تاریخ های کلیدی خارج از فصل MLB 2020-21: آژانس رایگان ، آموزش بهار ، روز افتتاحیه 2021 و موارد دیگر


لیگ برتر بیس بال برنامه تمرین خود را در بهار 2021 در روز چهارشنبه منتشر کرد. مهمترین عنصر اعلامیه ارتباط کمی با هرگونه تطبیق خاص داشت و بیشتر به آنچه MLB علامت گذاری می کند مربوط می شود: اینکه پس از اینکه مجبور شد در 60 سال -بازی سریع به دلیل همه گیری.

اینکه لیگ می تواند این روند را خاتمه دهد یا خیر قابل مشاهده است. حداقل بعید به نظر می رسد که هواداران اجازه داشته باشند مانند قبل از همه گیری COVID-19 از بازی ها لذت ببرند. رابرت ردفیلد ، مدیر CDC روز چهارشنبه گفت که انتظار دارد تا اواخر سه ماهه دوم یا سه ماهه سوم 2021 واکسن به راحتی در دسترس نباشد.

بیشتر بخوان:  خواهران تامپسون با نگاه به استنفورد در حال رشد ستاره های فوتبال هستند

با این وجود ، ما تصمیم گرفتیم که زمان مناسبی برای تهیه تقویمی با تاریخ های قابل توجه بیس بال آینده باشد. بگذارید اکنون این کار را انجام دهیم.

24 تا 28 اکتبر: قهرمانان سری جهانی 2020 بسته به اینکه چند بازی ضروری باشد ، در یکی از این شب ها تاج گذاری می کنند. تاریخ دقیق از آنچه به نظر می رسد مهمتر است ، زیرا نتیجه گیری از سری جهانی شمارش معکوس برای آژانس رایگان را آغاز می کند.

پنج روز بعد: دیدن؟ زمانی بین اواخر اکتبر و اوایل نوامبر ، تیم ها و بازیکنان باید از گزینه های ورزش تماس بگیرند. تیم ها باید تصمیم بگیرند که به چه کسانی پیشنهادات مقدماتی را ارائه دهند. و بازار کارگزاران آزاد برای تجارت باز خواهد شد.

بیشتر بخوان:  25 امتیاز برتر کالج فوتبال ، واکنش بیش از حد ، هفته ششم: کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) با افزایش جرم و جنایت ، دوازدهمین بزرگترین مقام است

6-10 دسامبر: این زمانی است که جلسات سالانه MLB در زمستان قرار بود در دالاس ، تگزاس و در هتل اومنی دالاس برگزار شود. بسیار بعید به نظر می رسد که MLB جلسات را حداقل به عنوان یک تجربه حضوری برگزار کند. انتظار دارید که این مورد لغو شود یا در یک رویداد مجازی دوباره کار شود.

27 فوریه: آموزش بهار رسماً آغاز می شود. می توانید برنامه کامل را اینجا ببینید. در انتشار MLB ذکر شده است که برنامه “ممکن است تغییر کند” ، که بند شریرتری نسبت به یک سال پیش است.

بیشتر بخوان:  نحوه تماشای Texans vs. Jaguars: اطلاعات پخش زنده NFL ، کانال تلویزیونی ، زمان و شانس مسابقه

اول آوریل: و اینجا روز افتتاحیه 2021 است. تمام 30 باشگاه قرار است با 10 بازی از 15 بازی که به صورت بخشی تقسیم می شوند ، در حال فعالیت باشند.
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yypr6apa
is.gd/8eqVPb
shrtco.de/re6ft
clck.ru/Qsqtb
u.nu/ilr4f
ulvis.net/sCa

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

Tampa Bay Buccaneers WR Chris Godwin در پروتکل ضربه مغزی

چ سپتامبر 16 , 2020
TAMPA ، فلوریدا – مربی بروس آریانس گفت: کریس گادوین گیرنده Pro Bowl از Tampa Bay Buccaneers پس از ضربه به سر روز یکشنبه علائم تاخیر را تجربه می کند و برای پروتکل ضربه مغزی هفته 2 است. گادوین در یک بازی چهارم پایین یکشنبه از DJ Swearinger ایمنی New […]