تامی فام پدرس در سان دیگو تحت عمل جراحی “ضربه ای” قرار می گیرد MLB


تامی فام بازیکن سن دیگو پادرس بعد از ضربات چاقو از پشت به یکشنبه در حال بهبود است. سخنگوی پلیس به روزنامه San Diego Union-Tribune گفت که فام اندکی پس از ساعت 10:30 شب با چاقو زخمی شد. به نظر نمی رسید که فام مهاجمین را که هنوز آزاد بودند ، می شناسد.

دو نفر که گفتند با فام صحبت کرده اند به روزنامه اتحادیه تریبون گفتند که فام در حال ترک باشگاه است و در نزدیکی ماشین او درگیری را مشاهده کردند. به نظر می رسد که پس از خواسته شدن مردم برای حرکت ، به فام حمله شده است.

بیشتر بخوان:  رئیس هیت پت رایلی پس از اظهار نظر ستاره عقب نشینی می کند

فام در بیانیه ای گفت: “من می خواهم از پرسنل پزشکی فوق العاده در UCSD بخاطر علاقه شبانه زیادی که به من داشتند تشکر کنم.” “من واقعاً از زحماتی که کشید قدردانی می کنم [San Diego Police Department] همچنین ادامه جستجوی آنها برای یافتن مظنونان. در حالی که این یک تجربه بسیار دردناک و چشم نواز برای من بود ، من در مسیر بهبودی هستم و می دانم که هیچ وقت به روال ورزشی خارج از فصل خود برمی گردم. “

بر اساس بیانیه صادر شده توسط بدریس ، او از ناحیه کمر چاقو خورده و زخم به پوست او نفوذ کرده اما به هیچ اندامی آسیب نرسانده است. تیم اعلام کرد که آنها از وضعیت خوبی برخوردار هستند و انتظار می رود که بهبودی کامل داشته باشند.

بیشتر بخوان:  لبرون جیمز یک بز است و شما نمی توانید نظر من را تغییر دهید

فام ، 32 ساله ، سال گذشته پس از شش فصل با Tampa Bay Rise و St. Louis Cardinals با Padres تجارت کرد. او امسال با سه بار خانگی ، 12 RBI و شش پایگاه دزدیده شده در 31 مسابقه به 0.211 رسید ، سپس در شش مسابقه بعد از فصل 0.375 (9 در مقابل 24) را شکست داد تا اینکه پنجشنبه ها لس آنجلس داجرز ناک اوت شوند.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yxuyasx3
is.gd/TbNRsS
shrtco.de/yvAdh
clck.ru/RNHoY
u.nu/p562d
ulvis.net/gK1E

بیشتر بخوان:  Estee Lauder برای ارسال محصولات به فضا. فضانوردان ناسا از آنها در حال پرواز در اطراف فیلم می گیرند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

جاده برجسته جلوتر از مارک کاوندیش ، Gent-Weifeljam و Gero Detalia

س اکتبر 13 , 2020
مارک کاوندیش مسابقه بریتانیایی مک لارنس در مسابقه دوچرخه سواری Ghent Wavellge در فلاندرز فیلدز به مدت یک روز در 2325 کیلومتری Ypres تا Wavellge در 11 اکتبر 2020 در یپرس شرکت می کند. عکس توسط Derek YM Bilga F ، بلژیک. در قسمت آخر برنامه اخبار دوچرخه سواری پادکست […]