با نارضایتی 9 بازیکن ، ناراحتی ایالت آرکانزاس از ایالت کانزاس باعث احساساتی شدن مربی بلیک اندرسون می شود


بلیک اندرسون خیلی فکر داشت که بعد از ظهر شنبه فکر کند. همسرش. پدر او. بازیکنانش وضعیت فوتبال دانشگاهی در سال 2020. یکی از آخرین موضوعات مورد توجه مربی ایالت آرکانزاس ، خط شرط بندی بود.

اندرسون پس از ناراحتی 35-31 تیمش از ایالت کانزاس گفت: “به این معنی که بعضی افراد دیگر مقداری پول به دست آوردند.”

گرگهای سرخ طبق کتابهای ویلیام هیل ورزشی ، به عنوان 14 امتیاز کمترین امتیاز ، وارد بازی روز شنبه شدند. این خط از پنجشنبه شب که برای ایالت کانزاس -9 بود ، پنج امتیاز حرکت کرد.

بیشتر بخوان:  فینال زنان آزاد ایالات متحده آمریکا بین نائومی اوزاکا و ویکتوریا آزارنکا از نظر دیدگاه دور است

این ممکن است واکنشی به از دست دادن 9 بازیکن مبتدی در ایالت آرکانزاس به دلیل COVID-19 و سایر مصدومیت ها باشد ، غیبت هایی که قبل از بازی توسط اندرسون اعلام نشده بود.

ایالت کانزاس خود از پنج عمق بدون پنج بازیکن بود. با این حال ، آن غیبت ها مشخص بود.

در هر صورت ، یک حرکت پنج امتیازی در مدت زمان کوتاهی قابل توجه است.

کنی وایت ، متخصص قمار SportsLine گفت: “غول پیکر.”

اندرسون در مورد افراد غیرفعال گیم دی گفت: “ما در پایان این کار را بسیار ساکت نگه می داریم.” “ما باید به حریم خصوصی بچه هایی که از لیست خارج شده اند احترام بگذاریم. قطعاً نمی خواهیم درمورد آزمایش COVID گفتگوی زیادی داشته باشیم. ما آنچه را که باید انجام دهیم انجام می دهیم. قرار است برخی از افراد وجود داشته باشند که تست مثبت است.

بیشتر بخوان:  دوازده هشدار ، مجازاتی برای Mugello برای راه اندازی مجدد انباشته صادر نشده است

“[I assume] کسی چیزی شنیده است زیرا خط روزانه حرکت می کند. “

این ممکن است نگاه جدید فوتبال کالج در عصر COVID-19 باشد. نظرسنجی ها نشان داده است که کمتر از نیمی از مدارس FBS تعداد مثبت COVID-19 را در بخش های ورزشی خود گزارش می دهند ، که بیشتر به دلیل حریم خصوصی است.

اوکلاهما و ایالت میسوری شنبه شب وارد اطلاعاتی در مورد مثبت COVID-19 نشدند. اگر حریف بداند بازیکنان تست مثبت دارند ، لینکلن رایلی مربی تیم ملی اتحادیه اروپا آن را “مزیت رقابتی” خواند.

بیشتر بخوان:  کلوئه دگر دوچرخه سوار المپیک در مسابقات جهانی جاده UCI دچار یک حادثه ترسناک شد

جورجیا جنوبی در بازی شنبه خود مقابل FCS Campbell 33 بازیکن را از دست داد که برنامه غیرفعال دانست. بلافاصله مشخص نشد که در صورت وجود چه تعداد از بازیکنان تحت تأثیر COVID-19 قرار گرفته اند.

ایالت آرکانزاس در روز شنبه دو خط حمله و WR جاناتان آدامز داشت – و این کافی بود. آدامز ، یک بزرگسال ، پاس برنده بازی لاین هچر را در حالی که 38 ثانیه مانده بود ، گرفت. هچر زمان را با شروع کننده لوگان بونر به اشتراک گذاشت.

آدامز با 6 فوت-3 ، 220 پوند ، به نظر می رسید می تواند برای هر تیم Power Five شروع کند. آدامز یک محصول محلی از جونزبورو ، آرکانزاس است که برای 98 متری و سه تاچ داون هشت پاس دریافت کرد.

بیشتر بخوان:  واکنش COVID-19 دونالد ترامپ چگونه NFL را پیچید

اندرسون گفت: “او پسر زادگاهش است.” “او قرار نبود مادر را ترک کند. او قصد داشت همین جا بازی کند. ما به او به عنوان دانشجوی دبیرستان پیشنهاد دادیم [in high school]، و متعهد شد و واقعاً هرگز تزلزل نکرد. “

اضافه کردن به خجالت ایالت کانزاس: آدامز به دلیل پارگی جزئی MCL با یک مهار بر روی یک زانو بازی کرد.

اندرسون اعتراف کرد که پس از بزرگترین پیروزی مدرسه از سال 2008 ، زمانی که در A&M تگزاس برنده شد ، در رختکن شکست. همسرش وندی سال گذشته پس از مدتها مبارزه با سرطان درگذشت. پدرش در ماه مه پس از جنگ طولانی با آمفیزم درگذشت.

بیشتر بخوان:  نقاط قوت تیراندازان داجرز می تواند به یک جشن بزرگ شجاعانه منجر شود

اندرسون گفت: “من از اینکه او اینجا نیست متنفرم.” “پدر من نیز. او هیچ وقت فوتبال را از دست نداد. من می دانم كه آنها امروز با روحیه با من هستند. من کمی در رختكن خراب شدم و فقط به این فکر كردم كه چگونه این مسئله را از دست دادند.”
منبع: حافظ استدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

نائومی اوزاکا در سه ست مقابل آزارنکا عنوان قهرمانی یو اس اوپن را از آن خود کرد

ش سپتامبر 12 , 2020
نائومی اوزاکا با کسب پیروزی 1-6 ، 6-3 ، 6-3 مقابل ویکتوریا آزارنکا در شنبه در نیویورک ، دومین عنوان انفرادی زنان انفرادی ایالات متحده و سومین قهرمانی انفرادی گرند اسلم در کار خود را به دست آورد ، پس از یک بازی افتتاحیه نرم کنترل با سرعت و خدمت […]