برنامه فوتبال USC 2020: Open Trojan در مقابل آریزونا


قبل از به تعویق افتادن فصل ، بازنگری و شروع مجدد فصل ، به نظر می رسید USC راهی منطقی برای رسیدن به عنوان Pac-12 دارد. اکنون ، در یک پرونده تکرار سوم جدولبه نظر می رسد این مسیر آسان تر شده است.

برای شروع نیز زود است – حداقل. اسب تروا قبل از اینکه بسیاری از طرفداران آن اولین فنجان قهوه خود را به پایان برسانند ، یک فصل بی سابقه را آغاز خواهد کرد ، زیرا آریزونا 7 نوامبر ساعت 9 صبح PDT به کولوسئوم می آید.

بیشتر بخوان:  StubHub و Ticketmaster در دادخواست بلیط MLB برنده شدند

سرمربی USC ، كلی هیلتون ، در مورد Big Noon Kickoff گفت: “ما از فرصتی كه ارائه دادیم سپاسگزاریم ، یك بازی عالی … در زمانی كه من فکر می كنم همه ملت آن را در همه زمینه ها تماشا می كنند.” “او هیجان زده شد. شما می خواهید در روشن ترین چراغ ها ، در درخشان ترین مرحله باشید.”

این مسابقه صبح زود ممکن است بزرگترین مرحله در فصل USC باشد. فقط دو بازیکن از شش حریف اسب تروا فصل گذشته بالاتر از 0.500 به پایان رسیدند و هر دو – در خانه مقابل آریزونا در 7 نوامبر و در یوتا در 21 نوامبر – در طول سه هفته اول فصل برگزار می شوند.

بیشتر بخوان:  فوتبال بیگ ده برگشته است

USC لس آنجلس را تا هفته آخر فصل ترک نخواهد کرد ، زمانی که امیدوار است برای قهرمانی Pac-12 برابر قهرمان Division Northern بازی کند.

یک برنامه مطلوب منجر به تعطیلات آخر هفته 18-19 دسامبر می تواند USC را در موقعیت ویژه ای برای ادعای ادعای خود بالاتر از کنوانسیون قرار دهد. اما تورنمنت Pac-12 – به علاوه شش پیروزی دیگر قبل از آن – شاید حتی برای صعود تروجان ها به اسکله کالج فوتبال کافی نباشد.

هیلتون هفته گذشته گفت: “در نیمی از بازی ها شش شانس دارید که بتوانید بهترین رزومه ممکن را برای بازی های پس از فصل ارائه دهید و معمولاً ما 9 بازی کنفرانسی داریم.” “بنابراین اگر گردبادی در یکی داشته باشید ، این فرصت را دارید که جبران کنید. در اینجا هر بازی مهم خواهد بود و هر بازی مهم است ، و شما باید با هر بازی طوری رفتار کنید که گویی یک بازی تورنمنتی است ، زیرا ممکن است برای شما هزینه داشته باشد. بنابراین باید فوریت داشته باشید.”

بیشتر بخوان:  برگه Dodgers Julio Urías برای شروع NLCS 3 vs the Braves

تقریباً یک وقفه تنها باعث حریف قهرمان Pac-12 در مسابقات فوتبال کالج می شود. اما با ثبت نام نامطلوب قبل از آخر هفته گذشته ، به نظر می رسید تروایی ها از هر تیمی در این کنفرانس راه نرم تری برای پیروزی 7-0 دارند.
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yxvnq4um
is.gd/iguc8c
shrtco.de/mS6DU
clck.ru/RCrGt
u.nu/p8auu
ulvis.net/7VH

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

سامسونگ Galaxy Fit اصلاً به 50 دلار کاهش یافته است

ش اکتبر 3 , 2020
سامسونگ گلکسی فیت با 69 دلار قیمت بسیار خوبی دارد. سارا تئو / Cnet برای انتخاب ردیاب تناسب اندام از ساعت هوشمند با ویژگی های ردیابی تناسب اندام ، می توان مواردی را ایجاد کرد. اول از همه: قیمت در حقیقت ، برای مدت محدود و در حالی که منابع […]