بروس آریانس از انتقاد علنی از تام بردی نمی ترسد


مربی میهن پرستان بیل بلیشیک به ندرت بازیکنان خود را علناً مورد انتقاد قرار می دهد. مربی Buccaneers ، بروس آریانس بارها و بارها نشان داده است که از انجام این کار طفره نخواهد رفت.

روز یکشنبه ، آرینس هنگام ارزیابی دو رهگیری پرتاب شده توسط مهاجم جدیدش ، تام بردی ، بی شرمانه نبود.

“یکی از سو mis ارتباطات بین او و مایک بود [Evans]، “آریانس بعد از باخت به نیواورلئان به خبرنگاران گفت. “او فکر کرد که مایک از وسط پایین می رود – این یک پوشش متفاوت بود – مایک آن را درست خواند. او باید بالای صورتش بود ، اما تام آن را برانداز کرد. مورد دیگر یک صفحه نمایش با خروجی به نام بود. او دهانه خروجی را انداخت و این یک دستگاه انتخاب شش دستگاه بود. تصمیم بد. “

بیشتر بخوان:  هواپیماها پس از بررسی معاملات ، ناگهان LeVeon Bell را قطع کردند

آریان ها اغلب سال گذشته سعی می کردند بسیاری از رهگیری های بی شمار جامیس وینستون را به گردن شخص دیگری غیر از وینستون بیندازند. برای دو ضربه اول پرتاب شده توسط بردی ، آریانس بیشتر تقصیر را متوجه مردی که خوانده بود و توپ را انداخت.

بردی احتمالاً می تواند آن را بگیرد. واقعیت این است که ، در بیشتر 20 سال اول فعالیت خود در NFL ، او مجبور نبود. آنچه راجع به بلیچیک می خواهید بگویید ، او بازیکنان را قبل از خبرنگاران زیر اتوبوس نمی اندازد ، حتی درصورتی که لیاقت آن را داشته باشند.

بیشتر بخوان:  قیمت Xbox Series X 499 دلار است ، در حالی که Xbox Series S 299 دلار است

بروس آریانس از انتقاد از تام بردی نمی ترسد که در ابتدا در Pro Football Talk ظاهر شد


منبع: حافظ استدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

فولادها در غول ها: پیش نمایش ، پیش بینی ، مسابقات اصلی ، نحوه تماشای ، پخش "فوتبال دوشنبه شب" در هفته 1

د سپتامبر 14 , 2020
خوب ، مردمان ، فوتبال دوشنبه شب اینجا است. دو هفته دوشنبه در هفته 1 برگزار می شود که مسابقه خیمه شب بازی Pittsburgh Steelers مقابل New York Giants در مسابقه اولیه است. بن روتلیسبرگر پس از غیبت بیشتر فصل گذشته به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه آرنج ، دوباره […]