با یک توپ بلند و یک سقوط طولانی ، مانوئل مارگوت اشعه ها را بالا می برد


بیکر گفت: “شما فقط امیدوارید که دست اندازهایی پیدا نکند زیرا آنها همیشه به صورت گروهی می آیند.” “همه چیز به صورت گروهی در می آید: اشتباهات ، موفقیت ها ، منفی ها. من فقط به او گفتم که آن را بیرون بریز. این پسر برای ما عالی بوده است ، اما شما باید از شر او خلاص شوید و ادامه دهید ، در غیر این صورت او در حال تکثیر است.”

بعد از دو خطا ، آلتوو در بازی هفتم با یک پرتاب قدرتمند پاسخ داد ، اما در یک لحظه او و کره جای خود را در سوییچ دفاعی عوض کردند ، کوریا گفت که به او اجازه می دهد در فضای بیشتری گسترش یابد.

بیشتر بخوان:  پیراهن کاملاً مشکی Colin Kaepernick نایک در کمتر از یک دقیقه به فروش می رسد

از نظر تهاجمی ، آستروس چندین بار ضربه سختی به توپ وارد کرد اما با دفاعیات فوق العاده دفاعی – نه تنها توسط مارگوت ، بلکه توسط جوی وندل در پایه سوم و ویلی آدامز در اتصال کوتاه و همچنین بسیاری از کشش های خوب توسط بازیکن پایه اول ، خنثی شد. جی من چوی دفاع این میدان به قدری خوب بود که حتی از شکار شگفت انگیز مارگوت در میدان مناسب ، خصوصاً برای کسانی که دیدشان از او دور بود ، پیشی گرفت.

کوین کش ، مدیر خلیج تامپا که نمی توانست شکار مارگوت را از پناهگاه رایس ببیند ، گفت: “دفاع هوایی و دفاع ویلی به اندازه هر آنچه امروز برای ما اتفاق می افتد نقطه روشن بودند.”

بیشتر بخوان:  کلیپرز لس آنجلس بهترین فرصت خود را می زند

آدامز دو خط را گرفت و وندل آلتوو را از یک ضربه پایه بالقوه بدزد ، زیرا مدافع Rays به چارلی مورتون ، کماندار باسابقه کمک کرد تا پنج دور بدون گل زنده بماند. مورتون ، بازیکن سابق آستروس ، گفت که او در چهار فصل گذشته در هر دو تیم از جمله تاف بهره مند از دفاع خوب بوده است.

مورتون گفت: “این به شما امکان می دهد با بی پروایی بی پروا بیرون بروید و بازی خود را تبلیغ کنید.”

وی در پنج دور مجاز به دویدن نبود و سومین کماندار AL بود که در چهار مرحله پلی آف متوالی با یک یا چند دوش پیروز شد و به ماساهیرو تاناکا و وایت فورد پیوست که به طور انحصاری در مسابقات جهانی این کار را انجام دادند.

بیشتر بخوان:  لوئیس همیلتون رکورد برد مایکل شوماخر در آلمان را پیوند می دهد

اما لنس مک کالرز جونیور مورتون را شکست داد. او 11 ضربه زد و 14 پشت سر هم روی یک امتیاز شلیک کرد ، تا این که مایک زونینو شکارچی در جایگاه هفتم قرار گرفت. اما مارگوت هومر در ابتدا ضربه مهمی بود ، حتی اگر به دلیل خطاهای آلتویو هر سه دویدن حاصل نشود.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y5bczy3m
is.gd/DdSzVD
shrtco.de/S4Hzv
clck.ru/RMpe3
u.nu/7k8xs
ulvis.net/NPf1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

آیفون 12 از فردا راه اندازی می شود: نحوه تماشای زنده در اینجا است

س اکتبر 13 , 2020
اپل بسیار پیش پا افتاده است. یک سیب این داستان بخشی از است رویداد سیبپوشش کامل ما از آخرین اخبار دفتر مرکزی اپل. آه ، اکتبر برگها قهوه ای می شوند ، هوا سردتر می شود و کدو سبز تندتر می شود – یا چیزی شبیه به آن. و اکنون […]