ترامپ و بایدن سیاست خود را از خاموش کردن فوتبال دانشگاه انجام می دهند


کوین وارن ، کمیساریای کنفرانس ده بزرگ ، یک روز صبح این روز در خانه خود در حوالی مینیاپولیس بود که رئیس جمهور ترامپ تماس عجولانه ای با او برقرار کرد.

لیگ وارن در ماه اوت تصمیم گرفته بود که ورزش های پاییزی را به دلیل بیماری همه گیر ویروس کرونا به تعویق بیندازد ، و ترامپ پیامی را با توجه به ملاحظات سیاسی مانند ورزش پرشور کرد: او امیدوار بود که فوتبال را در ده بزرگ ، یک کنفرانس Power 5 که برای مدارس مانند میشیگان احیا می شود ، احیا کند. ، ایالت اوهایو ، ایالت پن و ویسکانسین ، بخشهایی افسانه ای از یک ردپای ورزشی است که با بسیاری از ایالت های نبرد ریاست جمهوری آمریکا همپوشانی دارد.

وارن عصر جمعه در مصاحبه ای گفت ، اولین صحبت خود درباره گفتگو با رئیس جمهور در تاریخ 1 سپتامبر بود: “او کاملاً واضح گفت که به هر طریقی که ممکن است برای کمک به ما در بازگشت به مسابقات کمک کند.”

در مجموع ، مبارزات لابی رئیس جمهور ، با انفجارهای توییتر ، و تبلیغات معاون رئیس جمهور سابق جوزف آر بایدن جونیور ، نامزد حزب دموکرات برای ریاست جمهوری ، مقصر دانستن ترامپ برای استادیوم های خالی ، نشان دهنده قدرت بالقوه فوتبال کالج در میان برخی از رای دهندگان در آینده است انتخابات

رئیس جمهور مطمئناً NBA و NFL را فراموش نکرده است ، زیرا او علیه اعتراضات عدالت اجتماعی توسط ورزشکاران در این لیگ ها تلاش کرده است تا پایگاه خود را از رای دهندگان سفیدپوش ایجاد کند. اما جغرافیای خاموش شدن جزئی فوتبال دانشگاه ، نتیجه طبیعت غیرمتمرکز تصمیم گیری در این ورزش ، سیاست شبکه را غیرقابل مقاومت کرده است.

بیشتر بخوان:  دانا وایت ، نماینده UFC ، خطاب به نظرات کولبی کاوینگتون گفت: "ما اینجا کسی را خرخره نمی کنیم"

او و مایک پنس معاون رئیس جمهور به طور جداگانه در ماه آوریل با رهبران صنعت ورزش گفتگو کردند و از آن زمان ترامپ در مورد مهمترین ده سیاسی که صحیحاً از نظر سیاسی عبور می کند ، صفر است.

مارک امرت ، رئیس NCAA ، گفت که او از ماه آوریل با کاخ سفید صحبت نکرده است. و هم او و هم دنیس مک دوناو ، رئیس ستاد پیشین رئیس جمهور باراک اوباما که تا ماه گذشته در هیئت مدیره عالی NCAA بود ، هر دو گفتند که تصمیمات انجمن در ماه های اخیر به دلیل لابی توسط هیچ مقام منتخب اتخاذ نشده است.

Greg Sankey ، کمیسر SEC ، گفت که او در طی همه گیری با برخی از مقامات دولتی در تماس بوده است اما گفتگوها به مبادلات “حمایت کننده ، چگونه می توانیم مفید باشیم” ، و نه تلاش برای تحت فشار قرار دادن او برای یک فصل در منطقه ای که احترام می گذارد ، بوده است. فوتبال اما توسط ویروس ویران شده است.

اما از آنجا که صدراعظم و روسای جمهور ده بزرگ رأی دادند که فصل را طبق برنامه قبلی ادامه ندهند ، وارن با فشار تورمی از درون لیگ خود و سیاستمداران فراتر از آن روبرو شده است.

ترامپ یک روز قبل از تصمیم بزرگ ده ، به زنده ماندن این فصل علاقه مند شد و یک پست توسط ترور لارنس ، مهاجم کلمسون ، در حمایت از جنبش ورزشکار #WeWantToPlay را دوباره توئیت کرد. لارنس و ترامپ در اواخر هفته تلفنی صحبت کردند ، رئیس جمهور در کنفرانس مطبوعاتی در 15 آگوست گفت ، هنگامی که او به تعویق انداختن های اخیر توسط ده بزرگ و Pac-12 اشاره کرد و گفت ، “کاش آنها باز می گشتند.” (کلمسون ، عضو ACC ، در این فصل بازی می کند.)

بیشتر بخوان:  Pam Adebayo از میامی هیت متفاوت ساخته شده است

این اقدام ده بزرگ باعث شد تا دستیاران ترامپ با درخواست برای مداخله کاخ سفید بمباران شوند. بسیاری از التماسات به تیموتی پاتاکی ، یک مقام ارشد که در ایالت اوهایو لاکروس بازی می کرد و نزدیک به مدرسه باقی مانده بود ، از جمله جدی ترین مخالفان خود برای تصمیم به عدم بازی به موقع این پاییز بود.

اواخر ماه گذشته ، پاتاکی با وارن تماس گرفت و پرسید که آیا تمایل دارد با رئیس جمهور صحبت کند. صبح روز بعد ترامپ تماس گرفت.

وی گفت: “بزرگترین کاری که من می خواستم در طی تماس با رئیس جمهور ترامپ انجام دهم گوش دادن ، یادگیری و تکرار این بود که مهمترین موضوعی که کنفرانس ده بزرگ همچنان روی آن تمرکز دارد ، سلامت و ایمنی دانشجویان ورزشکار ما است.” وارن که در ژانویه کمیسر شد.

وارن هیچ کمکی را که ترامپ ارائه داده توصیف نمی کند ، اما برخی از مدیران ورزشی کالج در سراسر کشور نسبت به پذیرش کمک های فدرال محتاط هستند زیرا پاسخ دولت همچنان در هم ریخته و مورد انتقاد گسترده قرار می گیرد. وارن گفت كه ترامپ در طی تماس ، كه به گفته وی حدود 15 دقیقه به طول انجامید ، از فشار صریح خودداری كرد و “یك گفتگوی بسیار حرفه ای و محترمانه” بود.

وارن گفت: “انصاف است اگر بگویم كه او تمایل دارد كه Big Ten sports دوباره به مسابقات برگردد.”

ترامپ طی چند ساعت به توییتر رفت و اعلام کرد که لیگ “در یک حیاط قرار دارد”. تقریباً دو هفته بعد ، وضعیت عمومی کنفرانس بدون تغییر است.

كلی تراویس ، یك مفسر ورزشی كه اخیراً با رئیس جمهور مصاحبه كرده و مدتهاست كه در مورد خطرات ویروس تردید ایجاد كرده است ، اظهار داشت كه او معتقد است علاقه ترامپ به ده بزرگ می تواند با مخالفت های موجود در كنفرانس ، از جمله اعتراضات و دعاوی قضایی مرتبط باشد. بعد از لغو فوتبال سایر لیگ ها غایب است.

بیشتر بخوان:  بام بلوک آدبایو به هیت کمک می کند تا در بازی 1 مقابل سلتیکس پیروز شود

وی گفت: “ده بزرگ می خواهد بازی كند و بازی نكردن موجب خشم بسیاری از اهانت ها می شود.” “من خیلی نگران لغو شدن Pac-12 هستم و هیچ کس نسبت به من نگران لغو ده بزرگ و درگیر شدن سیاستمداران نیست.”

مبارزات انتخاباتی بایدن با استفاده از یک فیلم اینترنتی متناسب با چهار ایالت میدان جنگ که در آن فوتبال دانشگاه به تعویق افتاده است ، به تقصیر ترامپ افتاده است و در پایان با ادعای ترامپ “آمریکا را در حاشیه قرار داده است”. این کمپین همچنین ورزشکاران برجسته ای را برای حمله به ترامپ به دلیل واکنش وی به ویروس و لغو ورزش اعزام کرده است.

وارن در پاسخ به این س whetherال که آیا با اختلاط سیاست های حزبی و ورزشی امسال راحت نیست ، پاسخ داد: “برخی از واژه ها وجود دارد که من احتمالاً مجبور شده ام در سال 2020 از واژگان خود حذف کنم و” راحت بودن “یکی از آنهاست.”

اگرچه NCAA اختیارات محدودی در فوتبال دارد ، و تصمیم گیری در مورد بازی ها را به مدارس و کنفرانس ها واگذار می کند ، اما عواقب سیاسی کلی بازی یا عدم موفقیت در رهبری آن از بین نمی رود.

امرت ، یک دانشمند علوم سیاسی با آموزش ، خاطرنشان کرد که بسیاری از ده مدرسه بزرگ در ایالت های در حال چرخش به سر می برند و به زور اضافه کرد که “او می تواند تا 270 شمرد” ، تعداد آرای انتخاباتی مورد نیاز برای کسب ریاست جمهوری.

بیشتر بخوان:  معاملات بزرگ برگشت NFL منجر به ترشی انگور می شود

اما او گفت که معتقد است بیشترین عصبانیت در میان ورزشهای پاییزی را می توان ناشی از سنت و افتخار در رشته دو و میدانی دانشگاه دانست.

وی گفت: “مردم عمیقاً به این مسئله اهمیت می دهند و وقتی ارتباطات طرفداران و والدین و دیگران را در مورد اینکه می خواهیم بازی کنیم یا نمی خواهیم بازی کنیم مشاهده می کنید ، بیشتر این امر به دلیل مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری نیست.” .

هنوز هم ، تعداد فزاینده ای از مقامات جمهوری خواه پیروی از ترامپ را آغاز کرده اند. دادستان کل اوهایو ایده شکایت ایالت اوهایو از این کنفرانس را مطرح کرد و برخی از مقامات بر این باورند که با آغاز سایر لیگ ها در ماه جاری ، مردم منطقه نسبت به نبود فوتبال بیگ ده عصبانی خواهند شد.

لی چتفیلد ، رئیس مجلس ایالتی میشیگان ، كه نامه رهبران قانونگذاری جمهوری خواه در شش ایالت را كه به كنفرانس اصرار داشتند ، گفت: “این ناهماهنگی ها را چشمگیرتر می كند و طرفداران بزرگ بیگ و دانشجویان ورزشكار را ناامیدتر می كنند.” تجدید نظر کنید

اگرچه ناامیدی واضحی از کمبود فوتبال وجود دارد ، اما مشخص نیست که چه کسی مقصر را مقصر می داند.

استراتژیست های سیاسی جمهوری خواه و دموکرات اظهار داشتند که بیشتر این موارد به جای سیاستمداران به عهده روسای دانشگاه و رئیس دانشگاه ها خواهد بود.

نماینده مردم هیلی استیونز از میشیگان ، نماینده دموکرات ، نماینده یک منطقه حومه دیترویت ، گفت: “مردم متوجه می شوند که این تصمیم دانشگاه ها بوده است.” “کسی در دولت نبود.”

بیشتر بخوان:  مایا مور از WNBA Weds Jonathan Irons ، زندانی که وی به صورت رایگان کمک کرد

و در غرب میانه ، مانند سایر کشورها ، مدت ها پیش بسیاری از رای دهندگان تصمیم گرفتند که از چه کسی در ماه نوامبر حمایت کنند – و اگر از تصمیم گیری ناراحت باشند ، احتمالاً این تقصیرها را متوجه تیم دیگر (سیاسی) خواهند کرد.

مقامات ورزشی کالج اصرار دارند که چیزی را که تجاوز به موقع سیاست ریاست جمهوری می دانند ، ناراحت نمی کنند و ناظران قدیمی این صنعت اظهار داشتند که آنها شک دارند این امر تأثیر چشمگیری در دید طرفداران دو و میدانی بین دانشگاهی داشته باشد که آنها را فرار می دانند.

دونا A. لوپيانو ، يك مقام ارشد دو و ميداني در تگزاس براي تقريباً دو دهه و اكنون رئيس گروه Drake Group ، يك سازمان غير انتفاعي تغییرات در ورزش های دانشگاهی.

مشاوران ترامپ به طور خصوصی معتقدند که تلاش های رئیس جمهور یک جنبه سیاسی دارد. در صورت عدم موفقیت ، او حداقل می تواند به مخاطبان میدوسترن بگوید که تلاش کرده است. اگر کنفرانس انتخاب کند که در سال 2020 برگزار شود ، او مطمئناً سهمی از اعتبار خود را مطالبه می کند.

اگر در نهایت ده بزرگ تصمیم به از سرگیری بازی قبل از روز انتخابات بگیرد ، هیچ کس با دیدن رئیس جمهور در یک استادیوم ده بزرگ – و در صفحه تلویزیون در سراسر غرب میانه – تعجب نخواهد کرد تا از فصلی که گویا از دست رفته است ، استقبال کند.


منبع: حافظ استدیو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تیم فوتبال دبیرستان آلاباما پس از 9 بازی با پاس های جانبی در ثانیه های آخر برنده می شود

ش سپتامبر 12 , 2020
این صحنه صحنه ای بود که ممکن است انتظار داشته باشید مستقیم از یک فیلم ببینید اما برای یک تیم فوتبال دبیرستان آلاباما ، این بازی برنده بازی بود. در حالی که سرمربی سام آدامز بازیکنان خود را “Bronco” اداره می کرد ، تیم Hillcrest Patriot در بازی جمعه شب […]