بروس آریان در مورد جویدن تام بردی برای هم تیمی های خود هیچ گونه ناراحتی ندارد


پنجشنبه شب گذشته ، تام بردی هافبک دزدان دریایی پس از یک کارزار که در نهایت با مقام سوم خلیج تامپا در 5 کیلومتری روبرو شد ، یک واشر را در مرکز رایان جنسن منفجر کرد. مربی بروس آریانس مشکلی ندارد که بردی را به هم تیمی هایش واگذار کند.

آریانس روز سه شنبه ، از طریق JoeBucsFan.com ، گفت: “این فقط خودت است.” “من مشکلی با این مسئله ندارم. حداقل من نباید به آنجا برگردم و آنها را بازی کنم. آنها تا وقتی که من به آنجا رسیدم واقعاً گوشهایشان را گرفتند.”

بیشتر بخوان:  Open Open 2020 فرانسه: سرنا ویلیامز و رافائل نادال در روز 4 - زنده! | ورزش

“تام باید تام باشد. من از او نمی خواهم که شخص دیگری باشد. او کار خوبی انجام می دهد [teammates] در پشت نیز. ممکن است منفجر شود ، اما آنجا پایین می آید و به پشت آنها ضربه می زند و آنها را وادار می کند. “

البته ، بردی سرانجام کاری را انجام داد که باید مورد لعن قرار می گرفت: او نمی دانست کلید چهار چهارم است. اما هیچ کس به دلیل آن آن را جوید. آریاناز که پس از از دست دادن هفته اول مقدسات ، برای چند رهگیری به صورت عمومی با بردی تماس گرفت ، در موارد مختلف ادعا کرد که بردی می داند چهارم است ، حتی اگر به نظر برسد که این کار را نکرده است. (این نشان می دهد که بردی راهی پیدا کرده است تا به آریایی ها بفهماند که دیگر از تهویه لباسشویی کثیف قدردانی نمی شود.)

بیشتر بخوان:  تیتان های فولادی را به تعویق انداخت

بردی هنوز به اشتباه خود اعتراف نکرده بود. بله ، او غالباً در موقعیت هایی از این دست غرور و سرشت انسانی را احساس می کند. با این حال ، بردی باید توجه داشته باشد که اعتراف کرده است که او اشتباهی مرتکب شده است ، فقط باعث می شود که او انسانی تر به نظر برسد. همه ما اشتباه می کنیم ، حتی برادی. اعتراف به آن اشکالی ندارد ، به خصوص وقتی همه بدانند که این یک اشتباه بوده است.

بروس آریانس هیچ گونه اعتراض در مورد جویدن تام بردی به هم تیمی های خود که در ابتدا در Pro Football Talk ظاهر شده اند ، ندارد.

بیشتر بخوان:  میفیلد براونز با آسیب دیدگی دنده ، CB ویلیامز به IR


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y2kvea5m
is.gd/QBsepg
shrtco.de/o4T9D
clck.ru/RNcGJ
u.nu/ysr6v
ulvis.net/M2b5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

The Bills-Titans دومین بازی سه شنبه NFL در 70 سال گذشته را برگزار می کند

س اکتبر 13 , 2020
تصمیم NFL برای به تعویق انداختن بازی Bills Titans به 13 اکتبر به این معنی است که هواداران فوتبال در این هفته در یک دیدار نادر شرکت می کنند و این راه حل این است که NFL برای دومین بار در 70 سال گذشته یک مسابقه در روز سه شنبه […]