به روزرسانی اواسط فصل Guys Guys: با Big Yeetus آشنا شوید


لوبیا ، لوبیا ، خوب برای قلب شما!

در حالی که گفتن کلیشه شده است [insert product] هست [insert product] ما در حال حاضر نیاز داریم ، بحث کردن در این مورد دشوار است بچه های پاییز روح پر هرج و مرج سال 2020 را در یک بازی ویدیویی کاملاً مسخره تسخیر نکرده است.

من آن را دوست دارم و از بچه های پاییز به همان اندازه متنفرم.

و حالا ، درست زمانی که من قصد داشتم به چیزهای جدیدی بپردازم ، توسعه دهندگان Fall Guys ، Mediatonic یک سری چیزهای جدید اضافه کرده است تا در انتظار بروزرسانی بزرگ فصل 2 در ماه اکتبر ، ما را تازه نگه دارد.

این به روزرسانی شامل یک چکش عظیم الجثه به نام Big Yeetus است ، پتکی که – اگر همه چیز را به درستی تنظیم کنید – می تواند شما را در نقشه ها راه اندازی کند.

این به روزرسانی همچنین برخی از سطوح موجود را بازسازی می کند ، مناطقی را که شما به احتمال زیاد بارها و بارها کاوش کرده اید ، تازه می کند. (ببینید-دیدم من به شما نگاه می کنم.) این بدان معناست که بیرون انداختن اندکی متفاوت ، موانع طراحی شده با شیطنت بیشتر و غیره. فقط به طور کلی به نظر می رسد که این تغییرات به شما کمک می کند تا بخشی از خستگی که در سطوح اولیه تجربه می کنید جبران شود.

شاید بهترین موارد اضافی: Fall Guys اکنون ابزار Easy Anti-Cheat Epic را برای از بین بردن افرادی که قصد هک بازی را دارند و تجربه را برای دیگران از بین می برد ، از بین می برد.

اگر بخواهم کاملاً صادقانه بگویم ، من انتظار نداشتم که وقتی امروز امضا کردم کلمات “Big Yeetus” را تایپ کنم ، اما اینجا هستیم.

بزرگ. یتوس

خوش آمدی.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y32xnhcf
is.gd/NlKSaa
shrtco.de/6f2lh
clck.ru/QsC4e
u.nu/ow883
ulvis.net/W2h

بیشتر بخوان:  Lyft در روز انتخابات سواری های نیمه قیمت را به صندوق های رای ارائه می دهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

موری و جوکیچ در بازی 7 به دنور کمک می کنند تا کلیپرز را 104-89 بی حس کند

چ سپتامبر 16 , 2020
LAKE BUENA VISTA ، فلوریدا (AP) – نیکولا جوکیچ دو هدایای تولد را برای مربی خود انتخاب کرد. او فقط نمی دانست کدام یک را بسته بندی می کند. “” قبل از بازی به او گفتم ، “مربی ، من واقعاً یک هدایای خوب به تو می دهم – شما […]