تامی فام پدرس پس از ضربات چاقو در سن دیگو در وضعیت خوبی قرار دارد


بازیکن پادرس تامی فام پس از ضربات چاقو در هنگام نزاع یکشنبه شب در سن دیگو ، در حال بهبود و در وضعیت خوبی بود.

فام و پادرس این خبر را به سان تریگو یونیون تریبون تأیید کردند. این روزنامه روز دوشنبه با استناد به دو نفر كه با این جانباز صحبت كرده بودند ، گزارش داد كه فام از مسسه ای خارج شده ، دو نفر را كه نمی دانسته در نزدیكی اتومبیل خود با هم مشاجره می كنند ، سرانجام به آنها گفت كه حركت كنند.

بیشتر بخوان:  MLB Playoffs Daily - NLCS آغاز می شود ، و Rays به دنبال گسترش پیشرفت ALCS است

این روزنامه گزارش داد که فام سپس از ناحیه کمر چاقو خورده است. اندام بزرگی تحت تأثیر قرار نگرفت و لازم بود که زخم بخیه شود.

پدرس گفت که فام 32 ساله در وضعیت خوبی قرار دارد و انتظار می رود که بهبود کامل یابد. اداره پلیس سن دیگو در حال بررسی این حادثه است.

فام در بیانیه ای گفت: “من می خواهم از كادر پزشکی فوق العاده در UCSD تشكر كنم كه شب گذشته بسیار مراقب من بودند.” “من واقعاً از زحماتی که کشید قدردانی می کنم [San Diego Police Department] همچنین ادامه جستجوی آنها برای یافتن مظنونان. در حالی که این یک تجربه بسیار دردناک و چشم نواز برای من بود ، من در مسیر بهبودی هستم و می دانم که در کمترین زمان به تمرینات خارج از فصل خود برمی گردم. “

بیشتر بخوان:  NFL Week 6: Fantasy Football PPR Cheat Sheet Ranking Sheet

این حادثه سه روز پس از برکناری خالق سریال لیگ ملی توسط لس آنجلس داجرز رخ داد. فام در هر سه مسابقه به میدان رفت و سه حمله 11 بازیکن به این باشگاه انجام داد.


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/y5tsfpw2
is.gd/OjWO2f
shrtco.de/DHLYj
clck.ru/RMjmM
u.nu/t0f48
ulvis.net/ciQs

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

هرشل واکر مشاهیر را که ادعا می کنند آمریکایی های آفریقایی تبار "مورد آزار و اذیت" قرار می گیرند ، تحسین می کند

س اکتبر 13 , 2020
هرشل واکر سابق در NFL روز دوشنبه با انتقاد از مشهورانی که ادعا می کنند آفریقایی آمریکایی ها “مورد آزار و اذیت” قرار گرفته اند ، از داستان خود به عنوان “یک بچه سیاه پوست فقیر اهل جورجیا جنوبی” یاد کرد که به نمایندگی از کشور خود در المپیک 1992 […]