بهترین خلاless بی سیم برای سال 2020: از Dyson ، Shark ، Bissell ، Moosoo و موارد دیگر


جاروبرقی ها فراتر از هیولاهای حجیم و کلاهبردار گذشته خود حرکت کرده اند. جاروبرقی های امروزی سبک ، بی سیم و با باتری های قابل شارژ لیتیوم یون کار می کنند. بسیاری از آنها می توانند انواع مختلف کف را از فرش گرفته تا چوب سخت اداره کنند. آنها اغلب با دلبستگی های مفیدی نیز همراه هستند تا به کارهای بی شماری در خانه کمک کنند.

به طور خاص یک شرکت ، Dyson ، شاهد تغییر این دریا بود. دایسون برای اولین بار در این زمینه با مجموعه ای از ظرفیت های خالی – و گران قیمت Cyclone V پیشگام شد. از آن زمان شرکت های دیگری نیز این کار را انجام داده اند و اکنون جاروبرقی های بی سیم خود را به فروش می رسانند. برخی حتی بی شرمانه محصولات دایسون را شبیه سازی کرده اند. دیگران ریف های متمایز جدید در خلاless بی سیم هستند که ویژگی های ابتکاری کاملاً خاص خودشان هستند.

بیشتر بخوانید: بهترین خلاot ربات سال 2020: iRobot Roomba ، Neato و موارد دیگر

سپس همه آنها را از طریق یک باتری دقیق از تست های مراقبت از کف در کف سخت ، فرش و سایر سطوح قرار می دهیم. این روند بیش از 150 ساعت طول کشید. همچنین چندین پوند ماسه و برنج ، به علاوه صدها مشت موی حیوان خانگی مصرف کرد. پس از آن ، ما تشخیص داده ایم که این محصولات بهترین گزینه برای ایجاد خلا cord بی سیم برای سال 2020 هستند.

کریس مونرو / CNET

V11 جدیدترین و عالی ترین جای خالی Dyson است. همچنین گرانترین دستگاه در گروه آزمون ماست. گفته می شود ، این مدل پرچمدار بهترین عملکرد را در کلاس ارائه می دهد تا با قیمت شیب دار آن مطابقت داشته باشد. بر روی سطح کف چوب سخت ، این خلا D دایسون به معنای واقعی کلمه کف های برهنه را از گرد و غبار و خاک پاک می کند. خلا The ، که دارای یک بسته باتری قابل شارژ یون لیتیوم است ، نمونه تقریباً بی عیب نمونه آزمایش ماسه و برنج سیاه را نشان داد (به ترتیب 99.6 و 100٪).

بیشتر بخوان:  ضمانت نامه استفاده شده تسلا از 4 سال به 1 سال کاهش می یابد

صاحبان حیوانات خانگی همچنین از قدرت V11 در از بین بردن موهای حیوانات خانگی قدردانی خواهند کرد. در خلال آزمایشات حدیثی ، خلاuum فیبرهای مو و گرد و غبار را از فرش های توده میانی و کم توده از بین برد. وانت موی حیوانات خانگی از کف کف چوب سخت تقریباً خوب پیش رفت. تنها عوامل ناسازگار خلا were از دست رفته در بالای منطقه آزمایش ما بود. در پایان و چند رشته در اطراف رول برس V11 پیچیده شد.

من مطمئناً دوست دارم تخلیه سطل غبار V11 به راحتی انجام شود. فقط خلا را به سطل آشغال بکشید و یک زبانه آزاد کننده را فشار دهید تا درب سطل زباله باز شود. برای بستن آن ، زبانه را در جهت مخالف بکشید. مدلهای دیگری که ما آزمایش کردیم از این نظر کابوس بودند. Hoover BladeMax بیشترین دردسر را برای ما ایجاد کرد. مو و گرد و غبار به طور معمول در داخل جام خاکی آن محبوس می شوند. به نظر من سطل زباله آن نیز برای باز کردن مشکل است. از آن بدتر ، همیشه مشخص نیست که سطل آشغال به طور ایمن وصل شده است.

بیشتر بخوان:  اپل از iPad Airs رنگارنگ ، آیپد نسل هشتم رونمایی کرد

Dyson همچنین پیوستهای متعددی را در جعبه بسته بندی می کند. در میان آنها یک ابزار شکاف برای تمیز کردن فضاهای تنگ ، یک ابزار موتوری برای اثاثه یا لوازم داخلی ، یک برس نرم و گرد و غبار و یک سر مسواک خاکی سرسخت برای بیرون کشیدن خاک موجود در یک فرش با مکش قوی وجود دارد. همه اینها باعث می شود Dyson V11 انتخاب واضحی برای بهترین پول خلاuum بی سیم باشد. در مورد Dyson V11 بیشتر بخوانید.

کریس مونرو / CNET

دومین بهترین اجرا کننده در گروه وکیوم های بی سیم ما ، Shark Rocket Pet Pro Cordless بود. تقریباً به تمیز کردن کف و همچنین Dyson V11 نزدیک بود ، اما صدها هزینه کمتری دارد. خلاet بی سیم و بدون کیسه Rocket به همان اندازه شن و ماسه را از کف فرش و کف چوب سخت برداشته است. در حقیقت ، تنها منطقه ای که کوسه از V11 به عنوان بهترین خلاuum بی سیم عقب افتاد ، فرش های با توده کم بود. در آنجا ، تمیز کننده بی سیم بیش از 67.6 درصد از شن و ماسه آزمایش ما را از بین برد. در مقابل ، Dyson V11 مقدار بیشتری از شن و ماسه را از فرش های ما با توده کم خارج کرد (به طور متوسط ​​78.4٪).

بیشتر بخوان:  بهترین دستگاه اسپرسو 2020: Breville ، Cuisinart و Mr. قهوه و موارد دیگر

موشک نیز در اداره موهای حیوانات خانگی مشکلی نداشت. این خلاuum بی سیم دستی ، هم روی فرش با توده کم و هم چوب سخت ، تمام آثار شوره حیوان را از بین برد. نتایج در میان فرش midpile نیز مطلوب بود. پس از عبور خلا از سطح ضخیم تر و چالش برانگیز ، فقط یک موی کوچک باقی مانده است.

طراحی یکی دیگر از نقاط قوت Rocket Pet Pro است. تخلیه لیوان گرد و غبار آن تقریباً به راحتی Dyson V11 است. جام گرد و غبار به طور معمول از آلودگی و آوار باقی مانده و حتی بعد از تخلیه در آن گیر نمی کند. من همچنین قدردانی می کنم که چگونه میله و اثاثه یا لوازم داخلی Rocket Pet Pro می تواند به صورت ایستاده به صورت ایستاده به تنهایی ایستاده باشد (جدا از واحد اصلی خلاuum). چراغ های LED روی نازل به شما کمک می کنند تا آلودگی و زباله های اطراف خانه خود را ببینید و یک باتری لیتیوم یونی قابل شارژ باعث می شود که بتوانید به راحتی شارژ شوید. بنابراین ، اگر به دنبال یک میله میله بی سیم و ایستاده ایستاده ایستاده هستید ، Shark’s Rocket Pro یک گزینه برجسته است. ادامه مطلب

بیشتر بخوان:  اولین اتومبیل برقی اختصاصی کیا که سال آینده به ایالات متحده می آید ، در این دهه 6 دستگاه دیگر نیز برنامه ریزی شده است

کریس مونرو / CNET

اگر دوست دارید یک دایسون داشته باشید اما ترجیح می دهید دلار بالایی را خرج نکنید ، جای خالی دست 450 دلسونی V8 Absolute را در نظر بگیرید. این مدل بی سیم پایین آمده چند ساله است ، اما هنوز مکش قدرتمندی دارد و مانند یک قهرمان عمل می کند. در تست های تمیز کردن کف ما ، V8 در یک سوم قابل احترام قرار گرفت. در گروه آزمایشی ما ، فقط Dyson V11 و Shark Rocket Pet Pro کف را بهتر از V8 جارو می کردند.

در یک طبقه سخت ، خلا the توانست به طور متوسط ​​98 درصد شن و ماسه ای را که ریخته ایم ، برداشت کند. برای فرش های با انبوه کم ، این میانگین به 68.3 درصد کاهش یافت. میانگین در فرش midpile بیشتر لغزید ، اگرچه در 52٪ قابل احترام باقی ماند.

موی حیوانات خانگی نیز خلا hand دست V8 را کم رنگ نکرد. موها را به طور کامل از فرش های میانی و توده کم دور می کند. در از بین بردن مقدار کمی شوره روی چوب سخت شکست خورد. بعلاوه ، برخی از الیاف به دور رول برس خلاuum پیچیده می شوند. اما فیلتر قابل شستشو مفید بود.

بیشتر بخوان:  بهترین دوربین های امنیتی خانه بیرونی سال 2020

و مشابه V11 Torque Drive ، خلا up ایستاده V8 Absolute با یک مجموعه اضافی اضافی ارائه می شود. این وسایل شامل گرد و غبار ، یک وسیله شکاف برای رسیدن به یک شکاف محکم ، یک سر تمیز کننده نرم برای کف خالی ، یک رول برس موتوری برای گرفتن خاک و بقایای زمین و یک ایستگاه متصل برای شارژ باتری است. بنابراین برای کسانی که می خواهند کمی پول نقد کمتر با نام تجاری Dyson داشته باشند ، V8 Absolute ارزش دیدن دارد. در مورد Dyson V8 بیشتر بخوانید.

کریس مونرو / CNET

Moosoo دقیقاً یک نام خانوادگی نیست. با این وجود ، خلا vac بی سیم Moosoo M X6 ، با توجه به قیمت پایین آن ، یک مشت محترم را بسته بندی می کند. با وجود هزینه بسیار کمتر از جاروبرقی های رقابتی ، M X6 چهارمین بهترین عملکرد در گروه آزمایشی هشت مدل ما بود.

جای خالی 99٪ (به طور متوسط) ماسه آزمایش ما را از چوب سخت گرفته است. در فرش های با انبوه کم ، این رقم به 41.3٪ کاهش یافت. M X6 در میان فرش های ضخیم تر از ضخیم تر ، عملکرد بهتری داشت و میانگین وانت بالاتر از شن و ماسه را 52.2 درصد بدست آورد.

بیشتر بخوان:  اپل اشکالی را که برنامه های پیش فرض وب و نامه را بازنشانی می کند برطرف می کند

برنج سیاه ، خاک آزمایش ذرات بزرگ ما ، نسیمی برای خلا Mo Moosoo بود. این وانت را به طور متوسط ​​بالای 90٪ روی تخته های چوب سخت ، کم انبوه و فرش midpile (به ترتیب 95.4 ، 96.8 و 94٪) مدیریت کرد.

اگر صاحب حیوان خانگی هستید ، Moosoo M X6 را خریداری نکنید. نکات منفی این است که بعد از جاروبرقی ، بدون توجه به سطح آزمایش ، حداقل مقداری شوره قابل مشاهده باقی مانده است. رول برس تمایل دارد رشته های مو را به دور خود بپیچد.

اگر می خواهید با بودجه کم جاروبرقی بی سیم انجام دهید ، Moosoo M X6 را در نظر بگیرید. این فقط ممکن است متناسب با صورتحساب باشد ، و برای پول نقد بسیار کمتر. ادامه مطلب

چگونه جاروبرقی های بی سیم را آزمایش می کنیم

قرار دادن جاروبرقی های بی سیم از طریق گام های آنها به اندازه پیچیده نیست آزمایش خلا rob ربات پاک کننده است ، اما هنوز هم برای یافتن بهترین خلاless بی سیم زمان و تلاش زیادی لازم است. ما هر خلاuum را به صورت مستقیم روی سه سطح مختلف (چوب سخت ، فرش با توده کم ، فرش میله) اجرا می کنیم. در هر سه تخت آزمایشی ، طول منطقه آزمایش یکسان است (30.25 اینچ).

ابزار سفارشی ما به ما امکان می دهد تا سطح خاک را با عرض نازل هر خلا vac مطابقت دهیم. مقدار خاک استفاده شده برای هر آزمایش نیز به نوع کفپوش بستگی دارد.

تایلر لیزنبی / CNET

عرض بستر آزمایش متناسب با عرض نازل خلاuum است. این عرض را خودمان اندازه می گیریم. برای محاسبه تراکم خاک برای هر آزمایش ، طبق دستورالعمل های کمیسیون بین المللی الکترونیک از عرض نازل ، به علاوه نوع کفپوش ، استفاده می کنیم. IEC یک نهاد استاندارد بین المللی است که مسئولیت مدیریت رویه های آزمایش خلا را دارد ، از جمله برای تولیدکنندگان خلا.

ما خلا ها را روی سه نوع سطح کف آزمایش می کنیم.

تایلر لیزنبی / CNET

ما از سه نوع خاک استفاده می کنیم. برای شبیه سازی اندازه ذرات کوچک ، ما از ترکیبی از شن و ماسه بازی و محوطه سازی استفاده می کنیم. برای تقلید از ذرات بزرگتر خاک ، از برنج سیاه نپخته استفاده می کنیم. برای دیدن نحوه برخورد جاروبرقی با موهای حیوانات خانگی ، ما از مخلوط جداشده های خود استفاده می کنیم که از طریق نظافتچی حیوانات خانگی محلی ما تهیه شده است.

img-20191111-153402-collage

ما آزمایشات را به صورت مستقیم در هر سه نوع طبقه انجام می دهیم.

برایان بنت / CNET

ما سه اجرا (حداقل) در هر نوع طبقه انجام می دهیم. ما همچنین با شن و برنج به طور جداگانه تست می کنیم. این حداقل به 18 آزمایش در خلا vac می رسد. سطل زباله خلا را هم قبل و هم بعد از هر بار وزنه زدن.

درصد شن و ماسه برداشته شد

جاروبرقی استیک Onson D18E

افسانه:

شن و ماسه از توده کم

شن و ماسه از چوب سخت

شن و ماسه از اواسطتوده

توجه داشته باشید:

نتایج ذکر شده میانگین درصد کل مواد حذف شده از سطح آزمون است

از آنجا می توانیم درصد آلودگی و جمع آوری بقایای هر بار اجرا و مقدار متوسط ​​خاکی را که یک خلاuum قادر به حذف آن است محاسبه کنیم. علاوه بر این ، ما آزمایش های حکایتی (تصویری) حیوان خانگی را برای هر خلاuum ، در هر سه نوع طبقه انجام می دهیم تا به ما کمک کند بهترین خلاless بی سیم را انتخاب کنیم.

درصد برنج حذف شده است

جاروبرقی استیک Onson D18E

افسانه:

برنج از توده کم

برنج از چوب سخت

برنج از midpile

توجه داشته باشید:

نتایج ذکر شده میانگین درصد کل مواد حذف شده از سطح آزمون است

گزینه های خلا cord بی سیم بیشتری می خواهید؟ در اینجا لیستی از سایر vac vacهایی که ما آزمایش کرده ایم به غیر از مدلهای ذکر شده در بالا:

نکات بیشتر در مورد تمیز کردن


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y5khrjgw
is.gd/euJ5jm
shrtco.de/U8dCV
clck.ru/QsQtk
u.nu/b3jbb
ulvis.net/BeK

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تایگر وودز در US Open به جادویی نیاز دارد

چ سپتامبر 16 , 2020
تاکنون ، تایگر وودز باید فرصتی برای دفاع از عنوان مستر خود داشت. در حال حاضر ، باید برای طرفداران عصبانی او پاسخی در مورد اینکه چه مدت زمانی را باید برای تشویق او در US Open اختصاص دهند ، وجود داشته باشد. اما در سالی که به سختی می […]