به روزرسانی های US Open: برایسون دشانبو سکان هدایت آن را بر عهده دارد


هنگامی که برایسون دشان ، یک توپ گلف را یکی پس از دیگری در هوای خنک عصرانه پرواز می کند ، یک تیر چراغ در پشت میدان رانندگی سایه های زیادی ایجاد می کند ، و یک نوسان از قبل بی نظیر را کامل می کند.

دکامبو آخرین بازیکن مسابقات بود که در آستانه دور نهایی مسابقات US Open به دلیل اینکه از حضور در مسابقات ناراضی بود ، دو بار پیش بود. این بازیکن 27 ساله بدن خود را در طول سال گذشته با ورق زدن شیک های پروتئینی و بسته بندی 40 پوندی تغییر شکل داده است ، اما این کافی نبود تا شک و تردیدهایی که او را به عنوان یک ضربه گیر بزرگ و شگفت انگیز که سبک او در یک تورنمنت مهم کار نمی کند ، لرزاند ، چه رسد به باشگاه گلف Winged Foot بی رحم

بیشتر بخوان:  نتایج پیش نویس WWE 2020: لیست های SmackDown و Raw ، عکسهای ثابت ، همه سوپراستارهای غیر دوبله

تصور در یک بعد از ظهر یکشنبه به همان سرعتی که باعث شد یکی از شلیک های گسترده DeChambeau به سمت راننده اش ایجاد شود ، تغییر کرد.

از بین بردن ترکیبی از قدرت و دقت ، او را به سرعت به رده های بالای جدول رساند و هرگز از آن دور نشد ، دشانبو گروه بزرگی از م believeمنان را در راه رسیدن به اولین عنوان قهرمانی خود تولید کرد.

از ابتدای دور آخر بر ورزشگاه بی امان West Course در Mamaronic ، نیویورک مسلط شوید و یک گل سه زیر 67 به دست آورید تا پس از اتمام مسابقات در شش شوت ، با شش شوت قهرمان شوید. او تنها گلف باز بود که تساوی را شکست.

بیشتر بخوان:  ما چه هدفی عالی به شما ارائه می دهیم! پادکست روزانه CBS Sports Soccer

دشامبو که در 6 فوت 1 ایستاده است و اظهار داشت که وزن او بین 230 تا 235 پوند در نوسان است ، گفت: “من فکر می کنم قطعاً فکر مردم در مورد بازی را تغییر می دهم” بسته به اینکه شما یک استیک خورده اید یا نه.

برای کتک زدن متیو ولف ، جوان 21 ساله ای از دره سیمی ، فقط 5 چاله به دچمبو نیاز داشت که وی را وادار کرد تا در سه راند اول خود را حرکت دهد و قبل از اینکه با دو ضربه برتری خود را واگذار کند و در آخرین روز محو شود.

پس از غرق شدن در آخرین ضربه خود ، DeChambeau بازوهای خود را با پیروزی به هوا فرو برد ، و با تحسین کمی از ناظران معتبر که به دلیل همه گیری COVID-19 در یک مسیر بدون فن صف کشیده بودند ، انجام داد.

بیشتر بخوان:  چه کسی پادشاهان را جذب می کند - کوینتون بیفیلد یا تیم استوتزل؟

DeChambeau به تایگر وودز و جک نیکلاس پیوست تا تنها گلف بازانی باشد که در مسابقات قهرمانی انفرادی NCAA Division I ، آماتور ایالات متحده و Open US به دست آورد.

DeChambeau پس ​​از هک که 2.25 میلیون دلار برای او درآمد و نشان داد که چرا سبک او می تواند ارزش تقلید را داشته باشد ، گفت: “من برای همیشه قدردان آن خواهم بود.”

پس از پیروزی در مسابقات آزاد ایالات متحده در کلوپ گلف Winged Foot ، بریسون DeChambeau جام برنده را برگزار می کند.

(جان مینچلو / آسوشیتدپرس)

او فقط در روز یکشنبه و 23 در طول مسابقات به سه خط رسید ، که اثبات تقصیر کسی است که فکر می کند این نوع عملکرد پس گرفتن او است. این به او کمک می کرد که او هیچ مانعی برای یافتن راه خود برای خارج شدن از شرایط سخت نداشته باشد و از نظر وضع بسیار بی عیب باشد.

بیشتر بخوان:  یانکی ها و بلو جیز: چهار بازی که نیویورک با پیروزی در فاز دوم به مقام دوم بازگشت

دشامبو گفت: “من از بیرون آمدن از شرایط سخت بسیار راحت بودم ، بدون توجه به شرایط.”

DeChambeau همیشه یکی بود که همه چیز را در مقابل خود مطالعه می کرد ، اغلب با صدای بلند به شوت او نزدیک می شد و کلاهک جام برنده نقره را بازرسی می کرد تا قبل از گرفتن آن و بوسیدن آن از سالم بودن آن مطمئن شود. او وقتی پدر و مادرش را در صفحه خارج از باشگاه دید ، اشک ریخت ، برای آنها بوسه ای فرستاد و بعداً با خبرنگاران درمورد اینکه خانواده اش از نظر اقتصادی سختی کشیده اند و پول کافی برای ساندویچ های بولونیا دارند ، در میان گذاشت.

بیشتر بخوان:  پیش بینی بیس بال فانتزی برای هفته 8 - 14-20 سپتامبر

دشامبو گفت: “این برای پدر من است.”

یک برنده تقریبا غیر منتظره دیگر نیز وجود داشت. در تلاش برای تبدیل شدن به اولین گلف باز برنده مسابقات US Open در اولین بازی خود در بیش از یک قرن ، ولف با پیروزی مقابل پنج بر 75 به پیروزی رسید که باعث شد او در این مسابقات برابر باشد و در جایگاه دوم قرار بگیرد ، با شش ضربه عقب از دشانبو.

سرخوردگی گرگ با یک شبح دوتایی در سوراخ شانزدهم به اوج خود رسید ، در حالی که یک گلف باز باتوم را درون کیف خود فرو برد پس از آنکه یک تراشه سنگ معدن چند فوت از سوراخ افتاد.

بیشتر بخوان:  به تعویق افتادن فلوریدا و میسوری با تغییر در لیگ با COVID-19 از جمله تغییرات چندین برنامه SEC است

وولف گفت: “مهمترین چیزی که قصد استفاده از آن را دارم این است که باید واقعاً صبور بمانم زیرا در بسیاری از مواقع نوعی سرم را آویزان می کنم ،” و این می تواند تفاوت بین دو ، سه شوت باشد.

بیش از جبران عقاب در سوراخ نهم ، گرگ پنج سوراخ دیگر شکاف داد. DeChambeau حتی با فرو رفتن 37 پا به عقابش او را از آن سوراخ خارج کرد.

ولف گفت: “فقط به من گفتند كه افراد زیادی در اینجا می گویند كه آنچه او انجام می دهد كاملاً خارق العاده است.” “برای تماشای آن به صورت زنده ، باید موافقت کنم.”

پولچ از لس آنجلس گزارش داد.
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yxluqrze
is.gd/4J9Syb
shrtco.de/1VoHr
clck.ru/R2sFv
u.nu/ifil6
ulvis.net/APv

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

کیا سورنتو XLine 2021 از ظاهری بادوام برخوردار است و از رنگ سبز بسیار خوبی برخوردار است

پ سپتامبر 24 , 2020
مناظره: کیا سورنتو XLine 2021 از ظاهری بادوام برخوردار است و از رنگ سبز بسیار خوبی برخوردار است برای اظهار نظر وارد شوید احترام بگذارید ، او را مدنی کنید و در موضوع باقی بمانید. ما نظراتی را نقض می کنیم که خط مشی ما را نقض می کنند و […]