به روزرسانی های نهایی نهایی Open Open فرانسه: نادال و جوکوویچ


جوکوویچ که از 55 مسابقه قبلی 29 برد داشته ، از 18 بازی گذشته نیز 14 برد داشته است. این آخرین فینال گرند اسلم وی است که در آن او سال گذشته در فینال آزاد استرالیا بر نادال ، 6-3 ، 6-2 ، 6-3 سلطه داشت. این مسابقه کمی بیش از دو ساعت به طول انجامید.

اما نادال در سه مسابقه اخیر که دو تیم در زمین جنگیدند پیروز شد ، آخرین مسابقه در فینال رم سال گذشته و 17 مسابقه از 24 مسابقه در زمین های خاکی بود.

بیشتر بخوان:  در لمانز ، ماشین های سریع اما بدون طرفدار

نادال شش مسابقه از هفت مسابقه آزاد فرانسه ، از جمله فینال های 2012 و 2014 را به دست آورده است. با این حال ، در ذهن او تازه خواهد بود که آخرین شکست او در رولان گاروس ، که برای بازگشت به مرحله یک چهارم نهایی 2015 بود ، به دست جوکوویچ انجام شد.

کارشناسان در مورد این مسابقه اختلاف نظر دارند: سازندگان شانس کمی برای نادال مطلوب هستند ، در حالی که سایت تحلیلی Tennis Abstract احتمال جوکوویچ را برای برد 54 درصد اعلام کرده است.

بیشتر بخوان:  بازگشت الکس اسمیت در فوتبال در عین حال دیدنی و اعصاب خردکن بود

نادال ، ملقب به پادشاه خشت ، می تواند در صدمین مسابقه اوپن فرانسه برنده شود.

نادال ، پادشاه دیرینه زمین های خاکی ، روز یکشنبه با رکورد 99-2 در رولان گاروس به فینال اوپن فرانسه رسید و این شانس را داشت که با پیروزی در مسابقات 100 و قهرمانی در مسابقات قهرمانی گرند اسلم در مسابقات قهرمانی در مسابقات قهرمانی و کسب 20 عنوان قهرمانی در مسابقات گرند اسلم ، تعداد زیادی از بازیکنان تور را به ثمر برساند.

نادال کمتر از هر زمان دیگری برای مسابقات آماده بود. نادال پس از پرش از مسابقات US Open ، در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات Open Open ایتالیا در رم شکست خورد ، این مسابقه تنها مسابقه گرمایش در زمین های خاکی بود و تنها رویدادی بود که او از اواخر فوریه از زمان کسب یک عنوان در آکاپولکو ، مکزیک با آن مبارزه کرده بود – درست قبل از اینکه تور با یک بیماری همه گیر قطع شود. ویروس کرونا.

بیشتر بخوان:  ایالت لوئیزیانا ، آرکانزاس برای 12 بزرگ مخالف دردسر ایجاد می کند

شرایط پاریس امسال برای نادال نامطلوب تلقی شد ، زیرا هوای سرد باعث پرتاب توپ شد و برخی از چرخش های سنگین وی را نسبت به نحوه پرش توپ در صورت برگزاری مسابقات در ژوئن به طور معمول تعدیل کرد. اما به نظر نمی رسید که نتایج او تحت تأثیر قرار گیرد: او در شش مسابقه اول خود یک ست را رها نکرد.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y6ysxcn2
is.gd/BJhU25
shrtco.de/sArx2
clck.ru/RLKvZ
u.nu/gnkvz
ulvis.net/hSrB

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

آیا اپل در 13 اکتبر HomePod جدیدی را معرفی می کند؟ این چیزی است که ما می دانیم

ی اکتبر 11 , 2020
تایلر لازنبی / CNET یک سیب HomePod این نمایش در سال 2018 آغاز شد. قیمت آن 349 دلار بود. صدای عالی و خطر تنظیم شدن حلقه های سفید روی میز. از آن زمان ، علی رغم تکرارهای جالب در مورد ویژگی های HomePod از طریق به روزرسانی دوره ای نرم […]