بخش 230 مجوز دولتی برای ساخت ماشین های خشمگین است


فیس بوک بوده است “بزرگترین قطعه زیرساخت QAnon” نامیده می شود. این برنامه نه تنها میزبان بسیاری از محتوای تاریک و خطرناک گروه توطئه بوده است ، بلکه باعث ارتقا و گسترش مخاطبان خود شده است. QAnon به سختی تنها ذینفع است: فیس بوک مخاطبان سازمان دهندگان شبه نظامی ، نژادپرستان ، کسانی که به دنبال انتشار اطلاعات نادرست به رأی دهندگان و تعداد زیادی از مشکلات جدی هستند ، را گسترش و گسترش می دهد. به هر حال ، کار اساسی این پلتفرم این است که تصمیم بگیرد کدام محتوا بیشتر مردم را درگیر خود می کند ، حتی اگر جامعه مدنی را تضعیف کند. اما برخلاف بیشتر مشاغل دیگر ، سودآورترین عملیات فیس بوک از کارت بسیار ویژه ای برای خارج شدن از زندان برخوردار است که توسط دولت ایالات متحده ارائه شده است.

بخش 230 قانون عادت ارتباطات از “خدمات رایانه ای تعاملی” مانند فیس بوک و گوگل در برابر مسئولیت قانونی پست کاربران خود محافظت می کند. این غالباً به عنوان انگیزه ای برای حسن میانه روی به تصویر کشیده می شود. آنچه مورد کم توجهی قرار می گیرد این است که همچنین از میانه روی بد فعالانه و عملکردهای ناپسند کسب و کار که سیستم عامل های بزرگ فناوری بیشترین درآمد خود را دارند محافظت ویژه ای می کند.

بیشتر بخوان:  یک شرکت یوتا ادعا می کند که با تماس با Tracing Tech اختراع کرده است

نظر سیمی

در باره

دیوید چاورن رئیس و مدیر عامل اتحادیه رسانه های خبری است.

گوگل ممکن است به عنوان یک موتور جستجو ، و فیس بوک به عنوان یک جامعه مجازی دیده شود ، اما این خدمات جایی نیست که سود حاصل شود. آنها با تصمیم گیری در مورد محتوایی که باعث می شود کره چشم خواننده در کنار تبلیغات قفل شود ، درآمد کسب می کنند. این سیستم عامل ها به دلیل توانایی انتخاب و تقویت فعالانه هر ماده ای که شما را درگیر و آنلاین نگه می دارد ، پرداخت می شوند. و تمام این مطالب بطور خاص توسط بخش 230 محافظت می شود ، حتی وقتی آنها QAnon یا Kenosha Guard را توصیه می كنند.

بیشتر بخوان:  چند توصیه دوستدار محیط زیست می خواهید؟ یک مطالعه جدید می گوید نه ، شما این کار را نمی کنید

این وضعیت غیرمعمول وجود دارد زیرا ، در حالی که بخش 230 قصد داشت مسئولیت سیستم عامل ها را در مورد محتوای بد محدود کند ، دادگاه ها نیز آن را به گونه ای انحرافی تفسیر کرده اند که از تصمیمات تجاری محافظت می کند تا داستان ها را به کاربران بالا ببرد و تحت فشار قرار دهد. این به گوگل و فیس بوک اجازه می دهد تا بر روی مشارکت کاربر متمرکز شوند تا موارد دیگر از جمله کیفیت محتوا و رفاه کاربر را حذف کند. اگر کسی را در یک پست آنلاین تهدید یا بدنام کنم (با فرض اینکه من ناشناس عمل نمی کنم) ، می توانم از من شکایت شود. اگر یک سیستم عامل تصمیم به تبلیغ آن پست تهدیدآمیز برای میلیون ها نفر دیگر برای افزایش علاقه کاربر و در نتیجه افزایش زمان در سایت بگیرد ، آنها می توانند بدون ترس از عواقب این کار را انجام دهند. بخش 230 مجوز دولتی برای ساخت ماشین های خشمگین است.

بیشتر بخوان:  این مغز من روی سالویا است

سیستم عامل ها دوست دارند با تمرکز بر مشکلات جلوگیری از محتوای بد ، از هرگونه بحث درباره مدل تجاری بدون مسئولیت خود جلوگیری کنند. این موضوع با دفاع مداوم مارک زاکربرگ از “آزادی بیان” و مشکلات در برخورد با اطلاعات “در مقیاس” مشهود است. در حالی که جلوگیری از ارسال مطالب بد توسط مردم یک مشکل واقعاً دشوار است ، همه تصمیمات در مورد تقویت این محتوا مربوط به خود این سیستم عامل است. باید انتظار داشت که آنها خودشان پلیس باشند.

این مجوز برای انجام رفتارهای غیرمسئولانه به ویژه برای فعالان بازار مانند ناشران خبری (که من نماینده آنها هستم) که در ایجاد محتوای با کیفیت سرمایه گذاری می کنند سخت است. آنها مجبور می شوند در بازارهای توجه که کیفیت را ارزشی ندارند و در معرض تصمیمات الگوریتمی مداوم در مورد محتوای مورد علاقه منافع سیستم عامل ها هستند ، رقابت کنند. طبق بخش 230 ، ناشران اخبار همچنین مسئولیت آنچه را که تولید می كنند حفظ می كنند. ما مسئولیت را به عهده می گیریم و بیشترین هزینه را گوگل و فیس بوک می گیرند.

بیشتر بخوان:  نوشتن او از رادیکال دزدان دریایی جوان. حالا او می خواهد آنها را فدیه کند

ممکن است فکر کنید این سیستم عامل ها برای روزنامه نگاری با کیفیت به عنوان پادزهر جزئی برای اطلاعات بدی که میزبان آنها هستند ، ارزش قائل شوند ، اما ، همانطور که اخیراً با تهدید فیس بوک مبنی بر قطع دسترسی به اخبار در استرالیا نشان داده شده است ، آنها فقط باور ندارند که این امر برای تجارتشان مهم است. بخش 230 به این معنی است که آنها نیازی به اهمیت محتوای ارائه شده ندارند.

اینترنت مانند آغاز تصویب قانون عادت ارتباطات در سال 1996 دیگر در مراحل ابتدایی نیست. ما به قوانین جدیدی برای بازار دیجیتال احتیاج داریم که تحریفات دولت را محدود و رقابت واقعی را تقویت کند. راجر مک نامی ، سرمایه گذار خطرناک و سرمایه گذار اولیه در فیس بوک ، به درستی استدلال کرده است که حمایت های بخش 230 با تقویت الگوریتمی مغایرت دارد. ما می توانیم با محدود کردن بخش 230 و ایجاد مسئولیت بسترهای نرم افزاری ، مانند هر ناشر دیگر ، در مورد محتوایی که تصمیم به تبلیغ و تقویت دارند ، شروع کنیم. این مانع از انتشار همه مطالب نفرت انگیز نمی شود. اما حداقل ، به سیستم عامل ها نیاز دارد تا آنچه را كه آنها تبلیغ می كنند ، با دقت ردیابی و فیلتر كنند و مشوق هایی برای پشتیبانی از منابع شناخته شده اطلاعات كیفیت ارائه دهند.

بیشتر بخوان:  طرحی برای رفع کمبود دوچرخه در ایالات متحده

پیشبرد اطلاعات نادرست و سرکوب رقبا نباید فعالیتهای محافظت شده از دولت باشد. در حالی که گوگل و فیس بوک دوست دارند فضایل آزادیخواهانه مانند رقابت آزاد و آزادی بیان را تبلیغ کنند ، اما آنها واقعاً با یارانه عظیم دولت زندگی می کنند. و هنگامی که شرکت های عظیم را در حمایت های ویژه قرار می دهید ، بازارها و جامعه متضرر می شوند. وقت آن است که آنها مانند هر شغل دیگری مسئولیت تصمیمات تجاری خود را به عهده بگیرند.


سیم دار Opinion مقالاتی از همکاران خارجی را منتشر می کند که طیف وسیعی از دیدگاه ها را نشان می دهد. نظرات بیشتر را اینجا بخوانید رهنمودهای ارسال مقاله ما را در اینجا مشاهده کنید ، و آدرس را در [email protected] ارسال کنید.


بیشتر داستانهای WIRED عالی

بیشتر بخوان:  می خواهید نهنگ ها را نجات دهید؟ استراق سمع تماس های آنها


منبع: حافظ استدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

سی و پنجمین سالگرد سوپر ماریو: دلیل شگفت آور نینتندو سوپر ماریو را به لوله کش تبدیل کرد

د سپتامبر 14 , 2020
“Super Mario Bros.” شخصیت های اصلی بازی ، ماریو و لوئیجی ، در حال پرش به دور پادشاهی قارچ ، جمع آوری سکه ها و عجله برای نجات یک شاهزاده خانم از Bowser ، لاک پشت شرور ، را دیدند. این محتوا با گیم پلی ساده Snake یا Pac-Man که […]