بیکر میفیلد دو TD پرتاب می کند در حالی که Browns جلوی بنگال های جو بارو را می گیرد | ورزش


بیکر میفیلد اودل بکهام جونیور و شاید برخی از کلاهبرداران گمشده خود را پیدا کرد.

میفیلد دو پاس تاچ داون انداخت ، نیک چوب دو امتیاز و 124 یارد زد و تیم کلیولند براونز پنجشنبه شب اولین پیروزی خود در مسابقات NFL را به مربی کوین استفانسکی داد که در صدمین سالگرد تولد NFL مقابل سیین سیناتی بنگال ها 35 بر 30 پیروز شد.

میفیلد با بکهام در ارتباط است در نیمه اول با پاس 43 متری گلزنی در حالی که براون ها (1-1) از عملکرد وحشیانه هفته گذشته در بالتیمور برگشتند ، جایی که آنها توسط ریونز 38-6 خشن شدند و در اولین استفانسکی بیشتر ناکارآمد به نظر می رسیدند.

بیشتر بخوان:  Rory McIlroy آرزو دارد که به انتظار شش ساله در US Open | سخت اما منصفانه خاتمه دهد ورزش

NFL
(@ NFL)

رفتن عمیق به OBJ 🚨

43 حیاط TD در حرکت دوتایی. # قهوه ای

: #CINvsCLE بر NFLNetwork
📱: تماشای رایگان در برنامه NFL // برنامه ورزشی یاهو: https://t.co/VR50LZIQwH pic.twitter.com/IG3WQVrXzJ


18 سپتامبر 2020

استفانسکی گفت: “ما قرار نیست موج سوار شویم.” “ما به عقب نگاه نمی کنیم و به جلو نگاه نمی کنیم.”

اوضاع برای خط حمله میفیلد و کلیولند در برابر بنگالها (0-2) و انتخاب شماره یک جو بارو بسیار راحت تر پیش رفت ، او سه پاس TD را انداخت و در فقط بازی دوم خود نشان داد که قدرت فوق العاده ای دارد.

سومین پاس TD بورو – در فاصله 43 ثانیه مانده به تایلر بوید که 9 یارد بود – بنگال ها را در عرض 5 کشاند ، اما ضربه سر اضافه شده براون ها را بازیابی کرد و ساعت را تمام کرد.

میفیلد دستیابی زودهنگام توپ را به بکام ، که فقط 22 بار در یارد در باز داشت ، در اولویت قرار داد. بکهام با چهار گرفتن برای 74 یارد کار را تمام کرد.

میفیلد 16 از 23 پاس را برای 219 یارد و یک رهگیری را تکمیل کرد.

چاب و کریم هانت یک مشت قدرتمند 1-2 کلیولند بودند. هانت صید TD داشت ، برای کسب امتیاز دوید و برای 86 متری عجله کرد.

استفانسکی گفت: “آنها دو پشت با استعداد هستند که از یکدیگر تعریف می کنند و یکدیگر را هل می دهند.” “ما می خواهیم به دنبال راه هایی برای جلب توجه این بچه ها باشیم.”

بارو 37 از 61 را برای 316 یارد به پایان رساند. او بود سه بار اخراج شد ، و داشت لحظه ناگوار وقتی او سعی کرد وقت تلف کند و توپ از او عبور کند. اما برنده سلطنتی هایزمن تروفی پاس میفیلد را برای پاس تطبیق داد و نشان داد که چرا بنگالی ها معتقدند او می تواند آنها را برگرداند.

تلاش های بارو دومین تلاش در تاریخ برای یک تازه کار بود. فقط کریس وینکه از کارولینا (63) در یک بازی تازه کار بیشتر پرتاب کرد.

برازنده ، تطابق تیم های اوهایو در حالی صورت گرفت که NFL رسماً یک قرن از آن می گذرد. در 17 سپتامبر 1920 بود ، وقتی توافق نامه ای در حین جلسه ای در کانتون ، زمینه را برای یک تجارت چند میلیارد دلاری و محبوب ترین ورزش آمریکا فراهم کرد.

6000 هوادار در ورزشگاه 68000 نفری FirstEnergy برای افتتاحیه خانه کلیولند حضور داشتند پس از اینکه برای Browns از طرف ایالت اوهایو واریانس داده شد که مقررات Covid-19 بزرگتر اجازه تجمع دهد.

هواداران بعد از بازی هفته گذشته هر دو تیم در استادیوم های خالی بالتیمور و سینسیناتی ، از نظر اجتماعی فاصله داشتند ، در بیشتر قسمتها نقاب پوشیده بودند و انرژی مورد نیاز را می آوردند. برخی از بلندترین تشویق ها بعد از TD بکام بود.

اعتصاب گلزنی میفیلد به بکهام در کوارتر دوم نوعی بازی بود که قهوه ای ها تصور می کردند این زوج اغلب انجام می شود.

پس از جعل دستی ، میفیلد برای خرید وقت به سمت چپ حرکت کرد و یک ضربه کامل را به بکام زد ، که ویلیام جکسون سوم را از گوشه گوشه بنگال شکست داد تا برون ها با نتیجه 14-3 پیش بیفتند.

بارو در سه ماهه دوم بنگالها را با 23 یارد TD تا CJ Uzomah در آن نگه داشت ، اما دفاع سینسیناتی نتوانست سرعت را برای Browns كاهش دهد و میفیلد پاس 6 یاردی TD را به زمین باز كرد تا شكاری كاملاً باز به Cleveland 21- 10 سرب.

براون ها در کوارتر سوم با دومین اجرای TD چوب ، این نتیجه را به 28 بر 13 رساندند ، این مسابقه پس از آن رخ داد که مایلس گرت بارو را در نزدیکی خط دروازه از دست داد و کلیولند ریکاوری کرد.
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y435h542
is.gd/hIJx0Y
shrtco.de/VaoUE
clck.ru/QuH7v
u.nu/tymhb
ulvis.net/oxt

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

میفیلد 2 پاس TD می اندازد ، براون ها بارو ، بنگال را نگه می دارند

ج سپتامبر 18 , 2020
CLEVELAND (AP) – بیکر میفیلد اودل بکهام جونیور و شاید برخی از کلاهبرداران گمشده خود را پیدا کرد. میفیلد دو پاس تاچ داون انداخت ، نیک چوب دو امتیاز و 124 یارد زد و تیم کلیولند براونز پنجشنبه شب اولین پیروزی خود در مسابقات NFL را به مربی کوین استفانسکی […]