برنامه کاردینال ها در برابر پدرس: پخش مستقیم MLB ، کانال تلویزیونی ، زمان شروع NL Wild Card Series


تور بهترین کارت های وحشی از روز سه شنبه در لیگ ملی آغاز شد و سن دیگو پدرس به ورزشگاه بیس بال باز می گردد. پادرس میزبان چهارمین دوره پنجم دبیرستان St. Louis Cardinals از سری Wild Card خواهد بود. اگرچه پدرس دومین رکورد برتر لیگ برتر را به پایان رساند ، آنها “تنها” رده شماره 4 هستند. با این وجود ، او یکی از بهترین تیم های بیس بال در این فصل بود.

نسبت برد آنها 0.617 در طول فصل عادی به سرعت 100 برد در 162 مسابقه رکورددار است ، اختلاف 84 به علاوه دومین اختلاف بعد از تیم داجرز در کل MLB امسال است. در مورد کاردینالز ، آنها 30-28 با اختلاف 11 بازی بعلاوه به پایان رسیدند و جدول بسیار ساده تری – حداقل از نظر میانگین درصد پیروزی برای حریفان – نسبت به پدرس بازی کردند. با همه حساب ها ، سن دیگو تیم برتر است ، اما لازم به ذکر است که به دلیل قفل شدن دو هفته ای مربوط به COVID ، کاردینال یک برنامه فشرده را اجرا می کند که قبلاً در MLB دیده نشده است.

بیشتر بخوان:  چرا مسابقات قهرمانی NBA LeBron James Lakers 2020 برجسته ترین تورنمنت است

در اینجا نگاهی به زمان بازی Cardinals و Padres در روزهای آینده می اندازیم:

در اینجا سه ​​نکته برای دانستن در مورد این مجموعه آورده شده است.

جنایات یکسان نیستند

این جایی است که پادرس دارای یک لبه واضح است. در طول فصل منظم ، پدرس – بالاتر از نامزدهای بهترین بازیکن فرناندو تاتیس جونیور و مانی ماچادو – 5.42 امتیاز در هر بازی کسب کرد که برای مقام سوم لیگ ملی خوب بود. در همین حال ، کاردینالز ها به طور متوسط ​​4.14 امتیاز در هر بازی کسب کردند که فقط در رده دوازدهم لیگ NL قرار گرفت. Pads همچنین کارت های OPS را با بیش از 100 امتیاز شکست می دهد ، و آنها را با 95 به 51 شکست می دهد. در این راستا ، لازم به ذکر است که Petco Park – در این فصل و در فصول اخیر هر دو – آن را به عنوان یک پارچ پارچه بازی کرده است کمی بیشتر از یک استادیوم بوته. در هر شرایطی ، پدرس در حمله فوق العاده برتر است. با توجه به تأثیرات ورزشگاه ، OPS Padres 19 درصد بهتر از میانگین لیگ است ، در حالی که OPS Cardinals ‘Park-based 10٪ از میانگین لیگ بدتر است.

بیشتر بخوان:  جیسون تاتوم سلتیکس را مقصر باخت در بازی 4 مقابل هیت دانست و نیمه اول بدون گل را غیرقابل قبول دانست

کاردینال ها ترس عمیقی دارند

بدیهی است که انجام 53 بازی در 44 روز ، شمارش تیم شما را به همراه خواهد داشت ، و کاردینال ها نیز همین طور هستند. علاوه بر این ، آنها در این مجموعه برخی از نگرانی های مربوط به عفونت را دارند. مایلز میکولاس در این فصل نمایش نخواهد داشت و داکوتا هادسون – محکم ترین بازیکن تیم در این فصل منظم – اخیراً فهمید که باید تحت عمل جراحی تامی جان قرار بگیرد. به همین ترتیب ، جان گانت ، مدیر دیگر مایک شلدت از خارج از زمین بازی ، ممکن است دور اول را به دلیل کشیدگی ران از دست بدهد. نگاهی به عدم ثبات جک فلاهرتی در سال 2020 بیندازید ، و قدرت قابل توجه کاردینال ، جلوگیری از دویدن ، ممکن است در حال حاضر قدرت کمتری داشته باشد.

بیشتر بخوان:  ششمین هفته فوتبال فانتزی شروع "Em & Sit" Em: هافبک ها

پدرس در مورد جراحات وارده نگران است

اگر سالم باشد ، ممکن است پادرس در چرخیدن نیز تبحر داشته باشد ، اما در حال حاضر این موضوع ناشناخته است. این به این دلیل است که دو بازیکن برتر سن دیگو ، مایک کلوینگر و دلینسون لام ، بهترین بازیکنان سن دیگو هستند که در حال حاضر به دلیل مصدومیت و عدم اطمینان در تور کارت وحشی ، از میادین دور هستند. کلوینگر ، که پادرس تا پایان مهلت معاملات تجاری از کلیولند خریداری کرده بود ، به علت برخورد با آرنج پشت تشخیص داده شد. او از 23 سپتامبر پایین نرفته است. لامیت روز جمعه شروع خود را با عضله دو سر سخت انجام داد. از زمان نوشتن این مقاله ، مدیر جیس تنگلر با احتیاط خوش بین است که هر دوی آنها می توانند تور Wild Card خود را آغاز کنند ، اما هنوز مشخص نشده است. حتی اگر Clevinger و Lamet از پس این دست انداز برآیند ، باید دید آیا آنها می توانند با حداکثر اثربخشی بازی کنند. این به وضوح یک عامل اصلی x در مجموعه است.

بیشتر بخوان:  جو بورگ Bengals QB شارژرها را تحت تأثیر قرار می دهد اما نمی تواند آنها را شکست دهد
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y6neg9x4
is.gd/uFL0lc
shrtco.de/vHwp9
clck.ru/R8wFJ
u.nu/ps8lj
ulvis.net/ycR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

اولین حضور گریت کول پس از فصل نشان می دهد که چگونه یانکی ها می توانند یک خطر جدی در مرحله پلی آف MLB داشته باشند

چ سپتامبر 30 , 2020
چه کسی می داند که آیا یک پیروزی چشمگیر برای این سرویس کافی است ، توجه داشته باشید که این یانکی های پس از فصل متفاوت از اعتصاب سلطان ها هستند که یک فصل منظم و نامنظم را پشت سر می گذارند. اما باور کردن این ایده راحت تر است […]