بیگ ده پس از فشار بازیکنان ، والدین و ترامپ ورزش کالج را از سر می گیرد | فوتبال کالج


کمتر از پنج هفته پس از فشار دادن فوتبال و سایر ورزشهای پاییزی به نام ایمنی بازیکن در طی همه گیر شدن ، این کنفرانس روز چهارشنبه تغییر مسیر داد و گفت که قصد دارد فصل خود را در آخر هفته از 23 اکتبر آغاز کند. هر تیم یک برنامه هشت بازیه خواهد داشت.

ده بزرگ گفت که شورای ر Presسای جمهور و دبیران آن روز سه شنبه به اتفاق آرا to برای شروع مجدد ورزش رأی دادند. رای گیری در ماه گذشته با موافقت 11-3 به تعویق افتاد و ایالت اوهایو ، آیووا و نبراسکا رأی مخالف دادند.

بیشتر بخوان:  کم نیوتون قبل از بازگشت میهن پرستان یک ویدیوی شگفت انگیز را به اشتراک می گذارد

ده تیم بزرگ مانند میشیگان و ایالت اوهایو در مقابل جمعیت بیش از 100000 نفر برای بازیهای بزرگ خانگی بازی می کنند ، اگرچه تیمها احتمالاً در مقابل همه گیر Covid-19 در مقابل جایگاههای خالی یا با ورود محدود بازی می کنند.

این اقدام در حالی صورت گرفت که فشار شدید مربیان ، دادخواست بازیکنان و فشار والدین و حتی دونالد ترامپ برای یک فصل فوتبال ده بزرگ فشار داشت. این کنفرانس میزبان تعدادی از ایالت های میدان جنگ در انتخابات نوامبر است و ترامپ به سرعت در یک توییت این حرکت را تحسین کرد.

“خبر عالی: BIG TEN فوتبالیست بازگشت. همه تیم ها برای شرکت در از بازیکنان ، مربیان ، والدین و همه نمایندگان مدرسه متشکرم. یک فصل خارق العاده داشته باشید! افتخار بزرگ من است که کمک کردم !!! “، رئیس جمهور در توییتر نوشت.

بیشتر بخوان:  Heads Bills به زمین می رود در حالی که Mahomes رکورد دیگری از NFL را ثبت می کند | NFL

ظهور آزمایش Covid-19 با پاسخ سریع ، که وقتی روسای دانشگاه و دبیران دانشگاه تصمیم گرفتند فصل را بکشند ، در دسترس نیست ، به ایجاد مجدد رای کمک کرد. ده بزرگ گفت که آزمایش روزانه ورزشکاران ، مربیان و کارکنان خود را از 30 سپتامبر آغاز می کند.

در این کنفرانس گفته شد که برای نظارت بر جمع آوری و گزارش داده ها برای این کنفرانس ، هر مدرسه نیاز به تعیین یک مدیر ارشد عفونت دارد.

برای تعیین اینکه آیا تیم ها باید تمرین را متوقف کنند یا بازی کنند ، از آستانه میزان مثبت آزمون تیمی و میزان مثبت جمعیت استفاده می شود. اولین بازیابی که یک ورزشکار می تواند به مسابقات انجام دهد 21 روز پس از تشخیص مثبت Covid-19 خواهد بود.

بیشتر بخوان:  موری می خواهد مارگارت کورت آرنا به دلیل عقاید ضد همجنسگرایان تغییر نام یابد

دکتر جیم بورچرز ، پزشک تیم ایالتی اوهایو گفت: “همه افراد مرتبط با ده بزرگ باید از اقدامات اساسی که اکنون برای محافظت بهتر از سلامتی و ایمنی دانشجویان ورزشکار و جوامع اطراف برداشته شده است ، بسیار افتخار کنند.”
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y36qok6j
is.gd/KqW5tH
shrtco.de/2anAz
clck.ru/QshTg
u.nu/4t026
ulvis.net/CV1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

رئیس جمهور دونالد ترامپ ادعا می کند اعتبار تغییر ده بزرگ است

چ سپتامبر 16 , 2020
اعلام رسمی ده بزرگ بار دیگر در پاییز امسال فوتبال بازی می کند بازگشت این ورزش به عنوان نقطه صحبت از انتخابات ریاست جمهوری برای دونالد ترامپ. با ظهور انتخابات در اوایل ماه نوامبر ، بخش عمده ای از کشورهایی که انتظار می رود انتخابات در آن تصمیم بگیرند ، […]