بسته برجسته تلویزیون یک هنر و علمی در دوران کم توجهی است | ورزش


آظاهراً ، فینال مردان اوپن ایالات متحده یکشنبه شب باورنکردنی بود. نمی دانستم ؛ من فقط موارد برجسته را دیدم. که ، همانطور که همه می دانند ، کمترین رضایت بخشی برای تماشای یک مسابقه تنیس است: از بسیاری جهات نسبت به تماشای هیچ چیز پایین تر است. به هر دلیلی ، تنیس همیشه به طرز عجیبی در برابر نکات برجسته مقاوم بوده است: یک بازی از محورهای بی نهایت و بحران های بی نهایت ، که در آن هر نقطه عطف آشکارا خبر از نقطه بعدی می دهد ، جایی که حماسه ترین گذرگاه های آن احساس می کند جهان دوباره و دوباره و دوباره در حال پایان است. خلاصه همه اینها به نوعی اشتباه ، بی ایمان به نظر می رسد: مثل اینکه سعی کنید مثل یک غلتک استون را در یک نمودار دایره ای خلاصه کنید.

حتی در این صورت ، چیزی منحصر به فرد دیوانه کننده خام و ناخوشایند قلاب بسته های برجسته آمازون است: حسی تقریباً قابل قیاس با گفتن حکایتی توسط شخصی که مدام جزئیات اصلی را فراموش می کند. شکستن خدمات غیبی است. از هیچ کجا امتیازات را به سمت خود تنظیم کنید. ست پنجم طاقت فرسا و قضاوت کننده بین دومنیک تیم و الکساندر زورف تقریباً به عنوان یک فکر بعدی کنار گذاشته شد: دو امتیاز اول مسابقه Thiem نشان داده نشده است ، سومین بازی از هوای نامناسب به نظر می رسد.

بیشتر بخوان:  Caleb Ewan پیروز می شود اما مریخ وحشتناک با محرومیت پاسکال آکرمن به پایان می رسد

به تعبیری ، این هدیه و نفرین ابدی تنیس است ، ورزشی که حقایق خود را به آرامی آشکار می کند: برنامه هایی که به تدریج در بازی های شطرنج آشکار و رمزگشایی می شوند. بعداً ، بعد از آن که در مورد آن خواندم ، متوجه شدم که Thiem با گرفتگی های ناتوان کننده ای دست و پنجه نرم می کند و به سختی می تواند تا آخر راه برود. اما همچنین یادآوری می شود که بسته برجسته های فروتن هم هنر و هم دانش وجود دارد که در چشم انداز کنونی بسیار مهم به نظر می رسد: دنیایی از ورزش های عقب مانده ورزشی ، گزینه های تماشای دائمی و دامنه های توجه که هرچه بیشتر کاهش می یابد.

بیشتر بخوان:  تک آهنگ بائز چهارمین پیروزی متوالی را به توله سگ ها داد ، 3-2 برابر هندی ها

تام ریچاردسون ، مدرس رسانه های دیجیتال در دانشگاه کلمبیا ، این را به عنوان “مجموعه برجسته صنعتی” توصیف می کند: کولاک پیام رسان فوری و تصاویر گیف و فیلم های کوتاه به رهبری گوشی های هوشمند که به این معنی است که اکثر افراد زیر 40 سال ورزش های خود را به طرز عظیم این روزها مصرف می کنند . و بنابراین این معضلی است که همه ورزشها با آن دست و پنجه نرم می کنند: چگونه محصول خود را با مخاطبی که چند ساعت مایل نیست جلوی تلویزیون بنشیند سازگار کنند؟ و چگونه می توان ورزش را به لقمه های قابل تنقلات مفید تبدیل کرد بدون آنکه ذات آن را به خطر بیندازیم؟ واضح است که این برای بعضی از ورزش ها ساده تر از بعضی دیگر است. فوتبال چندین دهه تجربه در تقسیم بازی های خود به قطعات مفید دو دقیقه ای با صدای عالی جرالد سینستات دارد. به نظر می رسد که کریکت در هر مسافتی کار می کند: پنج روز ، 11 روز ، 20 بار بیش از حد ، یک برنامه برجسته یک ساعته یا یک فیلم سه دقیقه ای در وب سایت بی بی سی با تعداد زیادی عکس رنگی و کلمات تصادفی مانند “WOW” ، ” YASSSS “و” Y THO “.

بیشتر بخوان:  سرانجام! فریمن ، شجاعان در افتتاحیه این سری با نتیجه 1-0 قرمزها را در مکان سیزدهم شکست داد

در مقابل ، تنیس از این نظر مشکلات عظیمی دارد. یک بسته ویدیویی سه دقیقه ای ممکن است فقط 10-12 امتیاز در یک مسابقه را نشان دهد: برای گفتن هر چیزی کافی نیست. به همین دلیل ، دوچرخه سواری به طور سرسختانه غیرقابل کاهش است: نکته کمی وجود دارد که نشان می دهد یک پایان دو سرعت یا یک وقفه قاطع وجود دارد ، اگر شما نمی توانید ساعت های سخت کوشی راه اندازی آن را درک کنید. تولید اسنوکر تقریباً غیرممکن است. فرمول یک کاملاً خوب فشرده می شود. گلف ، مدتهاست که به عنوان ورزشی تصور می شود که شما برای فرار از مدرنیته و نه پذیرش آن ، به معنای واقعی کلمه هیچ تصوری از آن ندارید.

بیشتر بخوان:  عقاب ها از تراویس فولگام تعجب می کنند: "او یک جانور است"

برای ورزش هایی که سعی دارند جریان های کاهش یافته درآمد را در بازاری که به سرعت در حال پیشرفت است دوباره زنده کنند ، اینها سوالاتی برای بقا هستند. به نوعی ، نکات برجسته آخرین پیوند نافی بین یک ورزش و آنچه ما خیلی نادرست به عنوان “عموم مردم” توصیف می کنیم ، آخرین وسط پیروز کننده بین وسواس و بی احساس است. تا آنجا که حتی ممکن است “طرفدار گاه به گاه” هر چیز دیگری باشید ، ویدئوی کوتاه مدت تنها روش واقعی برای انجام این کار است.

با این وجود ، ارزش دارد که به آنچه در کل این روند گم می شود ، پرداخت. از این گذشته ، مانند هر شکل از نظارت ذهنی ، آنچه که ما نمی بینیم به همان اندازه آنچه انجام می دهیم گویاست. شايد هميشه قرار بود كه آن عملكرد كامل و ميانه خط مياني تحت رادار باشد. شاید تیم با کنترل بی عیب و نقص پلوتون در طول روز هرگز اعتباری را که شایسته آن بودند ، کسب نکرد. اما این احساس به وجود می آید که گویی این نیروها اکنون در شتاب هستند ، که ورزش به طور فزاینده ای نه به عنوان نبرد عقل و اراده ، بلکه برای اعدام و شکوفایی به ما فروخته می شود ، نه به عنوان یک روند بلکه به عنوان یک سری از وقایع گسسته و خودسرانه.

بیشتر بخوان:  رده بندی هفته ششم برای هر 32 تیم حاضر در لیگ

سوالاتی نیز برای ما به عنوان مصرف کننده وجود دارد. چقدر می توانیم ورزش کنیم؟ و ما واقعاً چه مقدار از آن را می خواهیم؟ اگر در جمع آوری نکات برجسته هنری وجود داشته باشد ، تماشای آنها نیز همیشه هنری است: دیدن رزرو یک بازیکن در مسابقه روز و فهمیدن اینکه بعداً از کار اخراج می شوند ، شوک دیدن یک توپ خال خالی روی کریکت برجسته ، و تعجب که چرا. کسانی که اسکای پلاس یا معادل آن را دارند ، بدون از دست دادن هیچ یک از اقدامات دروازه ، با مهارت حمل و نقل سریع از طریق یک مسابقه مکث فوتبال آشنا خواهند شد: بازی ای که در عصر فوتبال عمودی سریع امروز با خطرات زیادی همراه است.

بیشتر بخوان:  شاهین ها هفته ای پس از ناکامی در زدن کابوی ها یک هماهنگ کننده تیم ویژه را اخراج می کنند

اما اکنون حتی این احساس می شود که ورزش دوره ای است که به سرعت در حال نابودی است. این فرهنگی است که اکنون در آن از ما خواسته می شود تا قسمت را به جای کل ببینیم.

در اینجا ، چند فیلم و موسیقی مورد پسند شما قرار می گیرد. در اینجا ، مواد غذایی که اغلب خریداری می کنید. در اینجا ، برخی از اخبار مطابق با سیاست شما. طبق تحقیقات مایکروسافت ، متوسط ​​دامنه توجه ما از سال 2000 از 12 به هشت ثانیه کاهش یافته است. ما صبورتر از گذشته هستیم. برخی ورزش ها بهتر از سایر ورزش ها سازگار می شوند. و اگر برای فهمیدن این مسئله به راحتی به پایان رسیدید ، تبریک می گویم: در طرح همه چیز ، چیز زیادی از دست ندید.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y3zetcbh
is.gd/1pMNoF
shrtco.de/611Q6
clck.ru/Qr8TN
u.nu/890gj
ulvis.net/t8j

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

نظرسنجی رتبه بندی هفته 2 فوتبال فانتزی: چه کسی را باید اضافه کرد ، چه کسی را شروع کرد و چه کسی در حال حاضر روی یخ نازک است

س سپتامبر 15 , 2020
Watch Now: Fantasy Storylines: Monday Night Football Takeaways (3:35) Your natural reaction to Week 1 of the NFL season is going to be to overreact. Don’t worry, it’s natural; it happens to everyone. Even season Fantasy football analysts. We go seven months without watching football, and after an offseason filled […]