بیل بلیچیک می گوید ، تخلف جدید میهن پرستان برای “استفاده از نقاط قوت کم نیوتن” ساخته شده است


سرمربی بیل بلیچیک روز دوشنبه گفت: نیو انگلند پاتریوت پیش از پیروزی 21-11 برابر دلفین های میامی ، رویکرد تهاجمی خود را مطابق با نقاط قوت کم نیوتن مدافع جدید تغییر داد.

پاتریوت ها در طول پیروزی فصل اول خود تعدادی از خطوط کواربک طراحی شده و خواندن های منطقه ای را فراخوانی کردند. بلیچیک گفت که این روش برای “استفاده از توانایی های نیوتن” به عنوان یک خط حمله دو تهدید پویا طراحی شده است.

بلیچیک روز دوشنبه گفت: “ما همیشه سعی می کنیم بهترین کار را برای پیروزی تیم انجام دهیم.” “همه کارهایی که ما در طول 20 سال گذشته انجام داده ایم و به حق نیز برای تام بردی بوده است ، برای تام بردی بوده است. همه چیز به او اختصاص داده شده بود ، غیر از بازی هایی که در آنها بازی نکرد ، مانند زمانی که [former Patriots quarterback Matt] کاسل بازی کرد ، یا جیمی [Garoppolo] و سپس جیکوبی [Brissett] وقتی بردی تعلیق شد بنابراین می دانید مواقعی وجود داشته که او مجبور بوده برنامه دیگری را برنامه ریزی کند. “

بیشتر بخوان:  مدافع موانع Brevin Jordan در میامی ، امتیاز Hurricanes را تعیین می کند

CAM نیووتون پاتریوتز در مورد ارزش گردنبند در وسط دلفین ها توضیح می دهد

نیوتن در اولین بازی خود برای پاتریوت ها 15 بار با عجله برای 75 یارد و دوبار برخورد کرد. هیچ بازیکن خط حمله دیگری از پاتریوت ها در تاریخ تیم تلاش نکرده است که تعداد زیادی در یک بازی اجرا شود.

مهاجم 31 ساله ، که همچنین 155 حیاط عبوری را نیز جمع آوری کرده است ، گفت که او نگران حجم کار عجله خود و منجر به آسیب نیست.

نیوتن گفت: “روشهای مختلفی برای حمله به دفاع وجود دارد و داشتن یك خط حمله فقط یك بعد دیگر است كه بسیاری از تیمها نمی توانند داشته باشند.” ” زمانی که من توپ را می رانم تا هوشمند باشم. نه اینکه از خودم جلو بروم و سعی در اثبات یک نکته دارم. تا زمانی که من بدوم و از خودم مراقبت کنم و در صورت لزوم پایین بیایم ، احساس می کنم همه چیز خوب است. “

بیشتر بخوان:  'آماده برای مشت مشت': جت ها هشدار مکی بکتون را به بیلز تحویل می دهند

برنامه بازی فاصله قابل توجهی با حمله سنگین پاس بود که در طی دو دهه دفاع مرکزی بردی ، در زمان دو دهه حضور در مرکز حضور داشت. بردی در اولین مسابقه خود با Tampa Bay Buccaneers در روزهای یکشنبه سختی کشید و 23 نتیجه از 36 پاس را برای 239 یارد ، دو بار انجام داد و دو بار در زمان باخت به نیواورلئان مقدس به پایان رساند.

برای پوشش بیشتر NFL در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید


منبع: حافظ استدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

بهترین هارد اکسترنال و SSD در سال 2020 برای Mac ، PC ، PS4 و Xbox

د سپتامبر 14 , 2020
تا زمانی که به دنبال یک کامپیوتر پیشرفته نیستید ، اکثر مدل های جدید فضای ذخیره سازی زیادی ندارند – معمولاً 256 یا شاید 512 گیگابایت است. کنسول های بازی مانند PS4 و Xbox One درایوهایی با حداکثر سرعت 1 ترابایت (که تقریباً 1000 گیگابایت است) را در اختیار داشته […]