بهترین قهوه ساز 2020: Bonavita ، Ninja ، Oxo ، Bunn و موارد دیگر


تهیه قهوه عالی دشوار است. این یک عمل متعادل کننده ظریف است: قهوه دلایل باید به مدت مناسب در آب گرم خیسانده شود. آب مورد استفاده برای تخمیر نیز باید در یک محدوده دمایی دقیق باشد. فقط تعداد انگشت شماری از سازندگان قهوه قطره ای می توانند از این نوع مواد شیمیایی استفاده کنند. و اکثریت قریب به اتفاق ظروفی را که طعم واقعاً بدی دارند سرو نمی کنند.

ما موارد استثنایی قابل توجهی در بازار پیدا کرده ایم ، و این که آیا شما می خواهید یک لاته عالی دم کنید ، یک قهوه سرد درست کنید یا دانه های قهوه خود را به یک فنجان عالی قهوه تازه دم کرده تبدیل کنید ، نیازی به صرف نعنا برای یک قهوه ساز کامل نخواهید داشت. شما هستید می توان تقریباً 500 دلار روی یک بلوف رها کنید نسبت هشت این به همان اندازه که قادر است یا در یک قهوه ساز قابل برنامه ریزی تجاری زیباست. اما تنها 15 دلار برای تهیه Oxo جالب نیاز است یک وعده روی آن بریزید سرکوب.

و گزینه های جذاب زیادی برای نوشیدن یک قهوه دوست وجود دارد. یکی از آنها برنده ویرایشگر انتخاب ما است ، یعنی 8 فنجان Oxo Brew، انتخاب ما برای بهترین مشروب ساز اتوماتیک همه جانبه. دیگری است آشپزخانه سیفون KitchenAidکه از فناوری باستان برای دستیابی به نتایج برجسته و چشمگیر استفاده می کند. بودجه شما مهم نیست ، یک دستگاه قهوه ساز در این لیست وجود دارد که کاملاً متناسب با نیاز قطره ای شماست و بهترین قهوه ساز برای شما خواهد بود. ما به طور دوره ای با آزمایش محصولات جدید ، لیست را به روز می کنیم. ما قول می دهیم ، دیگر هرگز نیازی به نوشیدن قهوه از کپسول ها یا قهوه جوش های قدیمی خود نخواهید داشت.

برایان بنت / Cnet

قهوه ساز Oxo Brew 8-Cup قهوه دارای امتیاز SCA Golden Cup را ارائه می دهد که طعم آن قهوه مطبوع مورد علاقه قبلی ما ، Bonavita Connoisseur است ، اما قیمت دستگاه تهیه دستگاه جدید Oxo 20 دلار کمتر است. این دستگاه قطره ای همچنین دارای یک سبد فیلتر یک فنجانی مخصوص فیلترهای Caletta Wave است. Oxo Brew جمع و جور ، ظریف و همچنین مستحکم است ، به علاوه دارای یک کوزه همرفت است که نمی چکد و نمی ریزد. توجه داشته باشید که این دستگاه قهوه ساز اتوماتیک یک گزینه محبوب است و در حال حاضر در دسترس نیست. نقد و بررسی قهوه ساز Oxo 8 Cup ما را بخوانید.

بیشتر بخوان:  NFL 2020: نحوه تماشای Buccaneers در مقابل Saints ، Cowboys در مقابل Rams ، RedZone و بقیه هفته 1 بدون کابل

بهترین برای فنجان های تک نفره قوی

غوطه وری Bonavita خال خال

تایلر لازنبی / CNET

اگر می دانید که هر روز صبح یک گلدان کامل قهوه درست می کنید ، Bonavita Immersion Dripper ، بهترین دستگاه قهوه ساز برای فنجان های یک نفره قوی را در نظر بگیرید. این ابزار کوچک بهترین دستگاه قهوه ساز برای تهیه فنجان های کاملاً مناسب از فضای قوی و خوشمزه است که می توانید از قهوه سرد یا گرم سرد لذت ببرید. فقط باید آب گرم و فیلترهای قهوه را تأمین کنید. بررسی Bonavita Immersion Dripper ما را بخوانید.

کسانی که با عجله به دنبال مقدار زیادی قهوه هستند ، عاشق دوره سریع دم این دستگاه قهوه خواهند بود. قهوه ساز Bunn Velocity Brew BT قطره با این کوزه که از جنس استنلس استیل ضد زنگ ، یک دیگ بزرگ قهوه را با سرعت شگفت انگیز در کمتر از 3 دقیقه و 33 ثانیه دم می کند ، این قهوه ساز می تواند قطره های قطره ای خوشمزه را برای نوشیدن ارائه دهد. بررسی Bunn Velocity Brew BT ما را بخوانید.

بیشتر بخوان:  Eero اواخر امسال یک جفت روتر جفت شده Wi-Fi 6 ارسال می کند

تایلر لازنبی / CNET

یافتن یک قهوه ساز برای غلبه بر ترکیب بی نظیر مناظر و کیفیت KitchenAid Siphon Brewer دشوار است. قابلمه قهوه را از قهوه منحصر به فرد غنی ، عمیق و خوشمزه درست می کند. روند تخمیر باستانی که متکی به فشار بخار و مکش خلا vac بود ، تماشای آن نیز مسحورکننده است. نیازی به فیلتر کاغذ نیست زیرا شرکت Siphon Brewer با یک فیلتر فولاد ضد زنگ قابل استفاده مجدد همراه است. بررسی نظرات قهوه ساز Kitchenaid Siphon را بخوانید.

کریس مونرو / Cnet

این لوازم آشپزخانه را به عنوان چاقوی ارتش سوئیس در جهان قهوه ساز قطره ای تصور کنید. قهوه ساز قابل برنامه نینجا (مجهز به کوزه حرارتی ، فیلتر ویسک و قابل استفاده مجدد) از انعطاف پذیری بالاتری برخوردار است و آن را به بهترین قهوه ساز برای کسانی تبدیل می کند که همیشه فنجان یکسانی نمی خواهند. این می تواند همه چیز را از قطره قطره جامد ، دم نوش سرد کامل ، قهوه سرد ، نوشیدنی های سبک لاته با کف شیر ایجاد کند و دما را مطابق انتخاب شما تنظیم می کند. کوزه حرارتی چای یا قهوه را تا 2 ساعت گرم نگه می دارد. این قهوه ساز قابل برنامه ریزی به شما امکان می دهد قهوه های سرد و گرم را در اندازه های مختلف از فنجان های کوچک گرفته تا کوزه های کامل تهیه کنید.

بیشتر بخوان:  بهترین فیلتر دوش 2020: چگونه کار می کند و چرا باید یک فیلتر تهیه کنید

کریس مونرو / Cnet

قهوه ی سرد سرد خوشمزه است ، اما می تواند تحریک کننده باشد. دستگاه قهوه سرد Oxo سردرد را در طی مراحل از بین می برد. قهوه ساز Oxo Brew قهوه آسیاب شده را به طور یکنواخت اشباع می کند و به شما امکان می دهد قهوه سرد را از آن به راحتی در قوطی شیشه ای تخلیه کنید. بررسی ما را در قهوه ساز Oxo Cold Brew بخوانید.

تایلر لازنبی / CNET

قهوه خوشمزه و مقطر عالی از محصولی که فقط 15 دلار قیمت دارد؟ بعید به نظر می رسد اما این چیزی است که Oxo Good Grips Pour-Over مقرون به صرفه ارائه می دهد. این فقط یکبار نوشیدن قهوه است و نیاز به تأمین آب گرم دارید. با این حال ، یک کارخانه آبجو ساده کار پیچیده دیگری را در کار آسان ، تمیز و تقریباً بی عیب و نقص تبدیل می کند. بررسی Oxo Good Grips Pour-Over Coffee Maker ما را بخوانید.

بیشتر بخوان:  پیش پرده جدید مارول برای WandaVision را در دیزنی پلاس تماشا کنید

تایلر لازنبی / CNET

با قضاوت از نسبت هشت ، افراد در نسبت معتقدند که یک دستگاه قهوه ساز باید زیبا و کاربردی باشد. با شروع 495 دلار ، هر کارخانه آبجو سازی از بین کالاهای برتر مانند گردو ، ماهاگونی و شیشه ساخته می شود. (مخزن آب و لیوان هر دو شیشه دم دستی هستند.) پایه های آلومینیومی محکم آنها نیز در انواع مختلفی از پوشش ها موجود است. و بله ، نسبت هشت با شیشه شیشه ای خود نیز بسیار عالی چکه می کند. بررسی نسبت هشت ما را بخوانید.

مگان والرتون / CNET

شرکت هلندی Technivorm چندین دهه است که سازندگان قهوه قطره ای خوبی را به فروش رسانده است. دستگاه قهوه قطره ای Moccamaster KBT 741 از طرحی با خطوط تمیز و گوشه های تیز برخوردار است که قدمت آن به سال 1968 یعنی سال ظهور اولین فروشگاه موکاماستر برمی گردد. گذشته از یک ظاهر طراحی شده یکپارچهسازی با سیستمعامل ، Moccamaster KBT 741 به طور مداوم قهوه تازه عالی را ارائه می دهد که باریستاها را راضی می کند. کوزه حرارتی فولاد ضد زنگ محتوای آن را برای شش ساعت کامل گرم نگه می دارد. بررسی Technivorm Moccamaster KBT 741 ما را بخوانید.

بیشتر بخوان:  بهترین گلدان های فوری سال 2020: Duo ، Ultra ، Lux و موارد دیگر در مقایسه

یادداشتی در مورد تست دستگاه قهوه

ارزیابی عملکرد دستگاه قهوه کاری دشوارتر از آن است که به نظر می رسد. اولین قدم این است که بدانید قهوه مقطر واقعاً خوب است. طبق انجمن تخصصی قهوه ، معیارهای مهمی برای تولید جاوا با کیفیت بالا وجود دارد. اینها اساساً زمان دم و دمای آب است. آب گرم باید حداقل چهار دقیقه و بیش از هشت دقیقه با باگاس تماس داشته باشد. بعلاوه ، دمای مطلوب آب بین 197 درجه فارنهایت (92 درجه سانتیگراد) تا 205 درجه فارنهایت (96 درجه سانتیگراد) است.

برای تأیید چگونگی مقابله هر سازنده قهوه با این چالش ، ما طول دوره های تولید آنها را ثبت می کنیم. ما همچنین از سنسورهای حرارتی حرارتی متصل به دستگاه های ثبت اطلاعات صنعتی استفاده می کنیم. این امر ما را قادر می سازد تا درجه حرارت داخل قهوه آسیاب شده را در طی فرآیند دم کردن ثبت کنیم.

ما دمای داخل محفظه تولید هر قهوه ساز را که آزمایش می کنیم اندازه گیری می کنیم.

برایان بنت / Cnet

پس از دم کشیدن قهوه ، با استفاده از انکسار سنج نوری نمونه ای از قرائت مشروبات الکلی قهوه حاصل را تهیه می کنیم. از آنجا که ما مقدار آب و قهوه آسیاب شده تازه را در نظر می گیریم ، این داده ها به ما امکان می دهد درصد کل مواد جامد محلول را برای هر نوشیدنی محاسبه کنیم. از آنجا به درصد استخراج می رسیم. به طور کلی اعتقاد بر این است که محدوده ایده آل بین 18 تا 20٪ است.

ما همچنین از داده های اندازه گیری شده با یک تستر چشایی خوب پشتیبان تهیه می کنیم. اگر فنجان قهوه طعم تلخی داشته باشد ، احتمال زیادی وجود دارد که در هنگام چکیدن استخراج شود. از طرف تلنگر ، یک فنجان قهوه بدون استفاده معمولاً طعم ضعیفی دارد – می تواند ترش باشد یا طعم ترش و بادام زمینی داشته باشد. برای اطمینان ، برای دستیابی به میانگین نتایج ، آزمایش های مشابه را حداقل سه بار تنظیم می کنیم.

بیشتر توصیه های قهوه


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y4l5v236
is.gd/GG7dfY
shrtco.de/m6VIs
clck.ru/R2w3t
u.nu/-tg2x
ulvis.net/IBr

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

اخبار نقل و انتقالات زنده منچستریونایتد: جادون سانچو ، الکس تیلیس ، عثمان دمبله ، آنسو فاتی ، کریس اسمالینگ

پ سپتامبر 24 , 2020
منچستر یونایتد هنوز عجله دارد که معاملات قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ماه آینده را پشت سر بگذارد ، زیرا اوله گونار سولسکایر برای تأمین بهترین اهداف خود می جنگد. یونایتد همچنان به ارزیابی جانشینان جادون سانچو ادامه می دهد ، بورسیا دورتموند اکنون مصمم است که […]