با وجود یک بازی کوتاه Jacob deGrom ، قهرمانان غیر منتظره Mets در پیروزی مقابل Phillies با زرق و برق برخورد کردند


به نظر می رسید شانس چهارشنبه شب در برابر مت ها بسیار زیاد است.

بعد از جیکوب deGrom فقط دو نوبت به دلیل اسپاسم همسترینگ راست و با طول انجامید زک ویلر به نظر می رسید بازی چهارشنبه با کنترل کروز برای فیلیز با برتری 4-0 ، بازی چهارشنبه به نظر می رسید که مات ها می خواهند به سرعت فراموش کنند.

اما مت ها حاضر به رفتن نبودند و ویلر را دور زدند ، مایکل واچا به آنها چهار نوبت قوی تسکین و تازه کار داد آندرس گیمنز در پیروزی 5-4 مقابل فیلادلفیا یکی از بزرگترین بازدیدهای فصل را انجام داد.

بیشتر بخوان:  ناسا می خواهد سنگهای ماه را از کارآفرینان بخرد

اوضاع شروع به بازی کرد و به سود Mets تغییر کرد چون Wacha از بازی گاو نر به بازی رفت. او در سومین دوره از مسابقات اجازه اجرای یک خانه انفرادی را داد ژان سگورا ، که در شب چهار ضربه داشت و همچنان خار چشم متس است ، اما در چهار دوره آسایش طولانی مدت فوق العاده بود و اجازه داد فقط یک مسابقه بدست آورد.

مطمئناً همان شبی نبود که واچا برای خودش تصور می کرد و می دانست که برنده دو دوره سلطنتی سای یانگ شروع می کند ، اما او می تواند با فراخواندن سازگار شود و قدم بردارد.

واچا پس از آن گفت: “با همه افراد مبتدی ، شما امیدوارید كه آنها به عمق بازی بپردازند ، از آنجا عبور می كنند و شروع طولانی می كنند.” “به خصوص با شروع deGrom ، شما واقعاً انتظار ندارید ، اما برخی از اتفاقات دیوانه وار در این بازی اتفاق می افتد ، بنابراین شما همیشه همیشه مطمئن باشید.”

و در حالی که روز چهارشنبه واچا ستاره تپه برای مت ها بود ، جی دی دیویس ستاره ظرف بود ، 3 بر 4 با سه RBI و دو اجرا به ثمر رساند. دیویس دو بار زد و در اولین چهارمین مسابقه متس را به ثمر رساند ، و سپس در ششم وقتی فیلیپس سریع ویلر را از دیوار سمت راست راه اندازی کرد ، اختلاف فیلیز را به 4-3 کاهش داد.

این اولین بازی حرفه ای دیویس در سه بازی فوق العاده ضربه پایه بود و بدیهی است که این بازی در یک بازی بزرگ برای Mets امیدوار به پلی آف انجام شد. دیویس پس از اولین حمله به ویلر که برای اولین بار در اعتصاب قرار گرفت ، تنظیمات لازم را برای انجام کار انجام داد.

دیویس با خنده گفت: “فقط کمی زودتر شروع کن.” “واضح است که ویلر مثل همیشه بیرون آمد. او آن آدرنالین اضافی را دارد. من فقط یک تنظیم انجام دادم ، فقط مطمئن شدم که زودتر یک تیک را شروع کردم و به خوبی معلوم شد و من در زمین ها بودم و می توانم زمین هایی را انتخاب کنم که من را در شمارش خوب هیتر قرار دهد.

“من فقط با رویكردم باقی ماندم و آن یك فشار را از روی بشقاب بیرون آوردم و فقط آن را برای اجرای خانگی درشت كردم.”

تعداد زیادی از قهرمانان دیگر در شب نیز برای مت ها وجود داشت ، از جمله میگل کاسترو بیرون آمدن از یک مربا در هشتم با دونده در و ادوین دیاز در چهارمین پاس خود را در موقعیت نهم به بیرون زد.

اما این تازه وارد گیمنز بود که موفق شد گل برتر را در بالای نهم به ثمر برساند هکتور نریس با دونده در اول و دوم ، به ثمر رساندن خرج کننده دونده Aبا روساریو از پایه دوم.

این لحظه دیگری بود که بازیکن مهاجم جوان متس فراتر از سالهای خود به خوبی بازی کرد.

“این بسیار جالب توجه بود که او چگونه تنظیمات خود را زمین به زمین انجام می داد ، زیرا او مقابل آن شکاف فرار می کرد ، آن را تاب می داد و آن را از دست می داد ، و سپس بلافاصله آن تنظیم سریع را انجام می داد ،” لوئیز روخاس گفت بعد از بازی. “این بچه ، تجربه سنگ زنی کردن آن خفاش ها ، انجام تنظیمات در صفحه ، اینها برخی از مواردی است که او در این فصل برای کمک به ما نشان داده و ما را در موقعیت برنده بازی های توپ قرار داده است. چه در دفاع ، چه در پایگاه ، امروز با خفاش بود …

“این فقط یک کلاچ در خفاش توسط آن مرد جوان بود.”

متز چهارشنبه شب یک بازی مهم را از فیلیز گرفت و اگر پنجشنبه شب “دبلیو” را بدست آورد ، می تواند با یک برد سری به میدان برود.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y3y2465j
is.gd/r3N2xi
shrtco.de/z6Eh
clck.ru/QtbyF
u.nu/2ysh6
ulvis.net/DnN

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

NBA DFS: بهترین سلتیکس در مقابل Heat FanDuel ، انتخاب های بسکتبال Fantasy روزانه DraftKings برای 17 سپتامبر 2020

پ سپتامبر 17 , 2020
تصمیم گیری در مورد استفاده از استراتژی NBA DFS می تواند شانس شما را برای بازی در بازی 2 گرما و سلتیکس در عصر پنجشنبه در پلی آف NBA 2020 کاهش دهد. مسابقات تک بازی NBA DFS در سایتهایی مانند FanDuel یا DraftKings به شما امکان می دهد یک بازیکن […]