بر اساس این گزارش ، گاوچران ها یک روز پس از مصدومیت داک پرسکوت ، هافبک باسابقه کهنه کار خود را به خدمت گرفتند.


با برطرف کردن نزدیک به 24 ساعت جراحی برای ترمیم مچ پای راست داک پرسکوت ، تیم Dalbo Cowboys در حال بازسازی یک قسمت میانی است. دوشنبه شب ، گاوچران هافبک کهنه کار گرت گیلبرت از تیم مربیگری براون را امضا کردند ، طبق گفته تام بلیسرو از NFL Network. اتاق هافبک Cowboys اکنون از گیلبرت ، بازیکن پشتیبان بن دی نوچی و اندی دالتون استارتر تشکیل شده است.

در دور ششم پیش نویس 2014 ، گیلبرت 6 پا ، 4 پا ، 230 پوند تلاش شش پاس گل را در شش مسابقه در فصل منظم انجام داد. گیلبرت متولد تگزاس کار دانشگاهی خود را در تگزاس آغاز کرد ، جایی که وی در بازی با عنوان Longhorns مقابل آلاباما در بازی قهرمانی ملی 2009 ، شروع کننده مشهور کلت مک کوی را جایگزین کرد. گیلبرت ، که کار خود را در دانشگاه SMU به پایان رساند ، در دور ششم در پیش نویس NFL 2014 برای رامز انتخاب شد.

بیشتر بخوان:  برنامه پلی آف MLB 2020 ، مکان های حباب و نحوه تماشای هر بازی پس از فصل

گیلبرت به عنوان یک تازه کار ، قبل از پیوستن به تیم مربیگری میهن پرستان ، در ماه دسامبر نزدیک به دو ماه در تیم مربیگری رمس حضور داشت و پس از پیروزی نیوانگلند برابر سیاتل در Super Bowl XLX ، Super Bowl را به دست آورد.

گیلبرت قبل از پیوستن به اورلاندو آپولو از لیگ فوتبال امریکا که اکنون منحل شده است ، برای چندین سال آینده در لیگ دور برگشت. قبل از محرومیت های لیگ ، گیلبرت AAF را با 2،152 یارد رانندگی می کرد. او همچنین با امتیاز 99.1 پاس لیگ را رهبری کرد و با 13 پاس تاچ داون در لیگ دوم شد.

بیشتر بخوان:  هیچ کس نمی تواند با نقاط عطف شب دوشنبه در Saints 'Drew Brees - بلاگ New Orleans Saints مطابقت داشته باشد

بلافاصله پس از جمع شدن AFC ، گیلبرت با براون قرارداد امضا کرد و در حالی که لباس پنج مسابقه را پوشید سه پاس داد. گیلبرت در ماه اوت قبل از حذف تیم قبل از شروع فصل عادی ، در لیست ذخیره / COVID-19 قرار گرفت. گیلبرت 29 ساله قبل از اینکه کابوی ها او را تحویل بگیرند پنج هفته گذشته را در تیم مربیگری براون سپری کرده بود.

این حمله گاوچران اکنون دالتون ، جانباز 11 ساله را هدایت می کند که در طی پیروزی روز یکشنبه برابر غول ها ، 9 پاس از 11 پاس را برای 111 یارد انجام داد. کابوی ها علی رغم رکورد متوسط ​​2-3 ، شماره 1 NFC East هستند که به بازی خانگی خود مقابل Cardinals می روند.

بیشتر بخوان:  پخش مستقیم را دنبال کنید: The Beard vs. Stache. گاردنر مینشو و جگوارس با رایان فیتزپاتریک و دلفین ها روبرو می شوند
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y2bzy9vw
is.gd/UxVKHm
shrtco.de/hTiIo
clck.ru/RN7eM
u.nu/qhghu
ulvis.net/qBIm

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

همیلتون با ادای احترامی به خانواده شوماخر "فوق العاده فروتن" است

س اکتبر 13 , 2020
لوئیس همیلتون گفت پس از تطبیق 91مین پیروزی راننده آلمانی در فرمول 1 ، از دریافت هدیه از خانواده مایکل شوماخر بسیار فروتن بوده است. پیروزی همیلتون در پیست نوربرگ رینگ به این معنی بود که او پس از پشت سر گذاشتن 51 امین پیروزی آلن پروست در گرندپری بلژیک […]