای بسیار سوال برانگیز سوت زد قبل از ورود توپ به مالکیت متعاقب بوستون ، که منجر به یک پرتاب فنی آزاد برای بوستون شد ، که تاتوم ساخته شده قبل از از دست دادن یک 3-اشاره گر برنده بازی بالقوه طولانی.

بیشتر بخوان:  "مشخص نیست" آیا پروتکل در کارگر ورزشگاه SoFi دنبال شده است یا خیر

در صورت از دست دادن میامی ، آن تماس پیش از ورود به شدت مورد بررسی قرار می گرفت.

باتلر و بم آدبایو اجازه ندادند که این اتفاق بیفتد.

پس از کمبا واکر ، که تمام شب از زمین تلاش می کرد ، یک پرش عقب را به عقب انداخت تا یک امتیاز بیش از 23 ثانیه برای بوستون داشته باشد ، باتلر ، یک بار دیگر ، با عضلانی تاتوم برای یک و یک پاسخ داد در انتهای دیگر ، پرتاب آزاد را برای برتری دو امتیازی میامی در 12 ثانیه مانده به پایان انجام داد.

بیشتر بخوان:  چرا بوندس لیگای آلمان یکی از جالب ترین لیگ های جهان برای تماشاست

در مالکیت بعدی ، تاتوم ، که احتمالاً کمی طولانی منتظر مانده بود تا حرکت خود را روی یک ضربه پیروز کننده در بازی تنظیم کند ، باتلر را از دریبل زد و یک خط باز به لبه دید. او بلند شد ، توپ را عقب زد ، و به نظر می رسید به سمت یک غرقاب پر از رعد و برق بازی گره می زند. سپس آدبایو این کار را کرد …

شوخی می کنی؟ تاتوم می آمد با چنان نیرویی آن را به زمین بیندازد که مچ دست بم هنگام جذب شدن به این شکل بود:

بیشتر بخوان:  برادر Rajon Rondo پس از هکل کردن راسل وستبروک ، از جمعیت حباب NBA اخراج شد و باعث طغیان شد

گوش کنید ، من گاهی اوقات کمی هذلولی شناخته شده ام (خوب ، بسیاری از اوقات) ، اما این باید یکی از بهترین بلوک ها باشد ، با توجه به شرایط موجود در تاریخ NBA. بلوک معروف تعقیب و گریز لبران جیمز در فینال ها و شاید بلوک تعقیب و گریز Tayshaun Prince از رجی میلر در فینال های کنفرانس شرقی 2004 تنها موارد بهتر هستند که می توانم از بالای سرم فکر کنم.

حتی جادوی جانسون هم چشمانش را باور نمی کرد.

اریک اسپوئلسترا ، مربی گرما ، پس از بازی گفت: “این عادات و غرایز است که او مایل است خود را در آنجا قرار دهد. این می تواند یک غرق پوستر باشد.” به ازای علامت گذاری به عنوان مدینه مدینه امروز ایالات متحده آمریکا.

بیشتر بخوان:  پلی آف NBA بازی 7 - چگونه ناگتس کلیپرز را در لبه فاجعه دیگری قرار داد

از طریق مارک استین از نیویورک تایمزبا استناد به آمار و اطلاعات ESPN ، آدبایو اولین بازیکنی است که در دقیقه آخر بازی پلی آف از زمان ظهور play-by-play در سال های 1996-97 جلوی یک بالابر بالقوه بازی را می گیرد.
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y2axcuhy
is.gd/aXA9g5
shrtco.de/BFZpz
clck.ru/QshgP
u.nu/e65s2
ulvis.net/rwX

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

فوتبال بیگ ده برگشته است

چ سپتامبر 16 , 2020
10:39 AM ET آدام ریتنبرگ نزدیک نویسنده ارشد ESPN خبرنگار فوتبال کالج در سال 2008 به ESPN.com پیوست. فارغ التحصیل دانشگاه نورث وسترن. هدر دینيچ نزدیک نویسنده ارشد ESPN خبرنگار فوتبال کالج در سال 2007 به ESPN.com پیوست فارغ التحصیل دانشگاه ایندیانا بعد از چه زشت ترین و جنجالی ترین […]