تام هرمان از تگزاس لانگ هورنس ، سام الینگر پس از اینکه زودتر به اوکلاهما باخت ، برای اشتباهات سوگوار شد


مربی تیم Longhorns پس از دومین شکست پیاپی خود مقابل تگزاس ، تام هرمان و هافبک سمی الینگر از اشتباهات این تیم ابراز تاسف کردند.

لانگ هورنس بیست و دوم ، 10 پنالتی انجام داد ، سه نوبت به ثمر رساند و چندین تیم ویژه باخت 53 بر 45 مقابل حریف اوکلاهاما در شنبه در دالاس را از دست دادند.

هرمان گفت: “بسیاری از آنها به خود آسیب وارد کرده اند و من ناامید شده ام.” “کار من این است که اطمینان حاصل کنم که این اتفاق نمی افتد.”

بیشتر بخوان:  شارژرها در مقابل رئیسان: ممکن است تیرود تیلور ریسک کند

Ehlinger ، که هفته گذشته پس از از دست دادن TCU گفت كه “این دانشگاه سزاوار بهترین است” ، از بسیاری از همین مشكلات ناامید و ناامیدكننده تگزاس در ضرر قبلی بود.

الینگر گفت: “ما به تیم فوتبال نشان دادیم كه در پایان وقتی از كار خارج می شویم – وقتی پنالتی نداریم و اشتباهات مختلفی كه خودمان مرتكب می شویم.” “جای تأسف است و ما باید بهتر شویم.”

Ehlinger در پاسخ به این س ifال که آیا فکر می کنید Longhorns (2-2 ، 1-2 Big 12) تیم خوبی هستند ، گفت: “بله ، این تیم خوبی است.”

بیشتر بخوان:  ونسا برایانت با انتقاد از کلانتری به دلیل چالش لبران جیمز

الینگر گفت: “ما استعداد داریم. این مسئله نیست.” “ما نقشه های اولیه داریم ؛ این مسئله این نیست. ما همیشه به نظر می رسد گیر می کنیم. مانع ما شویم ، در مواقع حساس اشتباه کنیم و بهترین تیم ها این کار را نمی کنند.”

Longhorns یک ضربه پنالتی را مسدود کرد و یک ضربه میدان را مسدود کرد و بازی با رهگیری توسط Ehlinger که 399 یارد و شش تاچ داون است ، پایان یافت. تیم فوری (2-2 ، 1-2) هم خطای خود را انجام داد و 11 پنالتی ، سه چرخش انجام داد و یک گل میدان را از دست داد.

بیشتر بخوان:  رمز در برابر عقاب ها: آیا حمله سه گانه می تواند قوچ حمل کند؟

اما پس از آنچه هرمان “یک هفته عالی آموزش” و “بهترین یکشنبه پس از باختی که در برنامه خود تجربه کرده ایم” خواند ، قرن ها هنوز مشکلات خاص خود را ایجاد می کردند.

الینگر گفت: “جای تأسف است.” اما ما نمی توانیم گذشته را تغییر دهیم.

هرمان گفت: “اکنون کاری که ما باید انجام دهیم این است که یک روش ذهنی برای انجام کارها برای ترجمه کاری که روی آن کار می کنیم پیدا کنیم و آن را در سطح بسیار بالایی در عمل انجام دهیم تا این کار را در یک بازی انجام دهیم. این تنها چیزی است که من باید بدانم چگونه انجام دهم.”

بیشتر بخوان:  تگزاس و اوکلاهما و جاذبه ها و صداهای Red River Showdown بی نظیر است


منبع: حافظ استدیو

لینک ها کوتاه شده

tinyurl.com/yy46afqa
is.gd/XNTWDT
shrtco.de/NgAQH
clck.ru/RL2Qe
u.nu/lmoh5
ulvis.net/Veq4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

Spiller بیست و یکم به A&M کمک می کند تا شماره 4 فلوریدا را با نتیجه 41-38 بدست آورد

ی اکتبر 11 , 2020
Isaiah Spiller با دو سرعت 174 یاردی و دو تاچ داون حرکت کرد و شماره 21 تگزاس A&M با پایان دادن به شنبه که به پایان می رسید ، در مکان 26 فلوریدا با نتیجه 41-38 بر گل Seth Small در 26 متری پیروز شد. Spiller کمک کرد تا Aggies […]