بروس بوشهی ، مدیر سابق Giants on Mission White Sox: “من هر چیزی می شنیدم”


بروس بوچی به عنوان کارگردان Sox: “من به هر چیزی گوش داده ام” در ابتدا در NBC Sports Chicago ظاهر شد

وایت ساکس به دنبال یک مدیر جدید است ، زیرا مدیر کل ریک هان روز دوشنبه گفت که کاندیدای ایده آل تجربه اخیر مدیریت را در دوره پس از فصل برای “سازمان مسابقات” خواهد داشت.

به نظر می رسد این توصیف قطعاً برای AJ Hinch و Alex Cora اعمال می شود ، دو نفر از سه مدیر آخر مسابقات جهانی و هر دو بازیکن آزاد هستند.

بیشتر بخوان:  "ما هر وقت با او بازی کردیم بسیار با او دردسر داشتیم"

اما حدیثه چقدر مدرن است؟

مرتبط: اوزی کاندیدای کار Sox Manager نخواهد بود

سال 2011 قطعاً خیلی جدید به نظر نمی رسد ، حداقل وقتی که باب نایتینگیل از USA Today نام تونی لا روسا را ​​در روز دوشنبه مطرح کرد این فکر بود. اما سال 2014 چطور؟ از آنجا که مدیری که در آن سال عنوان قهرمانی جهان را بدست آورد ، بازگشت به بازی باز است – و او شنیدن صحبت های White Sox را خواهد داشت.

بروس بوشهی در طی 5 سال از 2010 تا 2014 سه غول سانفرانسیسکو را مدیریت کرد ، نزدیکترین چیزی که بیس بال در این قرن به یک سلسله دیده است. بوشه 65 ساله در پایان فصل گذشته بازنشسته شد ، اما ظاهراً او هنوز کتاب ایده بازگشت به صندلی مدیر را به طور کامل بسته نکرده است.

اکنون ، این دقیقاً یک فرد متقاضی شغل نیست. این چیزی به اندازه قدرتمندی AJ Pierzynski نیست که می گوید “کاملاً” علاقه مند به جای خالی White Sox است. اما نادیده گرفتن بیوگرافی بوچی به عنوان یک قهرمان قهرمانی ، که حتی از بیوگرافی هینچ و کورا نیز قوی تر است ، دشوار است.

بیشتر بخوان:  چیس الیوت پس از پیروزی رووال به رده 1 صعود کرد

با توجه به اینکه White Sox قصد دارد نوعی استخدام بی فایده را انجام دهد که به آنها کمک می کند به هدف خود در صعود از بازسازی به رقبا به قهرمان برسند ، تجربه پیروزی اولویت شماره یک است. تعداد کمی از آنها بیش از boshi دارند.
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yxbjg7f4
is.gd/Fb3cQO
shrtco.de/31i2g
clck.ru/RNdUF
u.nu/p-llo
ulvis.net/vxWP

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

CBS Sports نمایش Golazo Show ، برنامه لیگ قهرمانان یوفا را برای هر روز مسابقه راه اندازی می کند

س اکتبر 13 , 2020
CBS Sports CBS Sports از روز سه شنبه نمایش زنده ای از مرحله گروهی لیگ قهرمانان یوفا در فصل 21-2020 را به نمایش می گذارد. “نمایش گولازو” با نشان دادن هر گل در هر روز مسابقه در CBS Sports Network و CBS All Access هواداران فوتبال را در معرض تماشا […]