بهترین معاملات روز آمازون کانادا در روز نخست 2020: اکو شو 5 به 60 دلار کانادا می رسد ، معاملات بیشتری در روز سه شنبه انجام می شود


این داستان بخشی از است روز نخست آمازون، راهنمای CNET در مورد هر آنچه باید بدانید و چگونگی اطمینان از دستیابی به بهترین معامله.

روز نخست آمازون 2020 سه شنبه ، 13 اکتبر و از طریق دیگر راه اندازی می شود یک رویداد خرید دو روزهانتظار می رود تخفیف های زیادی در لوازم خانگی ، لوازم الکترونیکی و انواع فن آوری های محلی مشاهده کنید. پیش از رویداد فروش ، آمازون کانادا در حال شروع به افزایش بود تا Prime Day با تقلب در برخی از معاملات خوب برای خریداران پرنده اولیه. (برای لیست کامل تخفیف هایی که خرده فروش تهیه می کند ، به بیانیه مطبوعاتی آمازون کانادا مراجعه کنید.)

بیشتر بخوان:  جدیدترین سرویس اپل Fitness + نام دارد

در اینجا بهترین معاملات اولیه Prime Day آمازون است که تاکنون از آمازون کانادا پیدا کرده ایم. توجه داشته باشید که قیمت گذاری و در دسترس بودن در زمان انتشار دقیق بود ، اما ممکن است تغییر کند (همانطور که انتظار داریم روز سه شنبه باشد).

ما با در دسترس قرار دادن معاملات بیشتر این داستان را به روز می کنیم.

تایلر لازنبی / CNET

همانند ایالات متحده ، کوچکترین پروژکتور اکو از آمازون با نرخ تخفیفی در دسترس است و به کمترین قیمت 60 دلار کانادا برمی گردد. این تخفیف 40 درصدی است. پیش بینی می شود قیمت تا 14 اکتبر در این سطح باقی بماند. بررسی Echo Show 5 ما را بخوانید.

بیشتر بخوان:  لوازم جدید سامسونگ می خواهند خانه را هوشمندتر کنند

آمازون

با تنظیمات سبک و آرام پخت و پز ، 1800W Breville BOV845BSS Smart Oven Pro از ویژگی Intelligence برخوردار است که عناصر گرمایش را از طریق 10 عملکرد از پیش تنظیم شده کنترل می کند. به راحتی ، عملکرد کند پخت فر تغییر می کند تا به طور خودکار تا 2 ساعت گرم شود. توجه داشته باشید که قیمت این مدل در گذشته به 250 دلار CAD کاهش یافته است ، اما قیمت فعلی پایین ترین قیمت از مارس است. بررسی ما در مورد مدل قبلی Breville Smart Oven Pro را بخوانید.

بیشتر بخوان:  این گزارش می گوید كمتر از 7 ماه پس از راه اندازی Quibi آتش را خاموش می كند

معاملات روز نخست آمازون کانادا به زودی انجام می شود

این قیمت های فروش اعلام شده است اما تا زمان آغاز رسمی Prime Day در ساعت 12:01 صبح PDT روز سه شنبه 13 اکتبر در دسترس نخواهد بود.

کریس مونرو / Cnet

اکو شو بزرگتر نیز از قیمت فعلی 170 CAD تا 90 CAD کسر می شود که معادل کمترین قیمت آن تاکنون است. انتظار می رود این قیمت روز سه شنبه برسد. بررسی Echo Show 8 ما را بخوانید.

سارا تئو / Cnet

Paperwhite با صفحه ضد خیرگی و بدنه ضدآب خود بهترین ارزش را در خط خوان الکترونیکی آمازون دارد ، خصوصاً وقتی می توانید آن را با قیمت تخفیف تهیه کنید. از روز سه شنبه ، به بهترین قیمت 105 CAD کاهش می یابد.

بیشتر بخوان:  کراس اوور خوش تیپ مزدا CX-30 برای سال 2021 توربو می شود

معاملات Prime Day Canada دیگر در دسترس نیست

این معاملات زودتر در دسترس بود ، اما یا تمام شد یا قیمت ها افزایش یافت. اگر سهام بیشتری با قیمت فروش اصلی موجود باشد ، ما آن را در اینجا قرار می دهیم.

سیستم WiFi مش خانگی TP-Link تا 7000 فوت مربع را پوشش می دهد و توانایی سرعت تا 3 گیگابیت بر ثانیه را دارد. این سیستم به شما امکان می دهد تا 150 دستگاه را در یک شبکه Wi-Fi 6 خانگی متصل کنید. از نظر امنیت ، سیستم دستگاه دارای رمزگذاری WPA3 ، کنترل والدین و محافظت در برابر ویروس است. پوشش قبلی ما در مورد جدیدترین روترهای شبکه Deco را از TP-Link بخوانید.

بیشتر بخوان:  به زودی: دوربین حلقه ای برای ماشین شما و هواپیمای بدون سرنشین برای خانه شما


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y3mbkqbb
is.gd/u3gQVv
shrtco.de/ckagi
clck.ru/RLZmE
u.nu/hc3vs
ulvis.net/0QSs

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

آتلانتا فالکونز برای حرکت از دن کوین

ی اکتبر 11 , 2020
در حال حاضر تعدادی از سرمربیان صندلی را در زیر کمی آرام تر احساس می کنند و به نظر می رسد زمان برای یک قهرمان سابق NFC تمام شده است. طبق گزارش جف شولتز از Athletic ، تصمیم برکناری Dan Quinn مربی شاهین های آتلانتا “تقریباً به پایان رسیده است”. […]