بسکتبال کالج در سالهای 2020-21 – میدان مسابقات NCAA کوچکتر ، برنامه کوتاهتر جدید نیست


شورای بخش اول صحبت کرده است. فصل بسکتبال مردان و زنان در مسابقات 2020-2021 دیرتر از حد معمول آغاز می شود و شامل تعداد کمتری بازی است.

و در حالی که شورا مشاوره خاصی در مورد چگونگی کنفرانس ها یا تعیین اینکه کدام تیم های مردان پیشنهادات مسابقات NCAA را به صورت خودکار دریافت می کنند ، ارائه نداد ، این نیز می تواند در این فصل متفاوت باشد. چه کسی می داند ، قبل از اینکه همه چیز گفته شود و انجام شود ، ما حتی ممکن است در مسابقات NCAA 2020 یک میدان کوچکتر را جستجو کنیم.

همه چیز جدید و متفاوت به نظر می رسد ، اما ، در واقع ، همه قدیمی و سنتی است. ما قبلاً همه این کارها را انجام داده ایم. بیایید نمونه های قبلی آنچه را که می دانیم در بسکتبال دانشگاهی مردان شاهد آن هستیم و حتی آنچه ممکن است اتفاق بیفتد ، در نظر بگیریم ….

اواخر شروع

فصل از 25 نوامبر آغاز می شود ، یعنی حدود دو هفته دیرتر از آنچه ما عادت کرده ایم ببینیم. مجدداً ، این تاریخ شروع جدید خود زمان عادی “شروع” اکثر برنامه های بسکتبال دانشگاهی 25 سال پیش بود. انجام بسکتبال در فصل منظم (برخلاف بازی های نمایشگاهی) قبل از شکرگذاری یک ابتکار نسبتاً اخیر است.

بیشتر بخوان:  لبرون جیمز در چهارمین فینال NBA برنده جایزه MVP می شود و اولین بازیکنی می شود که این افتخار را با سه تیم مختلف دریافت می کند

در راه رسیدن به قهرمانی سال 1996 ، کنتاکی اولین بازی رسمی خود را در فصلی پس از شکرگذاری انجام داد. با این حال ، فقط در مدت پنج سال ، این تاریخ شروع دو هفته زودتر تغییر می کند. در فصل 2000-01 ، Wildcats در 9 نوامبر فصل عادی خود را آغاز می کردند.

با شروع کارزار 2020-21 در مجاورت شکرگذاری ، در واقع ما می خواهیم ساعت را فقط برای یک فصل به عقب برگردانیم (امیدوار باشیم) به دهه 1990. برای هر کس که آن زمان بسکتبال دانشگاهی را دوست داشت ، این تاریخ شروع جدید نباید مشکلی ایجاد کند.

کمتر بازی انجام شده است

شورا حداقل تعداد بازیهایی را که یک تیم واجد شرایط مسابقات NCAA باید انجام دهد تعیین کرد. حداکثر 25 بازی تعیین شد ، یا اگر یک برنامه در یک برنامه چند تیمی شرکت کند ، 27 بازی. به خاطر داشته باشید در سالهای “معمولی” تیم ها بیشتر از حداقل تعداد مسابقات بازی می کنند. در فصل گذشته حداقل 25 بازی تعیین شده بود.

بیشتر بخوان:  تماشا کنید: اریک سوندهایمر و رندی روزنبلوم در مورد فوتبال دبیرستان SoCal صحبت می کنند

ما عادت کرده ایم که تیم ها مسابقات NCAA را که قبلاً 30 تا 35 بازی انجام داده اند ، شروع کنند ، اما نیازی به گفتن نیست که هیچ چیز جادویی در این محدوده خاص وجود ندارد. این به سادگی رسم شده است. اگرچه هیچ دلیلی وجود ندارد که ما نمی توانیم زودتر از این زمان به یک مسابقات دست یابیم ، ادعای NCAA مبنی بر اینکه سیستم رتبه بندی NET “فقط یک ابزار” است که در دسترس کمیته بسکتبال مردان است ، باید واقعاً در سالهای 21-2020 به اجرا درآید. .

بدیهی است که هر تیم قصد ندارد در زمان بندی فرصت های Quadrant 1 در یک فصل کوتاه ، یک فصل که تیم های کنفرانس بزرگ بازی های غیر کنفرانس کمتری انجام می دهند ، یک ضربه عادلانه کسب کنند. (همچنین هر تیم در یک فصل کامل در چنین موقعیت هایی شوت خوبی نمی زند.) کمیته مجبور به اضافه کاری است تا به برنامه های میانی عمده یک زمینه بازی برابر برای بررسی گسترده در انتخاب 2021 بدهد.

یکی دیگر از چین و چروک های احتمالی NET این احتمال است که لیگ هایی مانند Pac-12 و Ivy دیرتر از بقیه قسمت های DI شروع به بازی کنند. اگر چنین اتفاقی بیفتد ، رتبه بندی NET برای آن تیم ها در ابتدا می تواند نسبت به تیم هایی که بازی های بیشتری انجام داده اند ، از اعتبار کمتری برخوردار باشد. برخلاف سایر سیستم های رتبه بندی ، NET از هیچ “پیشینی” استفاده نمی کند و صرفاً براساس عملکرد در فصل است. تاریخ شروع بسیار متفاوت می تواند مجموعه جالبی از رتبه بندی NET را در ژانویه و حتی فوریه ایجاد کند.

بیشتر بخوان:  پلی آف NBA - سری ناگتس-لیکرز لحظه ای برای درخشش به فلینت ، میشیگان می دهد

خبر خوب برای NCAA این است که اگر تیم ها به اندازه کافی بازی کنند ، همه چیز باید ارزیابی شود. در واقع ، ما احتمالاً بیش از آنچه فکر می کنیم در اوایل فصل می دانیم که در واقع کدام تیم ها بهترین تیم کشور هستند ، می دانیم. از سال 2003-04 ، هر ساله ، قهرمان نهایی ملی در هفته ششم در بین 12 برتر نظرسنجی AP قرار گرفته است.

اعطای پیشنهادات خودکار بدون مسابقات کنفرانس

در حالی که شورای DI درمورد سوال اعطای پیشنهادات اتوماتیک مسابقات NCAA در یک فصل کوتاه ساکت بود ، Dan Gavitt معاون ارشد بسکتبال NCAA قبلاً این احتمال را مطرح کرده است که در صورت عدم برگزاری کنفرانس ، لیگ ها می توانند چنین پیشنهادهایی را به قهرمانان فصل منظم ارائه دهند. مسابقات.

بیشتر بخوان:  آگا ویلسون در لاس وگاس ACE تصمیم در پرونده بریونا تیلور را به عنوان "سیلی به مچ" توصیف می کند

این به هر حال قبلاً روشی بود که انجام می شد. Pac-12 هنوز 20 سال پیش (زمانی که لیگ Pac-10 بود) پیشنهاد اتوماتیک خود را به قهرمان فصل عادی می داد. به همین ترتیب ، اولین دوره مسابقات Ivy تا سال 2017 برگزار نشد.

کنفرانس ساحل آتلانتیک از نظر شروع یک تورنمنت کنفرانس نسبتاً زود در تاریخ لیگ و سپس انجام آن هر سال تا شیوع ویروس کرونا ، از موارد مهم بود. ACC مسابقات خود را تا سال 1954 شروع و اجرا می کرد (از سال 1933 مسابقات SEC برگزار شد ، اما این رویداد پس از سال 1952 متوقف شد و تا سال 1979 بازگشت).

برعکس ، ده بزرگ بازی های خود را تا سال 1998 آغاز نکرد. Pac-10 ، پیشگام امروز Pac-12 ، بین سالهای 1987 و 1990 در چهار تورنمنت کنفرانس بازی کرد ، این ایده را رها کرد ، سپس این رویداد را از سال 2002 برگرداند.

به طور طبیعی ، فقدان یک تورنمنت کنفرانسی امیدهای مسابقات NCAA را برای سهم شیر تیم هایی که عنوان قهرمانی در فصل منظم لیگ خود را به دست نمی آورند ، به ویژه در میان رده های بزرگ ، از بین می برد. در طول 13 سال گذشته ، 54٪ از تیم های برنده مسابقات میانی کنفرانس بزرگ در دوره کنفرانس اول (کامل یا مساوی) بودند. 46٪ دیگر است که می تواند در این فصل تأثیر بگذارد.

بیشتر بخوان:  چرا دویت هوارد ، JaVale McGee در برنده شدن در بازی اول مهم هستند

به طور بالقوه زمینه مسابقات NCAA را کاهش می دهد

شورای DI قرار نبود شش ماه قبل به یک یا روش دیگر به اندازه میدان مسابقات NCAA وزن کند. با این وجود ، این سوالی است که می تواند در آینده ای نزدیک ایجاد شود.

بسته به دوره ای که همه گیرها از این تا مارس طی می کند ، می توان تصور کرد که انجام 67 بازی در 14 مکان ممکن است مشکل ساز باشد. در این صورت ، NCAA ممکن است گزینه کاهش زمینه مسابقات را از 68 تیم به تعداد کمتری در نظر بگیرد.

چنین اقدامی در واقع یک تغییر قابل توجه است. در طول 35 سال گذشته ، یک سطح غیر معمول رضایت از داشتن یک مسابقات 64 تا 68 تیمی وجود داشته است. در واقع ، انجام شش دور (یا اگر هفت تیم اول چهار نفره به عنوان قهرمانی برسند ، هفت دور) کاملاً درست است. سپس ، این احساس بر اساس تجربه ما از تماشای تورنمنت هایی است که بر اساس آن ساخته شده اند.

بیشتر بخوان:  Astros vs. Rays: ALCS Game 7 Stream Live، Channel TV، Predictor، Odds، تماشای مسابقات آنلاین MLB

قبل از سال 1985 ، مسابقات کمتر تیمی داشت و هواداران نیز از آن بازی ها لذت می بردند. در حقیقت ، رهبری NCAA در اوایل دهه 1980 در ابتدا در برابر گسترش مسابقات به 64 تیم مقاومت کرد. شورای اجرایی NCAA پیشنهاد کمیته بسکتبال مردان را برای حذف چهار پیشنهاد اتوماتیک از سال 1983 و جایگزینی آنها با پیشنهادات گسترده تصویب کرد. اما هرگز چنین اتفاقی نیفتاد ، زیرا در ژانویه 1982 ، عضویت NCAA در كنوانسیون رأی داد كه توصیه شورای اجرایی را لغو كند.

این رای گیری باعث ایجاد زنجیره ای از حوادث شد که زمینه را به 64 تیم برای سال 1985 گسترش داد. اما اگر تورنمنتی با تعداد تیم های کمتر در سال 2021 برگزار شود ، بازهم بسکتبال ارزش تماشای آن را خواهد داشت. دیگر نیازی به ترس از بازگشت به روش های قدیمی نیست.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y2o86nav
is.gd/vx9Nbh
shrtco.de/CZ8fv
clck.ru/Qt6iT
u.nu/q3a0v
ulvis.net/MVw

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

گاوچران سابق دز برایانت ، مایک دیتکا را به خاطر نظرات سرود ملی منفجر کرد: "با بهترین کیفیت"

پ سپتامبر 17 , 2020
دز برایانت گیرنده سابق دالاس کابویز ، مایک دیتکا ، مربی افسانه ای NFL ، روز سه شنبه در شبکه های اجتماعی ، پس از اینکه بازیکنانی که به سرود ملی اعتراض کردند ، باید “به کشور دیگری بروند” بازی کنند و آنها را مورد انتقاد قرار داد. سه باری […]