“به نظر می رسد آنها روشی هستند که امروزه مردان می خواهند انجام دهند.”


لوون بل بازگشت به زمین عنوان اصلی پیرامون بازگشت Pro Bowl در روز یکشنبه نبود ، بلکه آنچه خارج از آن انجام شد.

پس از اینکه جت ها پنجمین باخت متوالی خود را متحمل شدند ، دیده می شود که بیل توئیت های مربی را دوست دارد آدام گاز نیاز به استفاده از بیش از یک گل کسب شده در بازی پاس دارید. او همچنین توئیتی را دوست داشت که پیشنهاد می کرد باید از نیویورک مبادله شود.

گاس در طی یک کنفرانس با خبرنگاران ، در مورد اقدامات بیل صحبت کرد و گفت که آرزو می کند بازیکنان ناامید به جای اینکه به رسانه های اجتماعی بروند تا نظرات خود را بیان کنند ، به او مراجعه کنند.

بیشتر بخوان:  میهن پرستان به سرعت می آموزند که تیم 2020 آنها از چه ساخته شده است

گیسی گفت: “من متنفرم که این راهی است که ما در این همه طی می کنیم به جای اینکه فقط با من در این مورد صحبت کنیم ، اما این روشی است که امروزه مردان می خواهند انجام دهند.”

اگرچه ممکن است گیس از روش انجام بیل خوشش نیاید ، اما او می فهمد که چرا اکنون – همراه با بقیه اعضای تیم – بسیار ناامید شده است.

“نه ، من هنوز فرصتی نداشته ام که در مورد این مسائل خاص با او صحبت کنم.” جاز توضیح داد ، “این همان چیزی است که هست.” “من می دانم که او از اینکه ما برنده نشدیم ناامید شده است. این لزوماً طرحی نبود که او را در یک بازی عبوری هدف قرار ندهیم. فقط نوعی به همین دلیل به خاطر نحوه بازی آنها با ما به پایان رسید. همین است که هست. شما فقط باید سعی کنید راه هایی برای تحریک فوتبال پیدا کنید ، این تمام تلاش ما برای انجام این کار است. همیشه دقیقاً طبق برنامه پیش نمی رود.

بیشتر بخوان:  بلک هاوک در یک معامله چهار نفره برندون سعد را با کلرادو عوض کرد

“من این موضوع را از طرف پسرانی مشاهده می كنم كه وقتی احساس می كنند باید بیشتر هدف بگیرند یا بیشتر لمس شوند ، ناامید می شوند. مردان زیادی احساس این احساس را دارند و ما فقط باید به كار خود برگردیم و راه های تعامل با مردان خود را پیدا كنیم.”

از گاز به طور خاص در مورد علاقه بل به این توئیت که به تجارت اشاره داشت س askedال شد ، و او در پاسخ گفت که او و جنرال موتورز جو داگلاس آنها فقط در مورد از دست دادن 10-30 به کاردینالز آریزونا بحث کردند و نه چیز دیگری.

بیشتر بخوان:  با از دست دادن وقت اضافی برای شارژرهای 30-27 پیش از New Orleans Saints با تعداد

جت های جنگی مشخصاً می دانند بل چه کاری می تواند برای حمله انجام دهد ، اما همانطور که گیز گفت: “گاهی اوقات دفاع مردان را می برد.” جیمیسون کراودر این بهترین سلاح جت ها در روز یکشنبه بود که با پذیرش و فرود بیش از 100 حیاط یک هفته دیگر را هدف قرار داد.

از طرف دیگر ، بل در راه بازگشت 60 گام در 13 اتومبیل قرار داشت در حالی که تنها پذیرایی وی هفت گز بود.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y2hs4rce
is.gd/FraIQe
shrtco.de/idEhP
clck.ru/RMWfc
u.nu/7zpfs
ulvis.net/5iXB

بیشتر بخوان:  اشتباهات دیرهنگام Dodgers باعث می شود Padres بازی را شروع کند و برتری NL West را کاهش دهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

چشم انداز جام CJ 2020: انتخاب های غافلگیرانه PGA ، پیش بینی های مدلی که شش تخصص اصلی را کسب کرده است

د اکتبر 12 , 2020
بروکس کوپکا قرار است اولین تور PGA خود را از زمان از دست دادن مسابقات قهرمانی ویندهام در ماه آگوست برگزار کند. کوپکا با شکست چهار ضرب ، گری وودلند ، نایب قهرمان ، جدول قهرمانی CJ Cup را در سال 2018 به پایان رساند. کوپکا در مسابقه سختی در […]