بهترین MLB بهترین داجرز به NLCS 14 پس از پیروزی 12-3 برای جابجایی Padres


آرلینگتون ، تگزاس (AP) – جاستین ترنر با یک رکوردشکنی بزرگ داگ را پیش انداخت که با توقف درخشان فرناندو تیتس جونیور تقویت شد ، لس آنجلس پنجشنبه شب با پیروزی 12-3 در لیگ NL از یک سری رفت و برگشت 3 مسابقه برای سن دیگو پدرس را بست. .

ویل اسمیت پس از فصل پنج بار رکورددار داجرز شد و جوک پدرسون یک تک دور داشت تا در پنج مسابقه سوم خود بازی کند زیرا لس آنجلس به چهارمین دوره مسابقات قهرمانی NL در پنج سال صعود کرد – داجرز در هر فصل 5 بازی به تیم ملی واشنگتن باخت. گذشته. NLCS چهاردهمین داجر است که اغلب با کاردینال های سنت لوئیس قابل مقایسه است.

آهنگ RBI ترنر نتیجه 3-2 را رقم زد و شصت و چهارمین دوره فعالیت حرفه ای او پس از فصل بود که با استیو گاروی به عنوان بیشترین تعداد پس از فصل تاریخ داجرز ، رابطه خود را قطع کرد.

ترنر گفت: “رکوردها عالی هستند ، مسابقات بهتر هستند.” “این هدف نهایی آخرین تیم ایستاده است.”

بیشتر بخوان:  کردا 200000 دلار می گیرد اما نادال پیراهن "خیلی باحال" خود را امضا می کند

این درست پس از آن اتفاق افتاد که ستاره جوان جوان و جوان 21 ساله ، تاتیس ، شیرجه رفتن به کوری سیگر را به چالش کشید ، اما سپس سعی کرد زانوی خود را پرتاب کند. توپ از کنار خاک پرید و بازیکن اصلی پایه اریک هوزمر را دور زد و به موکی بیتس اجازه داد گل تساوی را به ثمر برساند.

بعد از مسابقه NL MVP Cody Bellinger 2019 که عمداً 2-0 شد ، با دو نفر فاصله رفت ، AJ Pollock با ترنر به تنهایی به خانه رفت و پدرسون آهنگهای خود را از بالای دستکش مانی ماچادو سوم ، صف کشید تا نتیجه 6-2 شود.

اسمیت یک آهنگ RBI در چهارم و یک دو برابر برد دو در 9 از 11 تیرانداز برای Padres – یک رکورد پس از فصل اجرا کرد. بیتس ، فردای 28 سالگی تولدش و 12 سال دیگر قرارداد امضا کرد ، سه بار گلزنی کرد و پرواز فداکاری کرد.

بیشتر بخوان:  هیئت سانسور فیس بوک قبل از انتخابات بررسی محتوای بحث برانگیز را آغاز می کند

بدیهی است که ، ما کاملاً در مورد باشگاه خود احساس اطمینان می کنیم. پولاک گفت: “ما هنوز هم کارهای زیادی برای انجام داریم.” حمله ما عالی بود … بازی های عالی ، لحظات بزرگ از بازیکنان مختلف در طول سریال.

لس آنجلس در آرلینگتون باقی خواهد ماند تا بهترین بازی های هفت گانه NLCS را در روز دوشنبه برابر آتلانتا برگزار کند و هواداران برای اولین بار در این فصل تغییر اپیدمی در آن شرکت می کنند. مسابقات جهانی نیز در استادیوم جدید 1.2 میلیارد دلاری تگزاس رنجرز با سقف جمع شونده برگزار خواهد شد.

خولیو اوریاس (2-0) ، سومین کماندار داجرز ، شش ضربه زد ، یک نفر راه افتاد و اجازه داد در طی پنج دوره کار خود یک فرار بدون درآمد انجام دهد.

گاروی با داجرز به سه قهرمانی جهان رفت و بخشی از عنوان قهرمانی آنها در سال 1981 بود. سه سال بعد ، او برای اولین بار در مسابقات قهرمانی جهان با پدرز بود.

بیشتر بخوان:  تایگر وودز درباره آخرین بحث از راه دور نظر می دهد

تاتیس ، ماچادو و آن پدرها ، که در این فصل فقط یک فرصت داشتند تا مایک کلوینگر را بزنند و همچنین بدون اولین ستاره بزرگ خود دنلسون لامیت نبودند ، باید برای فصل دیگر صبر کنند تا فرصتی دیگر برای پیشی گرفتن از داجرها بدست آورند.

پادرس پایه ها را در پایین یک ثانیه بارگیری کرد ، اما گرند اسلم دیگر وجود نخواهد داشت – مانند چهار مسابقه متوالی که مقابل رنجرز انجام دادند ، از جمله دو بازی قبلی در Globe Life Field. این سری اسلم دانک یک سری پیروزی هفت بازیه را آغاز کرد که باعث شد سن دیه گو در NL West دوم شود و شش مسابقه را پشت سر داجرها بماند و به پایان برساند.

جیس تنگلر ، مدیر جوان در Padres گفت: “کارکنان آنجا واقعاً خوب بودند.” “وقتی چند بازیکن اصلی داشتیم ، دو فرصت داشتیم که ضربه بزنیم. به نظر می رسد وقتی به آن موقعیت ها می رسیدیم ، موقعیتی بود که مردان آنها درگیر می شدند و چند زمین مسابقه می زدند.”

بیشتر بخوان:  کلارنا به بالاترین ارزش فین تک خصوصی اروپا تبدیل می شود

سان دیگو بعد از اینکه ویل مایرز با عمد قدم زد تا قوانین را با دو تک آهنگ ، و تک آهنگ های ترنت گرشام RBI قبل از خروج تیتس ، از تازه کار جیک کرونورث برتری پیدا کند 2-1.

وقتی چهار مسابقه حذفی بالقوه از Adrienne Morigon جناح چپ (0-1) را در 21 سال و 224 روز آغاز کردند ، فقط چهار تیرانداز از هر زمان دیگری جوان بودند. او سه راند اجازه داد ، آخرین ضربه ای که با او روبرو شد سگر در بازی بود و تقصیر تاتیس بود. تنها تیراندازانی که در آغاز یک بازی حذفی بالقوه جوان تر هستند ، کری وود ، استیو اوری ، برت ساپرهاگن و فرناندو والنزوئلا هستند.

در کشویی باز است

یازده تیرانداز پادرس در یک بازی پس از فصل 9 بازی رکورددار بودند. آنها قبلاً 9 بار سه بار با رکورد قبلی مطابقت داشته اند – در مسابقات 2 و 3 تورنمنت NL Wildcards برابر سنت لوئیس و NLDS Open. وی در شش مسابقه پلی آف به 51 بازی مختلف در میدان افزود. پادرس روز پنجشنبه در مجموع از 24 بازیکن استفاده کرد که بیشترین تعداد در هر مسابقه پلی آف است.

بیشتر بخوان:  ناسا می خواهد سنگهای ماه را از کارآفرینان بخرد

تنگلر گفت: “ما می دانستیم كه خویشتندار هستیم ، اما با تمام تیراندازها در سرعت كامل نبودیم.” “اما تنها کاری که مردان ما انجام دادند ، آنها آن را در آنجا قرار دادند. تمام آنچه را که دارند به آنها بدهید.”

باز بودن

بازیکن داجرز ، داستین می ، بازیکن 23 ساله راست دست ، که در حدود 30 مایلی دورتر در جاستین ، تگزاس بزرگ شد ، در نیمه اول بیشتر از تعداد ضربه (9-7) توپ را انداخت. اما پنج تا از این زمین ها حداقل 100 مایل در ساعت بودند و از زمان دستگیری تاتیس هنگام عبور از پایگاه پس از یک بار کشیدن ، دزدی دستگیر شد که فقط سه نفر با آن برخورد کردند. می با دو تورنمنت عالی در مسابقه افتتاحیه NLDS پیروز شد

بیشتر بخوان:  درخشش لس آنجلس لیکرز در میامی هیت با ادعای هفدهمین رکورد NBA | فینال های NBA

اکتبر سرخ

ترنر سه شنبه شب گاروی را با آهنگ RBI خود در بازی 2 مطابقت داد و بعدا مگس فداکاری را نیز اضافه کرد. 37 RBI ترنر نیز رکورد برتری در پس از فصل است. در 59 مسابقه پس از فصل ، جنوب کالیفرنیا با 9 صاحب خانه 0.294 (64 به 218) رسید.

بعدی

پادرس: افتتاحیه تمرین بهاری 27 فوریه برابر سیاتل در استخر اینتر تیم در پئوریا ، آریزونا.

The Dodgers: چهارمین فصل پس از بازی برابر Braves ، که میامی را در سایر NLDS ها جارو کرد ، حدود چهار ساعت در هوستون بازی کرد. سه رویارویی اول آنها در NLDS بود ، زیرا آتلانتا در سال 1996 داگرها را جارو کرد و لس آنجلس در سال 2013 و 2018 در چهار مسابقه پیروز شد.

اطلاعات بیشتر از AP ​​MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP-Sports
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yxb6muap
is.gd/zpSJ6R
shrtco.de/o7Lg8
clck.ru/RJJyu
u.nu/o34-p
ulvis.net/c6w0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

انفجار! انفجار! Astros اوکلند را شکست داده و به ALCS بازگشت

ج اکتبر 9 , 2020
لوس آنجلس (خبرگزاری فرانسه) – پس از سه سال برنامه سرقت سیگنال که آستروس را به اولین قهرمانی خود رساند ، تیم پر ستاره ستاره هوستون در طول فصل منظم کار کمی انجام داد تا انتقاداتی را که ممکن است فقط در صورت تقلب داشته باشد ، کاهش دهد. با […]