تازه کارها در یک دوره پس از فصل و خالی از علاقه مندان به جنب و جوش ، رشد می کننداگر یک دوره منظم پس از فصل بود ، یان اندرسون بازیکن آتلانتا بازی دوم خود را در روز سه شنبه در ورزشگاه داجر آغاز می کرد با بیش از 50،000 هوادار بازگشتی که برای ترساندن ، آزار و اذیت و حواس پرتی بازیکن راست دست رو به افزایش است.

در عوض ، بیماری همه گیر COVID-19 بازی را به آرلینگتون ، تگزاس ، در محل Globe Life Field بی طرف سوق داد ، جایی که جمعیت یک چهارم ظرفیت 10،624 نفر بین Braves و Dodgers تقسیم شده بود و تقریباً به اندازه یک خانه شلوغ در دره چاوز ترسناک نبود.

اندرسون ، که باعث شده بود همه شش لیگ برتر قبل از این مرحله پلی آف شروع شود ، در یک بازه زمانی از داجرز بهتر از 8-7 پیروزی بهتر عمل کرد و مجموعه 22 ساله پس از فصل را در 15 مرحله 2/3 در سه شروع مدیریت کرد.

بیشتر بخوان:  تغییر کلاه ایمنی Al Villanueva باعث تعجب هم تیمی های Pittsburgh Steelers می شود

دو روز بعد ، پرایس ویلسون ، جوان تازه کار 22 ساله ، که قبل از پایان فصل نیز 6 بازی در لیگ انجام داد ، در برابر داگرها 6 بازی برتر انجام داد و یک نیمه را رها کرد و یک مسابقه را در یک بازی 10-2 زد. پنجشنبه شب برنده شوید.

در اوایل روز پنجشنبه ، در پارک خالی پتکو در سن دیگو ، پنج تازه کار هوستون – لوئیس گارسیا ، بلیک تیلور ، اینولی پاردس ، آندره اسکراب و بروکس رالی – با هم ترکیب شدند تا در 6 دوره 2/3 از Astros 4 به دو دور و چهار بازدید برسند – 3 پیروزی برابر تامپا بی در پنجمین بازی از سری فوتبال لیگ برتر.

لحظات تیم نوجوانان داجرز ، ادوین ریوس ، داستین می ، پروسدار گراترول ، ویکتور گونزالس و تونی گونسولین سپری شده است.

ستاره در حال ظهور این بعد از فصل Tampa Bay Randy Arozarena بود ، که با میانگین 0.417 ، 1.357 به علاوه پایه ، درصد کاهش سرعت ، شش خزنده و هشت RBI در 12 بازی وارد بازی جمعه شد.

بیشتر بخوان:  خوزه آلتوو از آستروس با ادامه دادن مشکلات پرتاب ، اشتباه پرهزینه دیگری در ALCS مرتکب شد

این س theال را ایجاد می کند: آیا شرایط پس از فصل – بازیهایی که در مکانهای خنثی و بدون طرفدار یا طرفداران کم انجام می شود – می تواند پیشرفت را برای مبتدیان آسان کند؟

دیو رابرتز ، مدیر شرکت داجرز ، روز جمعه گفت: “من فکر می کنم این ممکن است بخشی از آن باشد.” “اما من همچنین فکر می کنم که در این بازی ، به طور کلی ، بازیکنان جوان تر هستند. ما این را در فصل بعد دیدیم. من همچنین این را در سمت بازیکن وسط دیده ام ، حتی از [the Braves].

“بنابراین من فکر می کنم بازیکنان تازه وارد شده اند و در لیگ های بزرگ احساس راحتی بیشتری می کنند. اما مطمئناً ، وقتی در یک محیط خصمانه در جاده بازی نمی کنید ، کمی متفاوت است بنابراین در اینجا ، وقتی ما به آنجا می رسیم ، ما آن را 12000 نوع طرفدار خنثی یا طرفداران Braves-Dodgers می نامیم.” کیسه مخلوط. “

بیشتر بخوان:  2020 US Open موارد دلخواه ، پیش بینی ها: رتبه بندی رشته از 1-20 در Winged Foot

اندرسون و ویلسون دو نفر از سه تازه وارد مسابقات آتلانتا هستند. دیگری کایل رایت 25 ساله است که در لیگ برتر 6 دور پرتاب کرد ، بازی 3 میامی را شکست داد ، اما در نیمه اول هفت بار در پنج ضربه از باخت 15-3 در مسابقه 3 به چهارشنبه داودز به ثمر رسید.

جاش تاملین ، پیشکسوت پیشکسوت جوش تاملین گفت: “مرحله ای که آنها اکنون در آن هستند ، بسیار باحال است.” “شما در مورد این تجربه صحبت می کنید – هیچ کس تجربه ندارد تا زمانی که مجبور به تجربه آن شود. این بچه ها س menالات زیادی را از مردانی مثل ما پرسیدند. ما سعی می کنیم بهترین مشاوره و بهترین اطلاعاتی را که می توانیم به آنها ارائه دهیم.”

بیشتر بخوان:  نتیجه BYU در برابر هیوستون: زاک ویلسون دوباره درخشید و شماره 14 کوگرا را شکست دهد تا شکست ناپذیر بماند

آنها گوش دادند و همه س rightالات درست را پرسیدند. آنها می فهمند که اکنون مانند پارچ چه کسانی هستند. من فکر می کنم بیشتر این قسمت هاست ، آنها می فهمند شما کی هستید ، چه چیزی شما را بسیار خوب می کند و سعی نمی کنند کاری بیش از این انجام دهند. اگر به اندازه کافی خوب نبود ، شما اینجا نبودید. ”

تیراندازان تازه کار نیز ممکن است از اثر جدید بهره مند شوند. داجرها هرگز با اندرسون روبرو نشدند ، و از ویلسون ، که با سرعت 95 مایل در ساعت با چهار بخیه ، یک توپ سریع با سرعت 94 مایل در ساعت ، یک تغییر 87 مایل در ساعت و یک منحنی 80 مایل در ساعت خودنمایی کرد.

بیشتر بخوان:  گاردنر مینشو شایعات مربوط به حمل و نقل جگوارز را با عملکرد تقریباً بی نقص هفته 1 خاموش می کند

جاستین ترنر ، مرد پایگاه شماره سه در داجرز ، گفت: “مردان در حال پیشروی هستند ، منطقه حمله را بمباران می كنند و به موفقیت می رسند.” “فکر می کنم بخشی از آن این است که بسیاری از مردان واقعاً این افراد را ندیده اند ، بنابراین ما منتظر یک دیدار دیگر هستیم.”

آرایش خوب

داجرز در سه راند اول بازی 3 ، آتلانتا را برای 15 دور و 13 ضربه ، از جمله 5 مانع خانگی بمب گذاری کرد.

نحوه پاسخ دادن شجاعان در بازی 4 ، تساوی 1-1 با ششمین بازی شش مسابقه ای در یک پیروزی 10-2 برای پیروزی یک بر صفر از مقام اول خود در مسابقات جهانی از سال 1999 ، دلیل دیگری برای شخصیت و راه حل های برایان اسنیکر بود که برایان اسنیکر معتقد است. که تیمش صاحب آن است.

من آن را عامل “آن” می نامم – نمی دانم [what it is]اسنیکر گفت ، اما این تیم آن را دارد. “شما نمی توانید ایجاد کنید. این در مورد کارمندان اتفاق می افتد. آنها به یکدیگر اهمیت می دهند. آنها برای یکدیگر کشش می کشند. این یک گروه است … شما در تنظیم آن عزم و انعطاف دارید.” [Game 3] پشت سر آنها “.

بیشتر بخوان:  با یک چرخش جدید ، تیلور وارد آنجلس به اندازه بالقوه زندگی می کند

اسنیکر می دانست که این شجاع استعداد رقابت برای تهیه یک آگهی را دارد ، اما یکی دو ماه از مسابقات فصل عادی طول کشید تا شخصیت باشگاه ظاهر شود.

اسنیکر گفت: “من فکر می کنم باید منتظر بمانید تا فصل شروع شود تا ببینید آنها چگونه در برابر موقعیت ها واکنش نشان می دهند.” “شما واقعاً احساس خوبی دارید [for the team] به خاطر افراد ، اما تا زمانی که به جنگ نروید ، 100٪ مطمئن نیستید. “

من به دژووانا از لس آنجلس اشاره کردم.
منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y5pc3p5t
is.gd/zsoFcN
shrtco.de/oUcv6
clck.ru/RSBkh


YOURLS — Your Own URL Shortener | u.nu/YOURLS: Your Own URL Shortener

Too Many Requests

Too many URLs added too fast. Slow down please.“>


YOURLS — Your Own URL Shortener | u.nu/YOURLS: Your Own URL Shortener

Too Many Requests

Too many URLs added too fast. Slow down please.
ulvis.net/0iVJ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

دادگاه شیکاگو 7: آرون سورکین نگاهی گذرا به قدرت اعتراض می اندازد

ش اکتبر 17 , 2020
از سمت چپ ، یحیی عبدالمتین دوم ، بن شنکمن ، مارک رایلنس ، ادی ردمین و الکس شارپ در دادگاه شیکاگو 7 در Netflix. نت فلیکس دادگاه شیکاگو 7او به نویسندگی و کارگردانی آرون سورکین ، پروفسور است 1960 به مطالعه تاریخ پرداخت امروز به شدت طنین انداز است. […]