بحث پلی آف NBA – چه چیزی در سریال سلتیکس-هیت کمترین چیزی را دارد و چه کسی برنده می شود؟


دیدارهای پلی آف 2020 NBA روز سه شنبه با برگزاری فینال های کنفرانس شرقی ، با یک مسابقه هیجان انگیز از دو تیم که در دور قبل ناآرامی انجام می دهند ، دوباره برگزار می شود: بوستون سلتیکس و میامی هیت. (فینال های شرق را می توان در ESPN و برنامه ESPN مشاهده کرد ، از جمله بازی 1 در روز سه شنبه در ساعت 6:30 بعد از ظهر ET.)

کمترین چیز در مورد این سریال چیست؟ چه کسی بیشترین خطر را دارد؟ و کدام تیم به فینال NBA صعود می کند؟

کارشناسان ما درباره این نکات – از جمله تصمیم انشعاب در مورد پیروزی – بحث می کنند و کلیدهای سریال را ارائه می دهند.

برنامه NBA: فینال های شرق به علاوه بازی 7 ، سه شنبه در ESPN


1. بیشتر چه چیزی را برای Heat تماشا می کنید؟

تیم بونتمپس: بام آدبایو باید بهترین بازیکن زمین باشد. در مسابقه بین این دو تیم در بازی های بذر ، آدبایو سلتیک های داخل را نابود کرد. اینکه چگونه مربی بوستون ، براد استیونس سعی می کند با اندازه و قدرت آدبایو در داخل مبارزه کند ، یک مسابقه جذاب شطرنج را رقم می زند.

آندره اسنلینگز: بازی آدبایو. جیمی باتلر سزاوار مطبوعاتی است که بدست می آورد ، اما بازی بزرگ آدابایو در عصر جدید همان چیزی است که باعث می شود نخبگان هیت ظاهر شوند. آدبایو از خط مقدم بزرگتر باکس در هر دو انتها پیشی گرفت. به همین ترتیب ، در این مجموعه او باید بر خط مقدم سلتیکس کوچکتر غلبه کند و بزرگترین مرد میدان باشد.

خورخه سدانو: چگونه میامی از این تیم بوستون دفاع می کند. مطمئناً آنها نمی توانند مانند Jiannis Antetokounmpo در جیسون تاتوم بارگیری کنند. جایلن براون خیلی خوب است و میامی برای دفاع در نقطه ای با گوران دراگیچ و کندریک نون تلاش می کند ، که باید اجازه دهد کمبا واکر بیشتر از بازی مقابل تورنتو شل شود.

بیشتر بخوان:  بازگشت چندان کوتاه نیست ، اما جو بورو از بنگالس در اولین بازی NFL مقاومت نشان می دهد - وبلاگ Cincinnati Bengals

کوین پلتون: آنها چقدر دفاع منطقه ای بازی می کنند. پس از آنکه میامی در طول فصل منظم بیش از سایر تیم های NBA در اختیار منطقه بود ، ردیابی Spectrum Second حتی یک مالکیت منطقه را در پلی آف ثبت نکرده است. این احتمالاً درمقابل سلتیکس که دوز سنگینی از منطقه را از تورنتو رپتورز دیدند ، تغییر خواهد کرد.

تیم مک ماهون: Dragic چقدر خوب خواهد بود؟ این نگهبان 34 ساله در پلی آف شروع کرده و در آن بازی می کند ، با میانگین 21.1 امتیاز و 4.7 پاس گل در هر بازی. دراگیک در نیمه نهایی کنفرانس خنک شد و در سه بازی گذشته فقط 38.3٪ از زمین شوت کرد. او در شش بازی اول پلی آف Heat حداقل 20 امتیاز کسب کرده بود ، دومین رشته طولانی از عملکرد 20 امتیازی در حرفه خود.

2. بیشتر چه چیزی را برای سلتیکس تماشا می کنید؟

MacMahon: دانیل تیس چگونه با آدبایو برخورد خواهد کرد؟ سلتیکس برای ارائه تعداد زیاد به تیس احتیاج ندارد ، اما او باید یک لنگر دفاعی محکم باشد و آدبایو به عنوان یک تکمیل کننده و بازیساز نخبه مشکلات بی نظیری را ارائه می دهد. برای آنچه ارزشش را دارد ، این فصل در سه بازی برابر هیت در این فصل 33 به اضافه 33 بود ، اما میامی هنوز در دو دیدار اول میرز لئونارد را در مرکز و آدبایو را در پاور فوروارد شروع می کرد.

Bontemps: آیا واکر می تواند دفاع میامی را از هم بپاشد؟ واکر راه دفاعی خود را در خط دفاع تورنتو داشت تا اینکه نیک پرستار ، مربی رپتورز از یک جعبه و یک استفاده کرد. بازگشت واکر به فرم All-NBA در طول بازی ها و پلی آف برای بوستون یک تغییر دهنده بازی بوده است.

کرفس: نحوه دفاع 3 امتیازی بوستون در برابر خطای بزرگ 3 امتیازی میامی. میامی در مرحله پلی آف 38٪ با 3 بازی شلیک می کند ، و گرچه دانکن رابینسون چندان مثمر ثمر نبوده ، تهدید به 3 های میامی قسمت بزرگی از تخلف آن است. نحوه دفاع سلتیکس از رابینسون ، تایلر هرو و حمله 3 امتیازی میامی کمک زیادی به تعیین موفقیت بوستون در این مجموعه خواهد کرد.

پلتون: چگونه برد استیونز از عهده ادغام مجدد احتمالی دوره های میانی گوردون هیوارد برمی آید. اگر هایوارد زنگ زده باشد ، قلاب استیونز چقدر سریع خواهد بود؟ و آیا او بعد از سریال عالی اسمارت مقابل تورنتو ، چند دقیقه با مارکوس اسمارت فاصله دارد؟

Snellings: بازی هوشمند. وقتی او این کار را از فاصله دور انجام می دهد ، هم باعث گسترش زمین می شود و هم به او اجازه می دهد تا از مهارت های نهان گارد پنهانی خود برای ساخت بازی برای هم تیمی هایش استفاده کند. اسمارت همچنین رهبر دفاعی محیطی و رهبر احساسی تیم است و جسارت و توانایی او در اخلال در باتلر تلاش سلتیک ها را کلید می زند.


3. در مورد این سریال کمترین چیزی که دست کم گرفته است چیست؟

کرفس: پت رایلی و دنی آنج. تاریخچه این دو معمار آبدار است ، به زمانی برمی گردد که رایلی مربی تیم لیکرز بود و آینژ برای سلتیکس بازی می کرد. این شامل یک غوغا است که در سال 1993 بین تیم های آنها (نیکس و سانز) رخ داده است. به علاوه ، چه کسی می تواند فراموش کند وقتی Ainge انتقاداتی را به لبران جیمز (در آن زمان عضو Heat) انجام داد و رایلی پاسخ داد: “دنی Ainge نیاز به f — را ببندد و تیم خودش را اداره کند. او هنگام بازی بزرگترین فریاد زن بود و من این را می دانم زیرا من علیه او مربیگری کردم. “

بیشتر بخوان:  فوق ستاره UFC به ناک اوت خیره کننده خواکین باکلی واکنش نشان می دهد

Bontemps: بوستون به دلیل آسیب دیدگی مچ پا که در اولین بازی پلی آف سلتیکس متحمل شد بدون هیوارد به اینجا رسید و انتظار می رود او را بازگرداند. او در این فصل در شوت زدن 50/38/85 به طور متوسط ​​17.5 امتیاز ، 6.5 ریباند و 4.1 پاس گل داد. افزودن دوباره هایوارد به ترکیب باعث می شود بوستون یک بازیکن طولانی مدت و همه کاره دیگر در هر دو طرف داشته باشد – و این برای نیمکت نسبتاً باریک بوستون به دقیقه کمتری نیاز دارد.

Snellings: خط دفاعی تیس ، که در این فصل در دفاعی NBA در Defensive Real Plus-Minus در رده دوم قرار گرفت ، تنها پشت سر رودی گوبرت قرار گرفت. قرارگیری و قرار گرفتن او در پست و توانایی چرخش و کمک به خفه کردن درایوهای مخالف بسیار حیاتی است. او به براون کمک کرد تا پاسکال سیاکام را به 38.2 FG٪ محدود کند و در این مرحله باید آدبایو را کند کرده و نفوذ گرما را محدود کند.

MacMahon: جای کراودر خود را به عنوان یک بازیکن با کیفیت در NBA در بوستون تثبیت کرد ، و این را شخصاً گرفت وقتی سلتیکس او را در تجارت Kyrie Irving گنجاند. او دوست دارد بخشی از بوت کردن تیم سابق خود از حباب باشد. کراودر در تجارت بین فصل که گرما با گریزلیز انجام داد ، اصلی نبود – وقتی ممفیس با فرستادن او به ساحل جنوبی به حماسه عجیب و غریب آندره ایگودالا پایان داد – اما او برای میامی تأثیرگذار بود. توانایی کراودر در بازی پاور فوروارد به میامی اجازه می دهد تا با یک ترکیب کوچک پیش برود و او در پلی آف 40٪ از فاصله 3 امتیازی شوت می زند.

بیشتر بخوان:  مدافع عنوان قهرمانی LSU Tigers برای اولین بار از سال 2017 از نظرسنجی AP کناره گیری کرد

پلتون: توانایی رقابت هر دو تیم برای مدتی. وزن سلتیک ها بر حسب دقیقه بازی ، تنها جوانترین چرخش را در بین تیم های پلی آف دارد. و در حالی که چرخش Heat با جانباز گوران دراگیچ جایگزین تازه کار کندریک نون به عنوان یک شروع کننده شده است ، ششمین دوره قدیمی است ، اما انعطاف پذیری کلاه میامی و هسته استعدادهای جوان به معنای روشن بودن آینده است.


4- چه کسی بیشترین خطر را در این مجموعه دارد؟

MacMahon: هیچ کس لازم نیست به باتلر ، که روز دوشنبه جشن تولد 31 سالگی خود را جشن می گیرد ، بگوید که این فرصت برای او چقدر ارزشمند است. این اولین بار است که در کار حرفه ای باتلر به فینال کنفرانس راه می یابد. باتلر ، یک پنج ستاره All-Star ، قبلاً با بازی در چنین نقش برجسته ای در موفقیت Heat ، شهرت خود را به طور قابل توجهی افزایش داده است. بردن میامی به فینال موارد افسانه ای خواهد بود.

Snellings: تاتوم می تواند جهشی را که در مجموعه تورنتو دیدیم تأیید کند. باتلر در این مرحله با پول خانه بازی می کند – هیت به عنوان مدعی وارد فصل نمی شود. اما بوستون انتظاراتی دارد و تاتوم در آنجاست. بردن تیمش به فینال در 22 سالگی می تواند “تاتوم” را در کنار سایر سوپراستارها به یک قلمرو یک نام تبدیل کند.

بیشتر بخوان:  لبران جیمز به آنتونی دیویس پس از پیروزی در فینال NBA: گزارش می دهد: "ما کار بیشتری داریم که باید انجام دهیم"

Bontemps: سلتیکس که می تواند برای اولین بار در یک دهه گذشته به فینال NBA بازگردد. این سومین بار در چهار سال گذشته است که سلتیکس به این مرحله می رسد ، اما انتظار می رود برای اولین بار آنها پیروز شوند. اگر این کار را نکنند ، فقط می توان ناامید کننده توصیف کرد.

پلتون: آیا گفتن باکس اشتباه است؟ اگر بوستون به راحتی میامی را اداره کند ، این مسئله س moreالات بیشتری را در مورد پیروزی سریال Heat برابر باکس ایجاد می کند. در مقابل ، اگر میامی به فینال NBA برسد ، منطقی کردن آنچه اتفاق افتاده به عنوان محصول دویدن در یک تیم داغ در زمان اشتباه بسیار ساده تر است.

کرفس: برد استیونز همتای او اریک اسپولسترا در حال حاضر به عنوان سرمربی دو قهرمانی دارد. Spoelstra قطعاً به دنبال افزودن به مجموعه خود است ، اما او بیشتر مردی ساخته شده است. استیونز به عنوان یکی از خلاق ترین مربیان بازی که تقریباً هنگام ورود به آن برچسب خورده بود. مربیگری تیمش در فینال NBA باعث تحسین اعتبار و تحسین امتیازات قهرمانی هجدهمین دوره مسابقات قهرمانی NBA می شود.


5- کدام تیم به فینال NBA صعود می کند؟

Bontemps: بوستون تیم بهتری است. میامی یک گروه سخت فکر و مربی است که توسط دو All-Stars در آدبایو و باتلر رهبری می شود. اما بوستون اسمارت ، احتمالاً بهترین بازیکن لیگ را دارد که از باتلر محافظت می کند و واکر و تاتوم منفجر کننده ترین بازیکنان تهاجمی این مجموعه هستند. تماشای آن رقابتی و سرگرم کننده خواهد بود ، اما انتخاب من بوستون در 6 است.

بیشتر بخوان:  تاول انگشت آس داجرز ، واکر بوئلر ، او را در لیست آسیب دیدگان قرار داد

MacMahon: Heat in 6. با وجود تمام تمجیدهایی که از استیونز کرد ، Spoelstra مربی این مجموعه است که ثابت کرده می تواند تیم ها را به فینال برساند.

کرفس: در 7 گرم کنید. میامی در حال غلتیدن است. باتلر ، آدبایو و دراگیچ رهبران ثابت بوده اند و اضافه شدن کراودر و ایگوودالا در مهلت تجارت بسیار زیاد بوده است. تیراندازی میامی نیز به آن امتیاز می دهد. بوستون دارای یک هسته باورنکردنی باورنکردنی از تاتوم ، براون ، واکر ، هایوارد و اسمارت است ، اما عمق برتر میامی بیش از حد ثابت خواهد کرد.

پلتون: سلتیکس در 7. من هنوز احساس خوبی در مورد خوب بودن میامی ندارم ، بنابراین اگر Heat برنده این سری شود تعجب نخواهم کرد. با این وجود ، من فکر می کنم ناوگان بازیکنان پیرامونی با کیفیت سلتیکس باید با باتلر مطابقت داشته باشند و چالش هایی را برای مدافعان فراهم کند که میامی توانست در برابر بالهای تهدیدکننده باکس پنهان شود.

Snellings: سلتیکس در 7 امتیاز. هر دو تیم پر از عصبانیت ، فشارهای دفاعی و قلب هستند. اما سلتیکس استعداد کمی بیشتری در امتیازگیری دارد ، خصوصاً اگر هایوارد بتواند برگردد و کمک کند. Adebayo و Heat در رنگ لبه دارند ، اما من انتظار دارم که Theis یک عامل باشد. Tatum ، Brown و Smart فقط به اندازه کافی برای پیروزی در یک سری دیگر هستند.

بیشتر: انتخاب کارشناسان برای سلتیکس-هیت در فینال های شرق


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yynvewu5
is.gd/Afylo7
shrtco.de/fxpEw
clck.ru/Qr4Ay
u.nu/qurri
ulvis.net/WHs

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

Stephen Gostkowski از Titans پس از از دست دادن چهار ضربه در طول بازی در مقابل Broncos به گل برنده بازی رسید.

س سپتامبر 15 , 2020
استفان گستکوفسکی دوشنبه شب که به تنسی تایتان پیروز شدیدی برابر Denver Broncos در اولین بازی فصل NFL 2020 بدست آورد ، بازخرید شد. گستکوفسکی قبل از میخ زدن گل کوتاه 25 حیاطی ، سه گل میدانی و یک امتیاز اضافی را از دست داده بود تا تایتان ها در […]