بنیانگذار CryptoHarlem هشدار می دهد “Frisk Digital Saver”


امسال ، بسیاری مردم برای اعتراض به خشونت پلیس در محله های سیاه پوستان ، خطر ابتلا به ویروس کرونا را به چالش کشیده اند ، اما خشونت فیزیکی تنها راهی نیست که نیروی انتظامی می تواند به جوامع حاشیه نشین و اقلیت ها آسیب برساند: هکر مت میچل از ما می خواهد که به پلیس دیجیتال نیز توجه کنیم. او استدلال می کند که جوامع حاشیه ای به شاهدی برای ابزارهای نظارتی قدرتمند و نگران کننده جدید تبدیل شده اند که می توانند شیوع بیشتری پیدا کنند.

در سال 2013 ، میچل مجموعه ای از کارگاه های آموزشی رایگان را در محله خود در شهر نیویورک بنیان نهاد رمز هارلم به عنوان روشی برای تحمل درد و رنج مشاهده شاهد دادرسی تفرقه انگیز در مورد مرگ نوجوان سیاه پوست فلوریدا ، تریفون مارتین. میچل در مصاحبه ویدیویی با سیدنی فسیل از WIRED ، دومین رویداد WIRED25 چهارشنبه ، گفت: “من با مردم درمورد نظارت در منطقه خود ، نحوه ورود به آنجا ، نحوه کارکرد ، کارهایی که می توانیم برای دور زدن آن انجام دهیم و کارهایی که می توانیم انجام دهیم ، ایمن تریم.” (اخیراً میچل WIRED25 نامگذاری شد که لیستی از افرادی است که برای بهبود جهان تلاش می کنند.)

بیشتر بخوان:  Vintage Electric Roadster Review: Ebike که لذت خالصی را ارائه می دهد

وابستگی روزافزون جامعه به سیستم عامل ها و زیرساخت های دیجیتال ، همراه با رویدادهای سال 2020 ، کار آن را بیش از هر زمان دیگری مهم می کند. میچل می گوید آژانس های اجرای قانون به طور معمول از ابزارهای شستشو در رسانه های اجتماعی برای ارسال مطالب در مورد موضوعات خاص استفاده می کنند و از آنها برای مثال علیه افرادی که به قتل جورج فلوید توسط پلیس مینه سوتا معترض بودند استفاده شده است.

میچل گفت: “اگر در ایالات متحده زندگی می كنید و از حقوق خود برای آزادی بیان و اجتماعات برای راهپیمایی و تظاهرات استفاده می كنید و نشان می دهید كه ممكن است متوجه نشوید كه در تمام مدت زمان داده های زیادی در برابر شما ریخته می شود و از آنها استفاده می شود.”

بیشتر بخوان:  فناوری دفاع از منافع عمومی

میچل می گوید کنترل امنیت دیجیتال می تواند فضاهای آنلاین را برای افراد سیاه پوست یا سایر جوامع حاشیه ای بسیار متفاوت کند ، به روش های مشابه تجربیات آنها در خیابان های شهر. شرکت های رسانه های اجتماعی همه را تشویق می کنند که زندگی خود را بصورت آنلاین به عنوان شکلی از بیان خود مستند کنند ، اما برای برخی ممکن است عواقب ناخواسته ای داشته باشد. میچل گفت: “برای سیاه پوستان در داخل شهر ، این راهی است که می توان شما را هدف قرار داد.” سازمان های اجرای قانون با شرکت های فناوری همکاری می کنند که می توانند خوراک شبکه های اجتماعی را برای نام ، مکان ، مضامین ، لحن یا سایر برچسب ها فیلتر کنند. میچل گفت: “در پایان شما با لگد به درب خود می کشید و به سمت ایستگاه کشیده می شوید.”

بیشتر بخوان:  اوزیریس رکس ناسا در شرف دست زدن به یک سیارک است

اشتراک، ابونمان

در WIRED مشترک شوید تا بزرگترین داستانهای مربوط به فناوری ، علم و آینده نحوه زندگی ما را به تصویر بکشد.

پس از اینکه اداره پلیس نیویورک در جستجوی افراد در مکان های عمومی ، برنامه ای را هدف قرار داد که هدف آن اسپانیایی تبارها و سیاه پوستان بود ، میتچل رویه اجرای قانون را هدف قرار دادن افراد سیاه پوست كه به صورت آنلاین ردیابی می كردند ، توصیف كرد.

یکی از تفاوت های مرتب سازی فیزیکی و دیجیتالی در محرمانه بودن فرم آنلاین است. میچل گفت: “دیدن آن بسیار سخت است.” “هیچ کس آنجا نیست که از آنچه برای شما اتفاق می افتد عکس بگیرد.” او امیدوار است که برنامه هایی مانند CryptoHarlem به افراد بیشتری کمک کند تا پلیس و نظارت دیجیتال را درک کنند تا بتوانند از خود محافظت کنند و بر چنین ابزارهایی غلبه کنند.

بیشتر بخوان:  بحث بین ترامپ و بایدن بدون تغییر آب و هوا قابل بخشش نیست

او می ترسد اگر مردم سخنان خود را اعلام نکنند ، عملیات خالص اجرای قانون در شبکه های اجتماعی و سایر ابزارهای نظارت دیجیتال مانند تشخیص چهره ، ریشه خواهد گرفت. وی گفت که آنچه امروز بیشتر در جوامع سیاه پوستان مورد هدف قرار می گیرد می تواند به طور گسترده تری مورد استفاده قرار گیرد. میچل گفت: “افراد حاشیه ای ابتدا هدف قرار می گیرند.” آنها آزمایش کنندگان بتا هستند. “اگر بخواهیم در برابر شناسایی چهره یا سلاح سازی هوش مصنوعی برای حمله به دموکراسی مقاومت کنیم ، این امر در جوامع حاشیه ای و سیاه پوستان آغاز می شود.”

بیشتر بخوان:  Panic's Playdate یک بازی موبایل سرگرم کننده و به سبک قدیمی است

پرتره نیک لی.


بیشتر توسط WIRED25
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y5h6olla
is.gd/Dt0K8q
shrtco.de/JuIzq
clck.ru/QzsRy
u.nu/8nppz
ulvis.net/zdp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

واکنش جامعه ورزشی به اتهام تیراندازی برایونا تیلور

چ سپتامبر 23 , 2020
روز چهارشنبه چندین ورزشکار از سیستم عامل های رسانه های اجتماعی خود برای ابراز سرخوردگی از تصمیم هیئت منصفه اعظم برای صدور کیفرخواست یکی از سه افسر پلیس که در تیراندازی مرگبار بریونا تیلور نقش داشتند استفاده کردند. یک هیئت منصفه عالی جفرسون ، افسر برت هانکسون را به دلیل […]